И с летните лъчи идват моите две черти! - Tема 328

  • 34 293
  • 716
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 782
Добре дошла, Точица. Стиснати палчета да се получи по-скоро!  Hug Ако желаеш - може да ни разкажеш повече. Олеква си като си споделиш тук с момичетата.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 283
Благодаря Дара. Борим се за детенце от 1г и 6 м., аз съм с един яйчник и тръба. Другите са отстранени поради киста преди 10 г,.Имаше съмнения, че тази тръба е непроходима. Правихме цветна снимка и после лапароскопия, но се оказа че всичко е наред и с нея и яйчника ми. През много изследвания минахме със съпруга ми.
Януари беше операцията / лапарото/, а през март забременях естествено, но за съжаление за много кратко - едва 7 дена и после прокървих, изчистих се сама. Много ми е тежко за всичко случило се, но гледаме напред и се надяваме отново на чудото.

Сега изчакваме още един месец и ако не стане ще минем към инсеминация... после ин витро ...и така. Накратко това е моята история...
И аз като вас всеки месец се надявам на щъркела за едно вързопче. Пожелавам ви успех. bouquet

 

# 62
  • Мнения: 84
Здравейте отново от мен, минавам да ви споделя за прегледа от петък. Отидох с нагласата, че ще е поредния месец със следене на О и че от септември ще започнем някакви по леки процедури докато ни излезе номера. Док. обаче ни предложи да опитаме една процедура ин витро, без симулация, само на естествен цикъл. Оказа се, че на 12 ден от Ц имам фоликул 19мм и решихме да опитаме веднага, ако хормоните са ОК. Отказаха се добре и че има шанс.... бих си едни инжекции в събота и днес отидохме за пункция, за съжаление фолилула беше започнал да се пулка, в течността която извадиха от фоликула вече нямаше яйцеклетката. Доста ми е криво, че ни се размина и не се чуствам доста добре след процедурата, но другия път. Ако не ги изпусна преди отпуската ще направим още един опит.
Дано не съм ви натоварила, просто исках да споделя с вас. Успех на всички  Hug

# 63
  • Мнения: 73
Момичета, аз съм в списъчето, но очевидно и този месец пропускам Sad тъкмо дойде М 6 дни по-рано Sad
Благодаря на всички за палчетата, аз продължавам да ви стискам палци

# 64
# 65
  • Мнения: 3 904
Точица добре дошла! Пожелавам ти порочно чудо и бързо към отчетни!
Гилфи, съжалявам! Дано е последен Ц.
ДееДее, в моята клиника фоликулите за инвитро се тригерират на 17мм, за да доузреят и да се пунктират. 19мм е късно малко... Надявам се, че преди това, освен хормони, сте пуснали и всички други изследвания тип МБ и серология и каквото още беше... Късмет другия път, но имай предвид, че инвитро на ЕЦ е голяма игра на нерви. Ние се мъчихме около 6м. без успех. Много хора пък успяват.

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Точица, добре дошла при нас, пожелавам ти в най  - скоро време да видиш и твоята точица ❤
Гилфи, успех за следващия месец 🍀
Детенцето ми беше известно време с гнойна ангина и от днес и мен ме сполетя същото, та не знам дали да се надявам този месец да са се получили нещата. Гледам само с хомеопатия и бабини лекове да се лекувам, но все пак Божа работа. Даже не съм сигурна дали и на мен няма да ми дойде по-рано този месец - след О гърдите не са спрели да ме болят и си стоят големи и тази вечер гърбът започна да ме боли като пред М  newsm78 направо вече започна сериозно да ми писва  #Cussing out

# 67
  • Мнения: 2 340
Точица, успех мила, дано скоро видиш точица на екрана. Знам, какво е да си бременна за малко.. т. нар биохимична бременност, преживяхме го 2 пъти след повече от година опити, след това си мислех всеки месец, че сме успели, но уви.. Повече от 7 месеца нямаше резултат.. При мен се откри проблем с нисък прогестерон, който може да е евентуална причина за невъзможността да се развие оплодената яйцеклетка. Хубаво е да видите има ли причина за това. Скоро ще стигнете до успех, сигурна съм  bouquet

Deedee, съжалявам за неуспеха, дано успеете сега и скоро да си бременееш на воля  Praynig

На преглед съм на 29-ти, вече нямам търпение.. Дано всичко с бебка да е наред  Praynig Praynig Praynig

# 68
  • Мнения: 283
Ton4etyyy, благодаря... и аз се надявам на точицата. Ще проверим прогестерона следващия месец и някои други хормони, които не съм пускала. Вие след биохимичните правихте ли генетични изследвания ?

Сега изследвахме CMV, Токсоплазмоза и Рубеола и за всички имам IgM - , IgG + .  Thinking
Не знам дали това е добре, малко даже съм се шашнала...като направя и хормоните и ще тичам пак до доктора да каже дали да предприемаме нещо.

Излиза, че всичко що е могло ме е лепнало...

# 69
  • Мнения: 2 340
При мен БХ според док се дължаха на некачествени Я и Сперм., в следствие на инсулинова резистентност, като допълнение беше прием на прогестеронов препарат след Овулация.  Peace

# 70
  • Мнения: 283
При мен БХ според док се дължаха на некачествени Я и Сперм., в следствие на инсулинова резистентност, като допълнение беше прием на прогестеронов препарат след Овулация.  Peace

А за инсулиновата какви изследвания се пускат ? Кръвна захар ? или и нещо друго ?
Аз имам цял списък с изследвания и сега го изпълвам малко по малко, но ми се иска и тази инсулинова да пусна.

# 71
  • Мнения: 2 340
При мен БХ според док се дължаха на некачествени Я и Сперм., в следствие на инсулинова резистентност, като допълнение беше прием на прогестеронов препарат след Овулация.  Peace

А за инсулиновата какви изследвания се пускат ? Кръвна захар ? или и нещо друго ?
Аз имам цял списък с изследвания и сега го изпълвам малко по малко, но ми се иска и тази инсулинова да пусна.

Кръвна захар и инсулин на гладно, може по преценка на док да се прави и обременяване с глюкоза.

Не е задължително това да е причината при теб  Peace

# 72
  • Мнения: 911
Тонче, ако кръвната захар е в норма, възможно ли е да има ИР?

# 73
  • Мнения: 2 340
Моята е абсолютно в норма на гладно Simple Smile  Peace

# 74
  • Мнения: 2 573
Тая захар  #2gunfire Сега покрай О съм спряла всичко сладко . Правя си някакви бърканици колкото да си залъгвам.  Многоооо нови момичета си имаме Peace
Успех   Hug
На другите повече  КЪСМЕТ , че много се застояхме тук!


Общи условия

Активация на акаунт