КРУИЗИ /Тема 10/

  • 101 478
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Europe
  • Мнения: 548
Страхотни сте  bouquet мерси

Блед, трябва ни хотел ако ще се спрем на вариант с виза за двата дни в Петербург. Защото ако се върнеш на кораба визата ти приключва. Такива били тур. визи - еднократни. Още го мисля.

# 62
  • Мнения: 68
Здравейте..Някой  да  е  букнал  круиз  за  MSC Seaside? newsm78 

# 63
  • Мнения: 1 054
Здравейте..Някой  да  е  букнал  круиз  за  MSC Seaside? newsm78 

Хубаво би било, но ще трябва американска виза. Той няма да има плавания в Европа.

# 64
  • До морето
  • Мнения: 7 125
Здравейте, оглеждам се за някоя промоция по средиземноморските маршрути  за началото на Август? Виждали ли сте нещо интересно?

# 65
  • Мнения: 1 054
Каква е към момента таксата обслужване на МСЦ, последно беше 9 евро на ден за възрастен???

# 66
  • Мнения: 943
Каква е към момента таксата обслужване на МСЦ, последно беше 9 евро на ден за възрастен???
Бакшиша е различен зависи от местата на крузите по света.от 6 евро до 12 долара.

# 67
  • Мнения: 1 054
Каква е към момента таксата обслужване на МСЦ, последно беше 9 евро на ден за възрастен???
Бакшиша е различен зависи от местата на крузите по света.от 6 евро до 12 долара.
за Европа

# 68
  • Мнения: 943
Каква е към момента таксата обслужване на МСЦ, последно беше 9 евро на ден за възрастен???
Бакшиша е различен зависи от местата на крузите по света.от 6 евро до 12 долара.
за Европа
9 евра е още,4.5 за деца.

# 69
  • Мнения: 1 054
Каква е към момента таксата обслужване на МСЦ, последно беше 9 евро на ден за възрастен???
Бакшиша е различен зависи от местата на крузите по света.от 6 евро до 12 долара.
за Европа
9 евра е още,4.5 за деца.

БЛАГОДАРЯ!

# 70
  • Мнения: 248
Някой да е ходил на круиз през януари из Средиземноморието? Какво може да се очаква като време през тази част от годината? Интересува ме по отношение на морското вълнение и клатенето на кораба..... Бях на круиз, на който едната вечер имаше вятър от 100 км/ч и не беше приятно преживяване, и то през май месец.

# 71
  • Мнения: 943
Някой да е ходил на круиз през януари из Средиземноморието? Какво може да се очаква като време през тази част от годината? Интересува ме по отношение на морското вълнение и клатенето на кораба..... Бях на круиз, на който едната вечер имаше вятър от 100 км/ч и не беше приятно преживяване, и то през май месец.
Вълни може да има и през август.идват и заминават.Проблема е януари студа на брега в Европа.стоите на кораба ако е зле.Но пък е евтино.

# 72
  • Мнения: 772
Момичета,защо не споделяте как и откъде ги ,,буквате''тези супер изгодни круизи?!Аз в нашите агенции например, нещо мноооого изгодно не срещам...А както казва Блед,че за нея е изгодно ако ти излиза под 100 евро на ден за двама...такова нещо пък изобщо май не съм виждала!

# 73
  • Ловеч
  • Мнения: 729
Страхотни сте  bouquet мерси

Блед, трябва ни хотел ако ще се спрем на вариант с виза за двата дни в Петербург. Защото ако се върнеш на кораба визата ти приключва. Такива били тур. визи - еднократни. Още го мисля.
[/quote/]

Здравей!
Извинявам се, че отговарям на въпроса ти, макар да е адресиран към конкретен човек, но  мога да споделя своя опит.
Ние миналата година ходихме на круиз и имахме 2 дни в Санкт Петербург. Първият ден ни издадоха визите, вечерта си спахме на кораба и на другия ден, като слязохме от кораба само ги показахме и пак си разглеждахме.
Ние сме големи фенове на този вид пътувания, но за съжаление нямам много време да следя темата.
Сега съм харесала един маршрут по гръцките острови с Costa Deliciosa. Някакви мнения за него? Ще сме с дете на 6 години.

Последна редакция: ср, 05 юли 2017, 22:35 от radina_k86

# 74
  • Мнения: 30
Здравейте..Някой  да  е  букнал  круиз  за  MSC Seaside? newsm78 

Аз резервирах.За февруари 2018.

Общи условия

Активация на акаунт