Съпруги на военнослужещи - 23

  • 66 743
  • 753
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 187
Дунди, приятна почивка и много приятни емоции от мен!  Peace Hug

Кати, мерси много за бързият отговор.. наистина преференции е силно казано, но пак де, има нещо.. просто така ми дойде думата  Grinning Grinning    Е, може за 3 дни да се разведем, кой ни знае, хаха, мислят ги едни неща, ама както и да е.. не смятам още да се развеждам след 4 месеца брачен живот  hahaha hahaha Благодаря ти отново и приятна почивка и на теб  Peace Hug

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Мис Ю, ще се разведеш за три дни, ама друг път.  Joy Да не мислиш, че е лесна и тази. И там пада едно чакане. Хич да не ти е работа.

Аз още не съм сложила и една джапанка в куфара, но пък с дзвера и ММ си купихме капели от Джъмбо в събота. Голям смях падна, докато мерихме. Е на този човек, ММ сиреч, нищо не му отива, а уж военен, все с шапки ходи. Накрая му казах, че ще си сложи униформената, без друго на работа ходят без шапки, иначе ще слънчаса и ще развали почивката на всички.  Laughing

# 152
  • Мнения: 2 187
Дундии, нямам и намерение Grinning

Колкото до  шапките, как да ходят без, на ММ винаги му е в джоба Grinning чудя се всеки път защо не мога да сгъна панталона както трябва, а тя винаги  ми е пречила Grinning Grinning Grinning  hahaha Носи си я момчето,ама колко я ползва отделен въпрос, това не мога да кажа Grinning

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Мис Ю, е в джоба де, да не вземат да избелеят.  hahaha

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 281
В джоба в джоба, там Хи е мястото Joy Забелязвам че на нито един униформен не му отива шапка.
Сега на въпроса! Заблудени офчици които се губят приемате ли ги обратно. Joy
Ако може и някой да ми прати шифъра за разкодирването. Развеселихте ме много ей.
Не помня от кога не съм писала много се загубих хммм... на море бяхме, на бабин дом бяхме, на едното село на другото село и днес се върнахме от Пампорово. Поизмръзнахме си малко на 10° но си заслужаваше след тия гадни жеги. Шефа е фурия, ходи бърбори си, весело е.
Така дадох "отчета" спокойна съм. Май всички вече сте отпускари така че да се напечете по моретата и балканите. SwimmerSurfer

# 155
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Пека се на бавен огън аз и неистова време...
На финалната права сме - започнах даже и багажа да свалям... еееей, майстор да не ти влиза в къщата...
Бях останала и без телефон за няколко дни, че падането в кофата с гипса преди време, явно доказа влияние Simple Smile За щастие го "излекуваха" и съм много щастлива, защото още не мога да го прежаля - от около година се оглеждам за нов, но нека не ми хваща окото...

Цунки и гушки, дет' се вика и приятна почивка на отпускарите!

p.s. Надявам се, следващото ми включване да е от четири етажа по-долу Grinning

# 156
  • София
  • Мнения: 8 383
Привет военни красавици!  Каква е тая бъркотия? Леле мале, каквато съм консерва, никак не ми харесва новата версия. Е от какъв зор е това? Аз поне не схващам защо е. Не ми харесват особено и емотиконите. Липсват ми старите. Може и да свикна с новите. Къде ще ходя.
Радвам се да ви изчета от игла до конец. От къде да започна?
С няколко думи. Заминахме на 4.07. на село-дядо, баба и 4 внучета. Весела компания-вързахме люлките, хамаците, изкарахме пързалката.Изненадата им беше голям басейн - 3.60 диаметър, височина 90 см. Голяма радост беше. След 5 дни, в неделята, на 9. юли дойдоха две баби от КГБ, с две внучета. Всичко щеше да бъде чудесно, ако не беше се случила много неприятна случка. Радичка падна и пак си счупи дясната ръчичка, на която само преди няколко дни бяха свалили гипса. Сега счупването е доста тежко - телове, пирони, не може да си свива показалчето, та веднага са започнали електростимулация. Тези дни ще включат Нивалин и вит. В. Моля се за нея.
Рожденият ми ден беше в компанията на двете баби и внучетата. Гаджето беше през тази седмица на работа. Приятелките ми се бяха подготвили страхотно-транспарант, балони, хартиени топки, карнавални шапки, подаръци, фенер във формата на огромно червено сърце, който полетя в тъмното, звездно небе, а баби и деца ръкопляскаха и се радваха. Тортата беше от мен. Свещичките 33, останалите 33 на влог.Stuck Out Tongue. От миналата година си знам, че с момиченцето на матрос Джули сме астрални близначки, а също така и с братята близнаци на Албенка. Албенче, знам, че и с майка ти сме адашки. Да са живи и здрави родените на тази прекрасна дата 13.07. Когато съм се родила е било петък. Още по прекрасно Wink Благодаря на всички, които ме поздравиха в темата и на тези, които се опитаха да се свържат с мен. Виваком предаде-около 100 пропуснати разговора. У наше село нЕма връзка. М тел има обхват, Глобул - не. Едва към края на престоя ни съвсем случайно открих една точка, насред двора, където ако стоиш неподвижно, може и да се свържеш с някого. Честно казано, много време за разговори не ми оставаше. Не е шега грижата за 3-те внучета. Особено след случката с Радичка:(. Доволна съм, че децата разбраха, че може да се забавляват и без компютри и таблети. Тази седмица изкарах сама с децата. Деди пак беше на работа. Днес се прибрахме. Всичките чавета са при сина и снахата. Ние с гаджето - сами. Глътка въздух тази вечер, после събирам отново катуна  и здраве да е, във вторник поемаме към морето.
Радвам се, че добре сте си отдъхнали. Колко бързо летят броените дни...Все пак друго си е, след като сте заредили батериите.
А започнах приказката си с вас с думите " С няколко думи..." Е не може с няколко думи, след като толкова дълго не съм била сред вас. Обичам ви момичета! Прегръщам ви и ви целувам!
На Илинден си помислих за Патенцето. Макар и на патерица-да е жива и здрава, да е удовлетворена. Бъди Благословена, миличка!!!

# 157
  • Мнения: 22 439
Здравейте момичета,
изгубих се за доста време, но с новата работа бях поограничила темите.

Честито на всички празнуващи, живи и здрави да са!

Фло, неприятно е това с внучката, но дано бързо се възстанови.

И влизам с един въпрос за Пампорово. Тази година мисля да пропуснем морето и да отидем на балкан.
Добре ли ще ни е там с 2те деца (4 и 10г), басейна топъл ли е (малкия не влиза в студена вода) и има ли някакви забавления около самата база или в нея? Говоря за навън.
Благодаря много!

# 158
  • Мнения: 724
Фло Hug и много се радвам, че ни писа тези "няколко реда". Без теб и темата нещо не върви. Ех, много жалко за момиченцето Радичка-сладичка, стискам палци всичко да е наред.

# 159
  • София
  • Мнения: 8 383
Ето ме пак. Нощес до първи петли четох другата ми любима тема ( бабешката ), но всичко изчетох. Бая материал се беше натрупал-30 страници. През това време извъртях няколко перални и прострях. Дано не са ме гледали от съседния блок, че кой знае какво биха си помислили. То по това време нормалните хора спят, та едва ли някой ме е видял. Mr. Green
Днес къщата ни отново пука по шевовете. По обяд пристигнаха щерката и зетко- да си видят чаветата, да ни видят и нас и пак си заминават. Като катун сме-само се носим насам, натам, но пък е веселоооо. Внучките ми дадоха оценка 10 за бабините вкусни манджички. Въпреки стремежа ми за здравословно хранене, не се стърпях и им показах прелестите на пържените филийки и мекичките.  Embarassed
Къде ли са Фейщицата, Мириел, лейди Дисни и останалите непишещи момичета? Надявам се, като свърши лятната еуфория и курортите, да се завърнат по гарнизоните и пак да се съберем на сладки приказки, в разширен състав. А защо не и на някоя тематична среща? Напр. ПАЛАЧИНКОВИ ФАНТАЗИИ chef От един руски сайт понаучих това, онова. С удоволствие ще ви го демонстрирам Simple Smile
Спирам с приказките, че тоя народ все пак трябва и да се храни. Само с подслон не става. Трябва си и котлова храна.  newsm64 cook cook
АЛБЕНКА, СЕСИЛ,  Hug Hug

# 160
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Сесил ние бяхме през Март на Пампорово, хареса ни. Само водата на басейна беше студена сега нз как ще е. Има много хубав детски кът за децата вътре в самия хотел. Навън мисля че имаше една катерушка и люлка и игрище. Около хотела няма нищо друго. Има и боулинг зала. Жалко че не направих снимки.
Фло тука съм, писала съм по-нагоре Wink
П.С. уу и тенис на маса имаше Simple Smile

# 161
  • Мнения: 965
Момичета помагайте.Търся двигател за хюндай матрикс 1.8бензин 2001.Че нашия от читав майстор се скапа.Фло радвам се че си сред нас.Бързо оправяне на Радичка.

# 162
  • Мнения: 1 855
Сесил, имате ли резервация? Колежката ми като се обади на 18.07 първата възможност за настаняване беше на 28.08. Базата в Пампорово е доста по - малка от Рибарица . На пешеходно разстояние няма нищо , но пък с кола може да идете на много места в рамките на деня ,дори и да не ползвате сух пакет за обяд.



# 163
  • Мнения: 22 439
Кативита нямам резервация но днес звънях. Моята отпуска е от края на август.
Водата разбрах става за плуване, но не и за киснене.
Джакузи поне с топла вода има ли?
Колебая се защото Борис в студена вода не влиза.

Ако може да препоръчате хотел по балкана с гарантирана торла вода над 30С в басейн ще съм благодарна.

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Да джакузи има в хотела.
Сещам се за Орфей в Девин той е с топла минерална вода и Орфей на Пампорово миналата седмица бяхме водата в басейна беше топла.

Общи условия

Активация на акаунт