Кой какво сервира вчера? Кой какво ще готви днес?

  • 74 177
  • 856
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 940
Закуска - пържени филийки. Обяд - пилешки късчета със зеленчуци (броколи, бейби моркови, гъби). Вечеря - свински ребра със зеле.

# 766
  • Мнения: 636
препечени филии+ чай
леща
картофена салата
зелеви сарми

# 767
  • Мнения: 4 087
Закуска- чай, филийки с тахан. ябълки
Обяд- мусака, салата цвекло, моркови, ябълки, орехи. Крем брюле. Крем супа от гъби, праз и картофи и пармезан.
Вечеря ще дояждаме мусаката и супата. Направила съм млечна салата, руска и настъргана ряпа и моркови с кедрови ядки. Замесих тесто за меденки за утре сутрин.

Последна редакция: сб, 28 окт 2017, 19:06 от Cherry^Blossom

# 768
  • Мнения: 14 806
Пълнени чушки с кайма и ориз.
Пица.Вече се чудя за следващата седмица какво да бъде?

# 769
  • Мнения: 2 346
Закуска:принцеси с кайма и кашкавал
Обяд:яхния с праз и наденица

# 770
  • Мнения: 892
От вчера - супа от телешки джолан с кокал със земна ябълка, хрян, пащърнак, целина и др. Пържен сладък картоф, туршия

Десерт: къпини, смокини, сушени сини сливи

# 771
  • Мнения: 4 859
Закуска-плодова салата-ябълка,киви,банан,авокадо,мента и мед
Обяд-макарони от елда и царевица в чеснов доматен сос с риба тон,салата от краставица и копър със сос от нар
Вечеря-бонбони от грозде,синьо и крем сирене и орехи,хапки от зелени маслини в бекон (на фурна),домашно бяло вино Mr. Green

# 772
  • Мнения: 960
Днес понеже сме на гости за закуска имахме смути и спретнах един тиквеник Simple Smile

# 773
  • Пловдив
  • Мнения: 41 053
Мусака

# 774
  • Мнения: 4 087
С- меденки и чай. Смути тиква, круша, ябълка
О- Крем супа тикви и моркови, печена полента на фурна с чери доматки, моцарела и ригън/като пица/
В- Салата от айсберг, печен бекон, нар, чери доматки и царевица. Спагети с масло, пармезан и печени гъби на тиган.

# 775
  • Мнения: 30
тиквена супа с кокосовото мляко + кашкавал пане, пържени картофи+шопска салата:)

# 776
  • Мнения: 960
Зеленчукова супа и карфиол със сирена на фурна Simple Smile

# 777
  • Мнения: 1 940
Вчера: За вечеря: От печени чушки направих на мъжът ми и детето - пълнени с яца и сирене и после запечени от двете страни на тиган докато плънката се сготви, а на мен направих пържени с доматен сос. Направих и кекс с вафли по ето тази рецепта http://recepti.gotvach.bg/r-42681-%D0%A7%D1%83%D0%B4%D0%B5%D0%BD … D1%84%D0%BB%D0%B8. Стана доста сполучлив като за първи път. Аз сложих по-малко захар от посоченото в рецептата - 1 чаша вместо 1 и половина, но пак ми се стори доста сладък. Но си го изядохме, де.

# 778
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 163
Закуска-палачинки с мед
Обяд -пържоли с гъбки
Вечерята още я мисля,ще е нещо безмесно...

# 779
  • Мнения: 481
Овчарски пай и салата домати и краставици.

Общи условия

Активация на акаунт