Магията на изтока - тема 50

  • 36 956
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • BG
  • Мнения: 4 458
Още един ден само...трябва да издържим Mr. Green При мен е 44 на сянка, гледам си Хормоните вкъщи и това е Laughing

# 46
  • Мнения: 9 234
Може би съм свикнала на такива градуси и не ми е чак толкова топло.
Виж зимата Stop студ,лепкава бяла гадост... бъррр

Сладкиш

# 47
  • Мнения: 6 837
Обикновено сме свикнали корейци да участват в китайски продукции, но сега гледам едно китайче в My Sassy Girl. Казва се Sun Zu Jun/Kris Sun и е в ролята на принци от Цин, който идва да иска ръката на принцесата на Чосон.



Скрит текст:


# 48
  • София
  • Мнения: 15 483
Ама той наистина е китаец  newsm78 , а аз го търсих из корейците.

# 49
  • София
  • Мнения: 15 483
Направих великата глупост да загледам Faith, много труден за гледане тоя сериал.Ей за това не гледам исторически, много подлост, много недомислици.Ще свири тоя с бялата коса, а другия умира.Ако се умираше от тоя звук, първо свирещия трябваше да умре и после всички около него, а не само един.И много подло постъпиха с лекарката, много подло.Сега се чудя дали да го гледам още или не.

# 50
  • Мнения: 14 436
Тайна, ако Мими  Heart Eyes не те задържи ,то няма какво друго Wink
Гледай го все пак! Peace

# 51
  • DE
  • Мнения: 9 068
На мен Faith помня, че ми хареса.
Изгледах набързо - Dame na Watashi ni Koishite Kudasai. Леко, приятно и неангажиращо  Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 15 483
Тайна, ако Мими  Heart Eyes не те задържи ,то няма какво друго Wink
Гледай го все пак! Peace
Аз никога не съм му била фен на Мими.Та мисля да погледна последната серия, да видя върнала ли се е поне лекарката в наше време.

# 53
  • Мнения: 14 436
Ау, от този филм пък Мими ми стана любим-май заради прическата най-вече Heart Eyes
Във времето на Мими откриват неща от съвремието ни,а не обратното и краят е различен Wink
Това направо го написах като за Шерлок Холмс,но понякога и при корейските филми от този вид има логика  smile3530

# 54
  • MJF
  • Мнения: 8 624
Видях че Тайна е тук, така е то в жегите  Simple Smile. Видях и куче сладкиш  Simple Smile......
Предишните дни до климатика иначе не а днес с яке заради студа  ooooh!. Снегорина е чист де. Тренираме си сърдечно-съдовата система и туй то  Tired.

Следва похвално слово." Глътнах" го на големи дози както си и заслужава Reverse
"Страшен" авторски колектив се оказа зад това заглавие и си оправдаха създалото си реноме пред мене с предишни творения. Жанр крими-мистерия- психол. драма. Жертвах лъжица мед и малко кафе да съм в унисон с героите но не е за мен таз комбинация все пак. Ще си ги ползвам отделно.
Каста добре подбран, всеки е удачно в ролята си.
6 от 6

Следва Tsubaki Stationery Store, който сега виждам че е прясно готов за мен.
2в1, знаеш колко съм ориентирано-неориентирана  Blush, та значи сега почвал нов сезон на японския фронт. Ок , пускам локаторите за ново следене кое , къде,  до колко превод.  Thinking

# 55
  • София
  • Мнения: 15 483
Видях че Тайна е тук, така е то в жегите  Simple Smile. Видях и куче сладкиш  Simple Smile......
Предишните дни до климатика иначе не а днес с яке заради студа  ooooh!. Снегорина е чист де. Тренираме си сърдечно-съдовата система и туй то  Tired.

Шошулчо, аз съм си тук, но бях забравила,че има нова тема.Гледам текущо няколко сериала и се борех в жегата с вентилатор и студен айрян.Все по 5-6 сутринта си лягах.Снощи тъкмо реших,че ще спя като къпана и накрая пак чак в 6 успях да заспя.
Ама заради градушките- затваряй - отваряй, затваряй -отваряй, цяла нощ.Като отворя започва да трещи градушка,пръска вътре,летят завеси, врати се хлопват, ставам, завивам контакти и разклонители, да не направят късо,че са под прозореца и пръска вътре, подпирам врати, да не се тряскат, накрая затворя. Като затворя, пък вземе та спре дъжда и градушката, и стане жега и пак отварям.

# 56
  • MJF
  • Мнения: 8 624
Мда, Тайна, таз година до тук сме баш като слуги на времето/климата, нон стоп на щрек/пост  Whistling. Един ден така, на другия ден -онака, после трето, ново двайсе и ..........  Crossing Arms. Абе нон -стоп тренираме.

# 57
  • Мнения: 6 837
При нас, да чукна на дърво fingerscrossed, нямаше бури. Заваля малко преди обяд, но без екстремни ситуации. Поразхлади навън, но къщата така се е напекла, че вътре още си е топло, макар и да няма нужда чак от климатик.


Тайна, Faith си е чиста приказка, нищо че става дума за реални личности. Кралят е този от Замръзналото цвете, а Лошкото е братът на Императрица Ки. Политическите игри, подлостите и подмолните действия са нищо в сравнение с по-сериозните исторически филми. Тук си е направо лежерно и забавно. Да видиш в Кралят с маската и Кралица за седем дни какви интриги се въртят ooooh!. И то при положение, че първият също може да мине към по-измислените.

# 58
  • София
  • Мнения: 15 483
Не съм гледала императрицата, но тези способности замръзване, свирене, горене, прескочих ги, а и кралчето е некъв противен дребосък.Изгледах последната серия и ми стига толкова.

# 59
  • Мнения: 6 837
В Unni Is Alive е такъв змиярник, че....  ooooh!. Тази сценаристка все такива ги съчинява. Всичките й драми са пълни със злоба и отмъщения. И почти винаги има някой изпълнен с омраза женски образ, който до последната серия манипулира и играе мръсни номерца. А тук са няколко такива. Една през друга се надскачат  #Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт