И с летните лъчи идват моите две черти! - Tема 328

  • 34 292
  • 716
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 852
Моята изтървана овулация, спи в детската стая оттатък  Joy hahaha Wink





 202uu

Скорпионче,стискам СИЛНО палци и при теб да се развият така събитията  Hug И аз мисля,че тестовете(особено  EFN ) преди датата на МЦ само спичат обстановката.Изчакай си неделя Peace
Желая ти търпение и спокойствие и  плътни две чертички !

Дияна, дано резултатите са добри Peace  Не искам да звучи, като че ти давам напразни надежди, но и при двете ми бременности имах  кръвенисто зацапване в деня на МЦ,който така и не дойде. Peace

Колет  , според мен консултирай се с Аг-то си какво е безопасно да приемаш(освен  Paracetamol),защото вероятно то е по-наясно от джипи'то или др.лекар.Доколкото знам  НСПВС са нежелателни при бременност,било то и начална(дай Боже да я има Praynig ).

# 691
  • Мнения: 1 782
Колет, не знам дали при теб е възпален нерв или изкривяване.
Аз съм с изкривяване и много ми помага водната аеробика. Иначе отида ли на лекар - веднага рецепта ми дават... Молих се на един лекар да не ми дава антибиотик, а да ме прати на физиотерапия. Angry

# 692
  • Мнения: 121
Благодаря, момичета, за съветите, сигурно сте прави, че може да стане и по-лошо, но дано не стане така. Нямам телефон на АГ, на физиотерапия ходих преди месец и половина, така че не е вариант за момента. Днес ми е 17 ден от цикъл, около 4 дни след ову и още 8-9 до МЦ. В шах съм, поне така се чувствам...

# 693
  • Мнения: 3 904
Колет, лекар и това е! Аз съм с плексит постоянно и само йога ми помага вече.
Дияна, палци за хубаво ЧХГ!
Скорпи, абе чудеса съм чувала, че стават. Ще се моля и при теб да е така Wink
Етоилче, Теди смее ли да се крие, то не може два поста да пусне и да не я познаем Grinning

От един час се мъча за новата тема през новата версия на бгмама и се отказах... Ще помогнете ли да оправим заглавията, че има две с еднакви гласове:) Ако някоя не е гласувала да гласува.... Simple Smile)

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 10:46 от ^SunLight^

# 694
  • Мнения: 2 364
Скорпи,аз също бях убедена,че сме изтървали о,имахме само един опит и напълно бях отписала месеца... Grinning Hug
Колет,може да е нерв,но дано от друго да е.При мен един от много ранните симптоми беше силна и постоянна болка в кръста,която сега вече се премести малко по-нагоре към гръбнака.Док каза да не мажа със загряващи и честно казано с нищо не мажа,пия по едно но-шпа като ме заболи .Стискам палци Grinning
Diyana,много късмет Grinning
Сънче ,много силно вярвам,че скоро ще се похвалиш Hug

# 695
  • Мнения: 121
Колет,може да е нерв,но дано от друго да е.При мен един от много ранните симптоми беше силна и постоянна болка в кръста,която сега вече се премести малко по-нагоре към гръбнака.Док каза да не мажа със загряващи и честно казано с нищо не мажа,пия по едно но-шпа като ме заболи .Стискам палци Grinning

Благодаря, Етоалче, но не е другото Sad, заболя ме още преди ову.. все пак ви благодаря, момичета, поолекна ми, записах си час за невролог утре сутрин, поне да чуя компетентно мнение.

Може ли да ми кажете колко дни след ову и евентуална бременност лекарствата не оказват влияние на плода? Някъде бях чела, че около седмица (май) след зачеване няма на какво да се навреди, защото още няма имплантация. Има ли такова нещо?

# 696
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Хаххаа момичета много ме развеселихте ,дай Боже на всяка по две тлъсти чертички .ММ си дойде и утре пак заминава за месец ,ще ми е много хубаво да го завърна за повече време с двучертичков подарък Heart Eyes Ще се разбере в неделя.Имам всякакви усещания ,но гледам да не им обръщам внимание ,че да не са внушение:спи ми се,гади ми се всяка нощ ставам да пишкам ,тежест в корема от днеска ...ама може и да са  нормални за идването на лелището.
Колет аз тоя месец колко илач съм изпила и навряла ,ако взема да се вайкам и ще откача.Лекувай се в ранна бременност преди закъснение лекарите казват че няма проблем за плода защото той се изхранва самостойно от жълтъчното тяло ,а не от плацентата.Стискам палчета на всичкиви а на маминките целувки и спокойни бебечета.

# 697
  • Мнения: 3 904
Момичета, изтрих от анкетата заглавията с най-малко гласове и пуснах опция да си променяте гласовете, тъй като станаха 3 заглавия с по 18 гласа и една страница и половина коментари време да определим заглавието на новата тема:)

# 698
  • Мнения: 3 597
Здравейте , дами  bouquet

Скорпиии , точно за теб си мислих тези дни  Heart Eyes Пожелавам ти да ни зарадваш с  EFP  Hug

Рядко влизам и не следя изкъсо темичката , но силно стискам палчета на всички  fingerscrossed

 Hug Hug Hug

# 699
  • Мнения: 1 521
Момичета,нямам време да чета,че съм от телефона,но искам спешни съвети. Пуснах тема,но имам само 1 мнение. Има пост и във фейсбук,но тук сме повече.
 Накратко тъкмо минахме през Стефанов . Категорично сме за ин витро.
Каза да отиваме във втора ин витро клиника за 2ра спермограма и да ги пускаме. Аз предложих да направим едно самофинансирано докато чакаме документите. Той се съгласи и ми направи схема за хапчетата и октомври месец ин витро.
Обаче...
Вчера една позната ми даде номера на д-р Персенска в "Надежда". Обмислям варианта да и звънна и ако ми даде час по-скоро да отидем.
Какво мислите вие. Кой е по-добрия вариант..
Стефанов в ин витро "Стефанов" или Персенска в "Надежда"?

# 700
  • Мнения: 3 904
Мадлен, не мога да ти дам точен съвет...

Скрит текст:
За Надежда се чака с месеци за първичен преглед и то при лекар, който те ти кажат. Звънни на Персенска и се вижте, ако това е възможно. Ако ще пътувате до София има и други клиники. Лично мен ме напрягат на всякъде, защото масово са пренатоварени и все е лудница(Само прегледа ми в Токуда протече супер спокойно и ми отделиха мнооооооого време). И за Стефанов, и за Персенска съм чела много противоречиви мнения. По тази причина не са ми били никога в таргет групата.

Когато аз си избирах лекар, четох, четох, четох и не исках да чакам за Надежда, Щерев ги отписах по ред причини, които на мен ми се струваха неподходящи. И избора ми се сведе тогава до Малинов(всички други ми се струваха недостатъчно сериозни, защо не помня, така си реших). Избрах Калчев, не защото бях чела за него, а защото е мъж, вярвам им повече. Грабна ме от първия път. Не ми харесва, че с нас е малко бавен като подход, но това е нормално, защото се водим с неизяснен стерилитет, макар и проблемите ни да са много. Сега той обаче си отваря нова клиника. Мога да кажа само, че го препоръчвам с две ръце, защото гледа да пази организмът на жените и е невероятен диагностик. Има тема с телефони на акушерки, които могат да ти дадът повече инфо, ако ти е интересно.

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 13:39 от ^SunLight^

# 701
  • Мнения: 1 521
Мадлен, не мога да ти дам точен съвет...

Скрит текст:
За Надежда се чака с месеци за първичен преглед и то при лекар, който те ти кажат. Звънни на Персенска и се вижте, ако това е възможно. Ако ще пътувате до София има и други клиники. Лично мен ме напрягат на всякъде, защото масово са пренатоварени и все е лудница(Само прегледа ми в Токуда протече супер спокойно и ми отделиха мнооооооого време). И за Стефанов, и за Персенска съм чела много противоречиви мнения. По тази причина не са ми били никога в таргет групата.

Когато аз си избирах лекар, четох, четох, четох и не исках да чакам за Надежда, Щерев ги отписах по ред причини, които на мен ми се сртруваха неподходящи. И избора ми се сведе тогава до Малинов(всички други ми се струваха недостатъчно сериозни, защо не помня, така си реших). Избрах Калчев, не защото бях чела за него, а защото е мъж, вярвам им повече. Грабна ме от първия път. Не ми харесва, че с нас е малко бавен като подход, но това е нормално, защото се водим с неизяснен стерилитет, макар и проблемите ни да са много. Сега той обаче си отваря нова клиника. Мога да кажа само, че го препоръчвам с две ръце, защото гледа да пази организмът на жените и е невероятен диагностик. Има тема с телефони на акушерки, които могат да ти дадът повече инфо, ако ти е интересно.

Благодаря ти за съвета. Знам,че се чака много,но това момиче ме окуражи като ми даде личния й телефон и каза,че ги приела нейната позната след 2 седмици. Само това ме накара да се замисля...
Определено Стефанов ми е по-близо /на 30км./ и ако избера него октомври стартирам,но ми е важен все пак крайният резултат,не как ми е удобно.
 bouquet

# 702
  • Мнения: 3 794
Здравейте Simple Smile

Аз пишех тук преди 7 години. Имам дъщеричка на 6г Gift Heart
Този месец с ММ почнахме опити за бебче Simple Smile
Аз винаги си знам кога съм в О, но все пак правих тестове, които доказаха моите усещания Simple Smile
Не чакам МЦ на 31.07.
На моменти се обнадеждавам - не ме боли кръста, гърдите ми са меки и спокойни, а иначе поне седмица преди МЦ кръста много ме боли и гърдите ми стават твърди и болезнени. Припознавам се в някои дребни симптоми. С дъщеря ми нямах никакви подобни...просто ми закъсня Simple Smile
Тогава правих само уринарен тест на 1 ден закъснение и чертичката беше едва забележима, но на прегледа същия ден се видя сакчето Gift Heart

Чудя се има ли смисъл от кръвен тест утре , ако не ми дойде Innocent Или просто да си потърпя още малко, пък то ще стане ясно Grinning

С надежда се записвам тук Simple Smile

Скорпи, силни палчета за теб Flowers Four Leaf Clover

# 703
  • Мнения: 992
Според мен не бързай с тест. Но пък ако си нетърпелива си направи, само да не се разочароваш ако е отрицателен. Може пък да те подведе Simple Smile пожелавам ти от все сърце успех!

# 704
  • Мнения: 1 989
DiyanaCh, как си? Резултатите от теста излязоха ли?

Общи условия

Активация на акаунт