Януарки 2018 - тема 2

  • 55 640
  • 776
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 6 939
Така си е, разграбва се. Аз ще мога чак вечерта към 6, много се надявам на червения клин, харесват ми и плетените бодита, единствено не ми допада особено универсалния вариант с този цвят 'боза", но ще видим на живо.

# 706
  • Мнения: 31
Аз се сдобих вече с червена рокля и черен клин Blush
Не успях да им се порадвам, понеже бързах за работа и само оставих покупките в нас. Иначе клинът ми се стори даже по-хубав от този който си купих от H&M.

Бебешките дрешки не ги огледах много. Беше пълно с майки, колички...лудница, пък и според мъжът ми е още рано да пазаруваме тези неща, така че го чакам да се върне и ще гледаме двамата.

# 707
  • Мнения: 6 939
Аз да си оплача..вчера времето тук беше хубаво и направихме една дълга разходка по крайбрежието, одуха ме вятъра едно хубаво. Още снощи започна да ми тлее лявото ухо(странно, защото ме духаше от дясно), днес пак една тлееща болка по цялата лява буза, направо кожата ми е чувствителна. Чудех се дали не е и от някой зъб, а то ми цъфнал херпес Rage

# 708
  • Мнения: 1 786
Искам да попитам дали някоя от вас е имала миомен възел по време на бременност и дали е опасно? Крие ли някакви рискове?Днес д-рката ми видя едно много малко възелче по предната стена.Каза че се получавали през бременността.
kеtti, аз имах няколко миоми с първата бременност, но никога не съм имала никакви проблеми с тях.
Аз си знаех за 2 малки миоми още преди да забременея, после в началните месеци те се увеличиха, а на всичко отгоре се появиха и 2-3 нови. Но известно време след като родих всички изчезнаха. Така че не се притеснявай, още повече че и лекарката ти смята че всичко е нормално. Hug

# 709
  • Мнения: 1 418
Момичета стигнах до момента да умувам относно избора на матрак и мисля да е този.. http://avmebeli.com/detski-matrak-110-65-10-sm-eko-2-kokos-classic.html
Как ви се струва)

# 710
  • Мнения: 6 939
Мен лично този кокос ме плаши и ние сме се спряли на икейските с пяна.

# 711
  • Мнения: 2 355
Мен лично този кокос ме плаши и ние сме се спряли на икейските с пяна.
Защо те плаши кокосът? А с каква пяна-полиуретанова или мемори?

# 712
  • Мнения: 6 939
Ох, тази твоята котка ме побърква Joy

Знам ли, вижда ми се много грубо, твърдо и драскащо, то едва ли е такова щом е за бебета естествено, просто такова ми е мнението. Доколкото разглеждах в сайта, техните са само с полиуретанова.

# 713
  • Мнения: 1 418
Аз също мислех за мемориален пяна, но ми казаха че е за новородени били по-мекички и по -добре кокос за по-твърдо и ортопедично Blush Не ми се мисли какво умуване ще е за количка Grinning

# 714
  • Мнения: 715
Как сте момичета, имам чувството, че само аз се радвам на лошото време Grinning
Днес цял ден ми се гади, дано не съм лепнала някакъв вирус.  Вчера ходих да си купя две блузки и осъзнах, че съм станала много неподвижна и май май, в 7 месец ще се пазарува доста повече, може би 8ми ще стана много по-тромава отколкото си мислех. Нямам и никакъв апетит. Хапват ми се нещата на мама, но няма как да ми ги наготви Sad
Усещам, че на бебка и е много тясно и се мъчи да си го разшири с целодневни бутания, движения и много шутове. Може би ще има нова доза напукана кожа Grinning
На преглед съм чак на 19 Sad струва ми се много далеч... Сега съм в търсене на количка и лошото е, че нищо не отговаря точно на това, което искам. Това може би ще е най-слжната ми покупка. А и започвам да усещам една вълна от дразнещи съвети от близки и роднини. Майка ми само ми надяква, че сивите и сините колички не били хубави, не били за момичета. И постоянно ми показва цикламени и розови колички, които изобщо не ми пасват. Свекървата пък само казва, че били скъпи, няма ли по-евтини ( според нейните представи количката трябва да е 300- 400 лева макс)....
Толкова се товаря като им кажа, че ние ще си изберем нещо без да ги питаме и започва едно цупене. Абе с две думи хормоните ми пак са на макс Grinning Извинявам се за оплакването.
Хубав ден на всички!

# 715
  • burgas
  • Мнения: 17
Как сте момичета, имам чувството, че само аз се радвам на лошото време Grinning
Днес цял ден ми се гади, дано не съм лепнала някакъв вирус.  Вчера ходих да си купя две блузки и осъзнах, че съм станала много неподвижна и май май, в 7 месец ще се пазарува доста повече, може би 8ми ще стана много по-тромава отколкото си мислех. Нямам и никакъв апетит. Хапват ми се нещата на мама, но няма как да ми ги наготви Sad
Усещам, че на бебка и е много тясно и се мъчи да си го разшири с целодневни бутания, движения и много шутове. Може би ще има нова доза напукана кожа Grinning
На преглед съм чак на 19 Sad струва ми се много далеч... Сега съм в търсене на количка и лошото е, че нищо не отговаря точно на това, което искам. Това може би ще е най-слжната ми покупка. А и започвам да усещам една вълна от дразнещи съвети от близки и роднини. Майка ми само ми надяква, че сивите и сините колички не били хубави, не били за момичета. И постоянно ми показва цикламени и розови колички, които изобщо не ми пасват. Свекървата пък само казва, че били скъпи, няма ли по-евтини ( според нейните представи количката трябва да е 300- 400 лева макс)....
Толкова се товаря като им кажа, че ние ще си изберем нещо без да ги питаме и започва едно цупене. Абе с две думи хормоните ми пак са на макс Grinning Извинявам се за оплакването.
Хубав ден на всички!
Ама защо изобщо ги обсъждаш с тях количките аз си гледам сама..😉

# 716
  • Мнения: 715
Защото са ми най-близките хора и ми е толкова радостно като първа и чакана бременност и се допитвам до тях, а после съжалявам Grinning
Иначе да се отчета, днес започнах йога за бременни и имам доста неприятни болки в горните стави и гърба, надявам се да помогнат упражненията, явно много съм се обездвижила.
Вписах се и аз с клин от лидъл, но са доста уголемени щом на мен Л ми става, а съм много дупеста и ХЛ ми е минимума за номер.

# 717
  • Мнения: 414
Аз много исках клин от Лидл, но нямаше моя размер. Две Лидл-а обиколих. Взех си от сутиените за кърмачки. Къде ходиш на йога? (Да не сме на едно място)

# 718
  • Мнения: 6 939
И аз много исках от бордото, но имаше само М- действително бяха много уголемени и С да имаше, пак нямаше да се класирам. Ако някой мерне клин или по-дебел чорапогащник в бордо, да казва.

# 719
  • Мнения: 715
Dogsy Студио Йога и приятели близо до сердика, всеки петък. Там на близо имаше и Лидъл и случайно намерх 2 останали клина и единия беше М другия Л.

Общи условия

Активация на акаунт