Съпруги на военнослужещи - 23

  • 66 444
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 177
Дунди, наблегни на плодчето.. остави сиренцето 😂😂
Аз рибка обичам много всякакъв вид и по всякакъв начин, но тази година ще сме на гости на шаранче.. аз вкъщи няма да приготвям..
Приятен ден от мен! 😉😉

# 721
  • Мнения: 1 852
Честит празник на всички именници!
Специални поздрави на Сети за празника и успешно завръщане на работа!

 У дома се признава само една риба -сафрид...Ако намерим ще ядем, ако не- нещо  готово от топлата точка. Преди много пълнех шаран, ама просто задължително...но вече нещо не ми се занимава, децата го отказват и не си струва хамалогията...

# 722
  • Мнения: 2 409
Честито на всички именици, банкери, дарители и т.н. Здраве и усмивки.

# 723
  • Мнения: 879
Честит празник на всички, които отбелязват Никулден като свой ден - банкери, рибари, бургазлии и разбира се всички, които носят красивото име на свети Николай Чудотворец. Бъдете живи и здрави, щастливи и обичани!
Аз обичам риба, но готвя рядко. Днес съм взела пъстърва. Ако има  кой да ми готви, ще ям всеки ден. Но няма, а в къщи много не я обичат.


# 724
  • Мнения: 3 044
Честит празник на празнуващите! Да са здрави и успешни!
Аз риба днес няма да приготвям.
Кати, успя да ме усмихнеш. Толкова ми е смотано, че като те прочетох малко ми се пооправи настроението. Малкия нали пак е болен, пак у нас, ходихме на лекар пеша, то едно тръшкане по пътя, рев, инати. Може по 10 мин да реве беЗ да спре, ей така, на инат, като не стане на неговото. И така като гледам чак след нова година ще се върне на ясла, защото сега като оздравее и ако го пусна, то значи да се разболее пак точно за рождения си ден и за празниците. Не че ще правим нещо кой знае какво за РД, тази година с едно приятелче ще ги водя на клубче да си играят, но ще е тегаво, ако пак е болен. И аз вместо да се приготвям за тръгването на работа, да си купя някакви дрехи от намаленията, да си обърна внимание, да се пооправя, нищо нямя да мога да свърша, защото дребното ще е с мен. Много ли се оплаквам? Простете ми. Една книга съм си купила за възпитанието, ама пусто и нея кога да чета...сега малкия заспа и на мен много ми се спи, че през нощта го преобличах, че беше пропуснал памперса, после той се скъса да кашля, давах сироп в 2ч., И сутринта в 7 се събуди с рев Sad  та такива работи.
Хайде весел празник и дано не ми изникне име на мрънкало Simple Smile

# 725
  • Мнения: 2 177
Добро утро 😘😘

# 726
  • Мнения: 1 605
Добро утро.
Честит празник със закъснение на всички празнуващи
Ние от днес пак сме сами,ММ замина на границата и всичко пак става на макс. в края на семестъра,но вече свикнах с безсънните нощи над учебниците.

# 727
  • София
  • Мнения: 8 358
Добро утро прекрасни работни и недоспали военни момичета Hug
Благодаря на всички за поздравленията по случай Никулден.  Hug
Аз тази година минах метър с приготовленията. Нали съм ученичка Simple Smile Снахата приготви всичко, аз - само десерта ( прословутия кокосов сладкиш, по желание на внука ) Изкарахме много добре. Само да ме чуе някой да се оплаквам от снахата Mr. Green
Ние бяхме на салата от морски дарове, предястие от рибка, варени картофи, кисели краставички, стъргани варени яйца и майонеза, печена сьомгова пъстърва. Обичаме риба, но не спазваме предписанията да я ядем поне веднъж седмично.
Днес имам няколко задачи, които обезателно трябва да свърша, а след обяд съм на тръстиката. Утре заминаваме на студентски празник в Брезник. После ще ви кажа кой купон е бил по-щурав - на бабите, или на студентите hahaha Joy
Мила СЕТИ БЕТИ, няма винаги да е така. Този малчо ще порасне, ще заякне ( след него може би ще избуташ още едно мъниче ) и чак след това може би ще се намери малко време и за теб Wink Звучи ли ти оптимистично? Wink Моите деца нали са с малка разлика, та кажи речи 4 години след сватбата си стоях у дома и се разправях с пелени ( нямаше памперси ), каши и киселчета, супички и пюрета. Квасех и кисело мляко. Но и това минава. После идва един светъл период. Минали са кашлиците и сополите в градината. Вече са на училище-хормоните още спят. Родителите ти -все още млади, живи и здрави. Ей това ти е светлия период! После... За сега спирам до тук. Нека постът ми завърши обнадеждаващо.  Simple Smile Споко миличка spoko
ДИМИТРОВА, виж, че теб даже не те успокояваме вече. Стара кримка си ти! Доказала си се, че с всичко се справяш Hug
Момичета, тръгвам по задачи, че стрелките безмилостно тичат по циферблата.
Желая ви усмихнат ден Simple Smile

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 6 630
привет банда

Първо - на патерици - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ВЧЕРА! ЧЕСТИТО И НА БАНКЕРИ, РИБАРИ, БУРГАЗЛИИ И ДОБРОВОЛЦИ!

Вчера трябваше да съм дежурна, но ми се обадиха, че няма да ходя Simple Smile После пак ми взъняха, че ще съм за полети,
 а на 5 вечерта отново промяна - нямало полети, ще почивам... Аз спокойна, заведох баткото на училище, а малката на градина, изпратих мм на работа и...легнах да си доспя Laughing Ставам и поглеждам - изредили се половината колеги да ми звънят и си викам, айде, сгафих нещо... Оказало се, че в крайна сметка пак ще съм на работа, но само нощна. Та така - за 4 часа трябваше да свърша предвиденото за деня и вечерта... Е, не ми е за първи път, да съм под пара Laughing междудругото, все повече се убеждавам, че така съм много по-продуктивна Smile

Фло, за изпитите не се притеснявай - ще им скриеш шапката - сигурна съм! Весело изкарване в Брезник!

Сети, ще мине и този период! Просто си трябва време, за да изгради малчо имунитет!

Дунди, може ли малко повече инфо за концерта - кога, къде Simple Smile Ще се опитам, да го вмъкна в графика Simple Smile

Момичета, изгубила съм някъде адресите, моля който ги пази, да ми драсне едно съобщение

Изчезвам сега, че ще го играя и аз домакин на стедентския празник и си трябва подготовка

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 9 703
Включвам се да отговоря на мъничето, че тук е пълно с нервояди и няма спокойствие.
Концертът е на 20.12 във фоайето на Драматичния театър. Час - най-вероятно 18,00. Като получа официална информация ще я споделя. Пък току виж и някоя друга съгражданка се включи с или без деца. МисЮ, тоз камък е в твоята градина.
Утре и на 9 в МОЛ Марково тепе ще има някакви кулинарни изпълнение. Дзверът ще пеят на откриването в 14 ч. утре, с Иван Звездев щяло да бъде. Аз обаче съм на бачкане.
Малко на кулинарна тематика - шеф Манчев е написал книга, в момента се печата, била интересна. В същата печатница печатат и книга на Ути, ако не се лъжа.
Изчезвам, че нервоядите ме ядат.

# 730
  • Мнения: 2 177
Здравейте,

Димитрова, вчера четох че в Пловдивското бюро по труда има много места за учител в детска градина, за теб сетих.. а колкото до справянето,както е казала Фло, ти си доказала как се прави така че... ние сме с теб🤗
Фло, Мъниче, пожелавам ви незабравим студентски празник, така ми липсва това време на мен.. но всяко нещо е така, идва си и си отминава..😘
Дунди, ааа от камъни бягам като дявол от тамян 😃😃😃😃
Иначе ще ми е приятно да дойда,но на първо четене 20ти е делничен ден.. а аз до 18ч всеки ден съм на работа.. а знаеш в кой край на Пловдив работя.. трудно ще е да успея за този час,но ако е по-късно ще ми е приятно наистина 😉🤗🤗
При мен нищо ново, запазих час за преглед при професора уролог.. ще видим какво ще става.. дано всичко е наред и бързо да мине.. още не съм настроена празнично.. не съм и украсила още.. за Коледа и Бъдни вечер ще сме при нашите, а за Нова година вероятно в Пловдив,защото ММ на 1ви е наряд.. и така покрай мен..
Пожелавам ви хубава вечер! 😘😘

# 731
  • Мнения: 2 409
Добро утро във петък !

Време е за ставане с чаша " Здравей ",
хрупкаво желание, една лъжица сладки
усмивки и едно парче голям успех!
Щастлив ден от мен!


И сега - честит празник на нашите неуморни студенти! Да сте здрави и много успешни!

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 6 630
минавам съвсем телеграфски, че пак нещо организацията ми куца и няма време...

Честит празник Фло и Димитрова! Честито и на всички, които продължават да празнуват Simple Smile

Изчезвам за ден-два-три...понеделник със сигурност съм на линия, до тогава - не давам гаранции!

# 733
  • Мнения: 3 044
Честит студентски празник! Всички студенти от темата и тези в семействата ви да имат много успехи и добра реализация!
Гушкам ви и отивам да опаковам подаръци докато малкото спи.

# 734
  • Мнения: 2 177
Ох, като ви чета, всички сте се заели с нещо за празниците.. подаръци, украса, май само аз никакво настроение нямам тази година.. Disappointed , чак ми е едно такова странно, защо така съм се настроила, някак не празнично..
Confused

Общи условия

Активация на акаунт