Магията на изтока - тема 50

  • 36 917
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 733
Малко музика, за да минава работния ден по-приятно Listen.




BoA - CAMO
Stellar - Archangels of the Sephiroth
9MUSES - Remember
Jang Jin Young & The Barberettes - Stranger's Love
Seul Ong - YOU (feat.Beenzino)
TAEMIN - Flame of Love

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 11:29 от 2в1

# 31
  • Мнения: 9 180
За Гоблина   Crazy
Само да ви кажа,че стигнах до ключовия момент с най-хубавото корейско име. Разбрах,че са три - Хьон Бин, Уон Бин, Ким  У Бин ... Бин  hahaha
С ръка на сърцето заявявам,че съм съгласна. Mr. Green

# 32
  • Мнения: 14 413
За Гоблина   Crazy
Само да ви кажа,че стигнах до ключовия момент с най-хубавото корейско име. Разбрах,че са три - Хьон Бин, Уон Бин, Ким  У Бин ... Бин  hahaha
С ръка на сърцето заявявам,че съм съгласна. Mr. Green
О, за мен най-хубавото корейско име е Бин Heart Eyes Joy Joy Joy

# 33
  • София
  • Мнения: 562
 И за мен името Бин се нарежда на първа позиция Laughing Embarassed

Започнах японския Dame na Watashi ni Koishite Kudasai - главната голяма сладурана, но толкова наивна по отношение на мъжете, че този, когото тя харесваше непрекъснато я използваше, като и искаше пари по различни поводи. 30 годишна е и все още е девственица. Появи се нов обожател, в ролята Миура Шохей, та да видим дали с него ще остане, или с този , който я взе под крилото си и се грижи за нея като за сестра.
 Fukada Kyoko - страхотна мацка  #Crazy, голяма красавица!

Secret Forest, Circle, Duel - все така интригуващи и интересни!

# 34
  • MJF
  • Мнения: 8 571
С Kyoko Fukada  съм набелязала за гледане Onna wa Sore o Yurusanai. Скоро я гледах в Nameless Poison. А помня че първо я мярнах в Silent Poor в главна роля. Dame na Watashi ni Koishite Kudasai отива в списъка за проба.
Не мога да се позная така без личните ми аватари ама ме мързи а сайта където са е тайм-аут  Tired

# 35
  • MJF
  • Мнения: 8 571
 Haha ni Naru
С по-харесващия ми постер. Завърши превода на англ. и изгледан. Много чувствен сериал бих казала. Определено ще има разлика ако се гледа като мен текущо по епизод на големи  сравнително паузи, макар че превода бе направо сравнително експресен, и ан блок. Ритъма на емоциите ще е различен. С моето гледане все пак останах с впечатлеие че гледам сниман "в движение " сериал. Герои много и все така избрани и написани , че може доста по тях да се покаже а сериите са кратки 10. Но все пак творческия екип успя да завърши всичко почнато финално на приятна , позитивна, реалистична нота.
Сюжета на много места бе в недоизказаните разговори м/у героите, маркираха се мисли, емоции, каста чудесно се справи в този аспект и на зрителя му бе оставено пространство за лични мисли и емоции. Така се получава чудесна атмосфера на която съм фен. Единствено жалко , че го гледах текущо а не анблок. Определено това заглавие а за второто според мен.
Сега видях че автора  Fumie Mizuhashi e сценарист на Hotaru no Hikari - а там важеше горния абзац, без да изпускам и големите заслуги на режисьорите за това .
От по- драматичното начало, емоционалната среда, финално стигнаха до забава , даже малко прекалиха с "тийн-изпълнения" но тук и моята "непоносимост по екранни тийн проблеми на фронта"  Mr. Green си казва думата. Там тез неща винаги ме оставят в  newsm78 33uu странна порода .  Mr. Green
Финално му пиша 6 на това силно заглавие. Доволна напълно.
Беше ми интересно да гледам двете актриси - Erika Sawajiri и Eiko Koike в тези им роли.  
Laughing да не пропусна мрън по гардероба, той прогресивно с напредването на епизодите от един момент чувствително се влоши. "Размятаха" се едини поли-панаталони XXXXXXL размер на тела с размир S/M и ми "вдигаха излишен прахоляк пред очите"  Whistling. Добре че "чорапки" не видях, но туй не значи че е нямало  Thinking.
 Wink
Любувам се на аватара ми и си мисля "туй вече е съвсем друга  beer2, така вече приличам на себе си". Tuon  Hug Hug  bowuu

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 12:58 от Шошулчо

# 36
  • Мнения: 9 180
Нали е юбилейна тема (пък и се чудя за какво да спамя Blush) и реших да се върна към корените. Да се чете - първото азиатско (не аниме) което помня с възхита,защото май най-най,ама най първото ми беше Азуми и някак си ме е срам. Та първият ми филм беше House of Flying Daggers и нали разбирете,просто е невъзможно да забравиш тази усмивка.
Ето и сега Такешко за Харпърс Базар Сингапур - април 2017.
Снимките са  Heart Eyes,но интервюто доста посредствено и не казва нищо ново.Освен,че след трите проекта с Tony Leung открили,че обичат да говорят за храна и вино.
Другото нещо е (лично за мен),че Daniel Wu е играл в Warcraft. И да участвал е и май като орк.

Много го обичам Такеши. Heart Eyes
Скрит текст:



# 37
  • Мнения: 6 733
L-чето с песен към драмата, в която участва Ruler: Master Of The Mask




Като гледам как се развива действието си мисля, че...
Скрит текст:
той може би ще е един от тези, които няма да оцелеят в края на сериала.


Тайната гора или може би по-правилно е Гора от тайни ми допадна. Жаждата за власт е страшно нещо no. Героят на Cho Seung Woo ми напомня донякъде на този на Jang Hyuk в Beautiful Mind.

# 38
  • Мнения: 9 180
Train to Busan- изгледан.Искам още Гонг Йоо,но не точно в Гоблина (ще си го финиширам). Гост каза,че е приличен.С какво може да те изненада един зомби филм?Пък и съм гледала зомбита на Марс.
Гледах го без превъртане и като цяло ми хареса.Имаше моменти на които тихо крещях "бягай"; "давай"; "идиот,пусни ги". Леко се подразних на патетичните моменти - когато мъжо на бременната се пожертва,когато бабата се усмихна и с поглед каза "не идвай за мен" и когато ги изгониха от вагона,защото може да са заразени.Много патетично ми дойде (може и защото моментите бяха един след друг),а се бях настроила за екшън,а не за драма.Ама е корейски филм,нищо,че е корейски зомби филм. Обаче пък тези моменти показаха една друга страна,че хората могат да са чудовища и без да са зомбирани.
Хареса ми израстването на героя Гонг Йоо.Малкото момиче,което най-накрая разбра,че тати я обича.Стана ми мъчно когато ученичката стана зомби.

Кофе принца Heart Eyes винаги го свързвам с очарователната усмивка(заради нея са го избрали,да има поне едно нахилено зомби) и леките роли в които съм го гледала...понякога забравям колко е добър всъщност като артист.

П.П. Докато търсих снимки на дланите му,за да видя дали са така секси Heart Eyes Blush Laughing като на Джи открих една много яка татус сесия.Жалко,че не е татуиран,аз обичам,но май при корейците не са на почит.

Скрит текст:



# 39
  • Мнения: 6 733
Кръгът приключи и до края остана интересен, с неочаквани обрати. В края си оставиха вратичка за евентуален втори сезон, но финалът на настоящата история си е завършен. Не го оставиха отворен.

На негово място от понеделник започва Bride of the Water God.




Започва и новият сезон при японците. Ще ги разгадаваме в крачка, в зависимост от това, което се превежда. Наби ми се на очи обаче, че ще правят римейк на корейския Sorry, I Love You Crazy. Който е настроен мазохистично и има нужда да си поплаче може да го гледа Mr. Green.

# 40
  • Мнения: 14 413
Нещо съм се затъжила за едно групово гледане и обсъждане.Ако има някой предложение да пише Laughing

# 41
  • Мнения: 9 180
ОМГ #Shocked
Предпочитам корейска версия на Atashinchi no Danshi (примерно)

# 42
  • Мнения: 6 733
Понасяте ли добре жегите? До преди 1-2 годинки изобщо не ми пречеха, но сега май не се чувствам много комфортно sweating. Сигурно е от възрастта newsm47. Любимият образ обаче е доволен, че не мрънкам като пуска климатика Mr. Green.


Поредните момченца, които подскачат насам-натам по екрана Wink.

# 43
  • Мнения: 9 180
2в1  Hug жежко е,да.

Ето нещо за разхлаждане

# 44
  • София
  • Мнения: 15 453
Браво бе,браво на мен  Embarassed, че съм такъв заплес! Юбилейна тема, три страници вече, а аз дори не съм разбрала,че има нова тема и се чудя що никой не пише.Викам всички да отидат на почивки, чак е нереално...  Joy Joy Joy

Ерик бил вече женен мъж, сега прочетох.Жена му с 12 години по-малка от него.Ама са хубава двойка.

Общи условия

Активация на акаунт