SUPERNATURAL: Летен прочит на класиките - "Обрулени кайсиеви хълмове"

  • 22 437
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
И моят е с малко коса, но обича да го чеша  Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 910
Излезе като информация, че ще правят spin-off, Wayward sisters с Джоди
http://ew.com/tv/2017/06/20/supernatural-season-13-wayward-sisters-spin-off/

Не са го потвърдили още официално, но пък имаше слух, че на Комик кон ще обявят нещо голямо, може и това да е.

# 62
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Хммм, това не звучи зле, дано има и cross-over между двата.

# 63
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Може да хвърля едно око, не знам.

# 64
  • Мнения: 32 523
Кога ще почва?

# 65
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
 Cry

# 66
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Отивам да го утешавам.

# 67
  • Мнения: 6 392
Въобще няма да си губя времето със spin-off-a. Не мисля, че ще се получи.

# 68
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Аз може и да гледам пилотния епизод, от 3 седмици не съм гледала нищо, доста имам за наваксване, но не ми се занимава, даже и Древните не съм гледала. Shocked

# 69
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ама този spin-оff от кога ще започва?

Аз днес установих колко неща съм изпуснала за гледане. Освен тези, които знам, че трябва да изгледам по цели сезони (The Flash Arrow Legends of tomorrow) излязъл ми е OITNB, iZombie не съм си гледала, fTWD не съм си гледала...малееее, ужас, кога и как ще ги гледам не знам ooooh!

# 70
  • Мнения: 6 392
Пилотката и аз ще я гледам, защото ще е епизод от Supernatural, но отделния сериал - ако изобщо ще има такъв - за мен би бил безкрайно безинтересен, чиста загуба на време.

# 71
  • Мнения: 32 523
Аз ще гледам новия спиноф. Ако ме грабне, ще продължа. Ако имате инфо кога почва - казвайте.
iZombie скоро ще го почвам. Чувам добри отзиви за него.
Harleen, щом си зомби фен ти препоръчвам от душа и сърце да гледаш "In the flesh" http://www.imdb.com/title/tt2480514/
Английски е обаче. Страхотен и много различен. Не е дълъг сериал. 2 сезона с по няколко епизода.
Ще те накара да обикнеш зомбитата и да намразиш хората...донякъде  Mr. Green

# 72
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Зомбито му се точих като за сефте го пуснаха, но имаше подигравателни мнения тук във форума, то малко спешно звучи де и се отказах. И аз има доста за гледане. Не съм изгледала  след нг сериите на ходещите, имам да доглеждам the oa, medici, the expanse, emerald city, the vd, vikings, и имам цели сезони да гледам на prison break, twin peaks, the strain, bates motel, wayward pines, sense08  ooooh!

# 73
  • Мнения: 6 392
Аз имам Grimm, Sleepy Hollow, втори сезон на Outlander и един епизод на Стрелата (в който е гол и вързан Stuck Out Tongue Winking Eye ).
Сестра ми ме навива да гледам Vikings - имало някакъв, който мнооого щял да ми хареса.
Ама няма време...

# 74
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 558
Отдавна съм му хвърлила око и аз, ММ го гледа, но нищо не ми е казал за някой готин. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт