Магията на изтока - тема 50

  • 36 977
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • MJF
  • Мнения: 8 656
Ха, моята голяма любимка Kim Sun-A e на малкия екран не с "шапка" или в нещо строго "не гледам" и аз да не знам  Crazy. Сигурно 2в1 го е представила това заглавие но аз някъде съм дремала  Blush Blush. Сетили са се за мен кор-телевизионерите нещо  Mr. Green. Ще се жертвам , няма как. Последните 2 пъти на малкия екран  нещо не бе хич в роли за калибъра ѝ. Тя бе много над тях. Да видя тоз път какво е избрала и има ли късмет със заглавието. Ако не друго поне да се наиграе.

# 61
  • София
  • Мнения: 15 486
На Дуел/Двойник изгледах нощес двете нови серии, става все по-интересно, но и започват да се разкриват причинно-следствените връзки.

# 62
  • Мнения: 6 896
Шоши, споменах за новият сериал на Ким Сун А, но още не съм го почвала. А ти можеш да пробваш и Secret Forest.


Тайна, и на мен ми харесва Дуелът. Малкият много добре се справя с двойната роля. Има бъдеще момчето Peace.

# 63
  • Мнения: 9 253
Аз черпя  beer Станах леля на момиче и момче Grinning
Скрит текст:

# 64
  • София
  • Мнения: 15 486
Честито, лельо!Живи и здрави да са!

# 65
  • Мнения: 6 896
Честито, лелче. Значи малкият ти рибар е станал батко и сега ще има кой да учи на чалъми Laughing. Да са живи и здрави всички.

# 66
  • MJF
  • Мнения: 8 656
Да са здрави и предимно засмяни децата! На леля Tuon честити да са ѝ!  cheers Идеална почепка към момента.

Ок, 2в1  Hug. От без 1 с цели 2 заглавия се оказах на кор-фронта.

# 67
  • Мнения: 14 453
Еха,Tuon честито!Да са живи и здрави,щастливи да растат и радост на всички близки да даряват!

# 68
  • BG
  • Мнения: 4 459
Честито и от мен, Tuon, да са живи и здрави племениците ти bouquet

# 69
  • DE
  • Мнения: 9 068
Хубаво е когато бебетата се множат Heart Eyes Да са живи и здрави. Сега ще има баткото с кого да си играе  Grinning

# 70
  • Мнения: 36 710
Честито и от мен Simple Smile

Изгледах за Краля, сега ще тегля каквото е излязло от Кръг и Дуел, както и онзи японски сериал, който си бях набелязала преди - предстоят ми някои пътувания, та не знам дали ще имам много време за тях, но поне ще си ме чакат на компютъра Simple Smile

# 71
  • Мнения: 6 896
Тайландците с тяхна си версия на Потомците Laughing. Няколко части разказващи историите на четири двойки.

Love Mission Series

# 72
  • Мнения: 9 253
Мерси  Hug на всички.

Петя,сега е момента да кажеш дали ти е харесал Краля.

The Suspect
който се оказа един доста добър трилър (може и жанрово разнообразие). Държи в напрежение,доволно екшън сцени,действието се развива бързо,взаимоотношението между героите търпи развитие и донякъде предвидим.Последното го слагам в графа "+",защото в този жанр предпочитам да съм наясно на къде ме води края.Искам съспенс,а не любовни драми.

# 73
  • MJF
  • Мнения: 8 656
Охо, какво нацелих! Kenja no Ai/ 2
Miho Nakayama очаквано пак оправда какво е избрала да снима." Глътнах" току що 2 от 4 серии. Психологическа драма   изследваща човешки страсти- скрита агресия бол бих казала. Интересно.
Сетих се за преводната драма с Platonic  Whistling но все пак го допреведоха де. Виждам и веднага друго на малкия екран снима- The Noble Detective- според локаторите ми превода му "мърда". Мда.

# 74
  • София
  • Мнения: 15 486
Гледам рейтингите за последната седмица, най-интересните сериали с най-нисък рейтинг  newsm78.Тия хора само лигавите драми ли ги интересуват?

http://www.showasia.ru/archives/516671?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Общи условия

Активация на акаунт