Kayıp с Аслъ Енвер и Мете Хорозоолу - нови проекти, колеги, екип #12

  • 70 558
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 748
Първи кадър от новата фотосесия на Бурчин и Джем Талу Heart Eyes

# 316
  • Мнения: 12 842
Бурчин с много стилна фотосесия
Тейзър към новия сезон на Невестата
https://m.youtube.com/watch?v=rpWaKJ0JiQ0&ebc=ANyPxKpdIP6tT8 … U5HMFSHKio6DhBWpw
Руски превод
- Стёр себя, чтобы уберечь тебя. Задержал жизнь (взял передышку), чтобы догнать тебя. А ты?! Не услышав ни одного моего слова, не спросив ни разу, выбрала уйти. ... Сурейя!
- У нас есть столько грехов, насколько невинна эта девушка. Мы все вместе молчали.
- Не хочу останавливать(замораживать), но ни малейшего следа в том, что Сурейя жива. Если было бы, нашли.
- я не ошиблась на счёт тебя "стамбульская невеста". Если ты все ещё жива, то желала бы быть мертвой.

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 20:42 от eliNIM

# 317
  • София
  • Мнения: 6 287
Страхотна Аслъ, страхотна Бурчин!!!  Heart Eyes Heart Eyes

След тийзъра на Невестата още един... но на Извън протокола с Долунай. Не очаквах, но ми хареса.

# 318
  • Мнения: 12 842
Интересен е фрагманът, наподобява американска история

Превод на Невестата , благодаря за което. bouquet
Навява мъка,отчаяние и накрая се прокрадва закана, отмъщение.
Есма султан напомня за себе си


https://vk.com/club113691288?z=video-113691288_456240174%2Fa83d7 … l_wall_-113691288

# 319
  • София
  • Мнения: 6 287
Да, да, много западно. Нищо турско не се усеща от него, освен езика разбира се.
Не харесвам особено Еркан, но от все сърце желая успех на сериала. На визия е добре, даже много добре, дано сценарият да е на същото високо ниво.

Искам Долунай да е лоша.  Twisted Evil  Sunglasses

При Невестата... от Есма нищо ново, даже още по-настървена и озлобена срещу Сюрейа е. И защо? Защото напусна Фарук ли? "Истанбулската невеста" си тръгна и посрами рода ли?  Rolling Eyes  Отново ще ни дразни яко тази жена.  Mr. Green

Сонгюл Йоден от сватбата на Азра Акън. Пропуснах да спомена, че и тя стои много добре във фрагмана.




Азра и съпругът й Атакан Кору





# 320
  • Мнения: 12 842

Искам Долунай да е лоша.  Twisted Evil  Sunglasses


И аз Laughing много и отива, и е удоволствие да се гледа как ,,фучи,, и съска hahaha перфектна е. Красива жена ! Със собствен  стил Peace Еркан с две хубави жени, сигурен рейтинг ще има. Обича да е в подобна компания на екрана и е достатъчно резервиран с играта си..към тях. Всичко е професионално, нищо пикантно не допуска зад камера,но все излиза по нещичко,например  с Нургюл  дадоха повод за таблоидите им да имат работа. Преди това пък имаше някакви истории с жени. Турчин- моето си е мое,ама  чуждото чуждо.

Роклята на Азра ми харесва, една от добре изглеждащите от булките  които гледахме в последно време.

Малкият ортак - бг суб
https://www.youtube.com/watch?v=OfKNjto8U4Q
С благодарност за превода smile3525

# 321
  • Мнения: 3 748
Зарани, Ели Hug Hug мерси за трейлърите на Невестата и Извън протокола. Наистина трейлъра на сериала на Долунай е доста добре направен, а тя е страхотна. Определено е от актрисите, които могат да изиграят всичко, и то прекрасно.

От сета




Фрагмана на Истанбулска невеста- добра режисура и заснемане, но като идея ми напомни фрагмана на Kara yazi.Най-вече това със снимките си е направо копнато. Не, че при толкова много сериали се очаква особена оригиналност. Например фрагмана на Дъщерите на г-жа Фазилет напомня този на Пойраз, даже май е сниман на същото място.
Другото, което прави впечатление е, че яко са се вкарали в матрицата. Втори сезон- задължително драма, а после смърт. И при Невестата обещават драма, да видим какъв финал ще спретнат.

Още един кадър, този път споделен от Бурчин.





__________________________________________________________________

Скрит текст:
@hamiyetakpinar




Нахвалила е Бурчин, че си е природно хубава, а сега е отпочинала и свежа и с грима само са го подчертали. За сметка на това, се е получило толкова добре, че в мрежата се появили слухове, че Бурчин си е направила естетически корекции.  Joy
Бурчин предпочитала естествен, лек грим, който подчертава очите.

Последна редакция: сб, 26 авг 2017, 12:04 от _Radi

# 322
  • Мнения: 12 842
На Бурчин наистина и личи,че си е починал.
Изглежда добре с корекция или не,  гримът и е точно по -мярка.
Много добре и стои, а и необходим такъв за фотосесия.


Аслъ  зад камера





След заминаването на Сюрейя, Синем ще живее с Дилара.
Съкрушена е и тя






Представяте ли си Бурчин до този мъж сега Shocked Rolling Eyes #Crazy

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 26 авг 2017, 21:43 от eliNIM

# 323
  • София
  • Мнения: 6 287
 Hug Hug Hug

Самите сериали започват да си приличат, какво остава за трейлърите.  Joy

Долунай зад кадър на промо снимките със Сонгюл, Еркан и едно младо девойче, което явно ще е "дъщеря й". Или може би "дъщеря им" с Еркан. Така като ги гледам май ще го играят мъж и жена.







# 324
  • Мнения: 8 479
wavey wavey wavey
Зарани HugЕли HugРади Hug благодаря за всичко споделено  bouquet bouquet bouquet
Бурчин много ,много ,много красива на новите снимки  smile3521
Трелърите на Невестата и на Извън протокола страшно добре направени .Еркан колкото и да не го харесвам ме зариби за новия си сериал  smile3521-много интересно направено ,много западно ,а Долунай е прекрасна  smile3521При Невестата е настъпила дълбоооока есен и меланхолия  smile3518есенни листа ,счупени снимки ,обаче Есма султан си е все същата зла осичка  smile3511Харесва ми Аслъ на новите снимки -с този бретон има много младежки вид  smile3521
Ели хората в спойлера ти отиват на хадж в СА затова са такива опаковани иначе само до преди дни си се мотаха свестски облечени по моловете и Иман  носеше няколко чанти с маркови надписа тъй ,че хич не и е зле на жената  положението .
Около любимците ни  от ЛН има раздвижване тези дни ,но  за сега няма  официално потвърждение за нов общ филм само една нова снимка на Баръш  smile3521

Скрит текст:


една красота от Светулката  smile3521

Скрит текст:

и нещо новичко от Аслъ и Озджан  smile3521





# 325
  • София
  • Мнения: 6 287
Голямо затишие е настанало... На мен от заетост не ми остава време дори новините за сериалите да прегледам  ooooh! Laughing

Йозджан зад кадър от Невестата





***

Пуснали са постер и фрагман на сериала "Черна перла" с Берк Хакман, Ханде Ерчел и Толгахан Сайъшман



# 326
  • Мнения: 3 748
Голямо затишие е настанало... На мен от заетост не ми остава време дори новините за сериалите да прегледам  ooooh! Laughing


Зарани,  Hugкато че ли не си пропуснала нищо важно. Поне аз не съм попадала на нещо много забележително и интересно- започващи сериали, спряни сериали, нищо ново под слънцето. АТВ пуснаха промо клип за сезона- пълна скука Laughing Лицата на Канала правят някакви жалки опити да танцуват. https://www.youtube.com/watch?v=sJmCLdPABPE

Скоро можем да очакваме и промото на сезона на Стар тв. Щяли да заложат на "естествеността". Обещават различен промотрейлър от досегашните, в който освен познатите лица ще видим и нови.Надявам се, че ще повдигнат завесата около "Малки убийства". Поне да видим кои ще са лицата на сериала

http://www.medyatava.com/haber/star-tvden-farkli-bir-tanitim-filmi-geliyor_148723




Черната перла нещо не ме грабва, нито като история, нито като промоклип, само постера ми харесва Laughing Най-глупавият и безинтересен трейлър, който видях обаче е на Tutsak. Може пък да покажат интересна и новаторска история.
Скрит текст:

Това само за протокола, не че точно моето мнение е от някакво значение. Wink

Аслъ зад кадър





Цитат на: eliNIM link=topic=983435.msg354

Представяте ли си Бурчин до този мъж сега[/i] Shocked Rolling Eyes #Crazy

Скрит текст:


Ели,   Hug  ще кажа само- твърдо не Naughty, даже преди трудно ги възприемах като двойка, а сега пък изобщо. Не мога да си представя Бурчин чаршафосана, лепната за Мурат и фемили, отиващи на поклонение в свещенните земи.


hamiyetakpinar O bir prenses 👸🏼
@burcinterzioglu ❤😍
#burcinterzioglu #hamiyetakpinar #beautyretouch



https://www.instagram.com/p/BYYBmwYAkl8/


Ени,  Hug не знам какви марки носи тази Иман, но на снимката от спойлера е направо модна революция. Чаршафосана от глава до пети, но с очила и платформи  Laughing Може да е идея за нова модна линия. Иначе тя май си е перманентно на ръба, все розовка, лъскава, малко като фолкпевица е, не ми харесва Peace

Редактирам се- Филмът "Малкият ортак" е страхотен. Заслужава си. Благодарности и от мен за превода bouquet

Последна редакция: вт, 29 авг 2017, 18:31 от _Radi

# 327
  • Мнения: 8 479
 wavey wavey wavey
Ради HugЗари Hug  мерси за споделеното  bouquet bouquet
Ради  
Скрит текст:
Иман от отдавна си го е минала ръба и наистина си обича розавкото ,блестящото и всичко да е модно  smile3521Но трябва да имаме предвид ,че тя си е а арабка ,а те си обичат цветното ,розавото и разкошното така ,че то си е в кръвта и така да се пременя  smile3521
Колкото до Бурчин и дали би могла да тръгне за Мека така чаршафосана  newsm78Ами аз мисля ,че нищо не се знае ,може някой ден да има нужда да потърси Бог или да преживее някакво събитие което да промени светогледа и или просто може да реши да иде на хадж smile3521   
новичко от Нургюл  smile3521

Скрит текст:


Последна редакция: ср, 30 авг 2017, 01:10 от Eny87

# 328
  • София
  • Мнения: 6 287
Промото на ATV е убиец - направо ти убива желанието да гледаш каквото и да било по тази телевизия.  Joy

Сериалът Tutsak / Пленница е на създателя на Кайъп Ирфан Шахин и новооткритата му продуцентска компания 1441 Productions.
Той по принцип си "пада" по новаторското и различното, макар това тук като сюжет да не изглежда такова. Тийзърът определено е, досега никой не се беше сетил да пусне такъв.  Laughing Laughing

Младата и красива Елиф - оптимистична, весела, невинна и горда, след смъртта на родителите си е омъжена от своя чичо за човек, който е с 30 години по-голям от нея. Елиф живее като пленник под заплахите на мъжа си Садуллах, не може да излезе дори извън дома си. Един ден, бидейки наясно с тъмните тайни на семейство Гюрхан, Садуллах изчезва заради шантажите си към тях. След изчезването му Елиф остава съвсем сама в този непознат за нея свят.
Бахадър, работещ като шофьор за семейство Гюрхан, подава ръка за помощ на Елиф. Така тя стъпва в свят пълен с несигурност. Започнала работа в разкошният конак на семейството, Елиф се изправя пред хора готови на всичко, за да предпазят тайните си.
Интересът към нея от страна на по-големия син на семейството Кенан, помощта и защитата, която Бахадър и оказва още от първия ден, карат всички да бъдат подозрителни към Елиф.
Елиф ще осъзнае, че за да се отърве от "пленничеството си", трябва да стъпи на собствените си крака в този ужасен свят. Но любовта, верността и доверието се държат на тънка нишка, затова е принудена да внимава за всяка своя стъпка.


Памир Пекин, Гюлпер Йоздемир и Джанер Шахин са съответно Кенан, Елиф и Бахадър.

Гюлпер Йоздемир в началото, като видях трейлъра, я набедих за Фахрийе Евджен. Помня я също като лошата сестра на Седа Бакан в "Разкажи ми какво е да обичаш" (Bana sevmeyi anlat).

Скрит текст:



Пък на Ирфан Шахин все за тайни му се иска да снима.  Joy  Тук тайни, в Кайъп тайни...


За Мурат и Бурчин ще кажа само, че съдбата си знае работата. Видно е, че всеки е щастлив и доволен от положението, в което се намира в момента. До сегашният Мурат не мога да си представя Бурчин или някоя друга подобна на нея - освободена, западно настроена, пазеща личното си пространство... Да не говорим, че тя е Кемалист, докато Мурат си е заклет поддръжник на Ердоган. Нещото, което най-много отблъсна мен от него, пък какво оставя за някой, с когото е живял...

Последна редакция: ср, 30 авг 2017, 11:37 от zarani

# 329
  • Мнения: 3 748
Зарани, мерси за инфото за Tutsak / Пленница bouquet

Скрит текст:


Колкото до Бурчин и дали би могла да тръгне за Мека така чаршафосана  newsm78Ами аз мисля ,че нищо не се знае ,може някой ден да има нужда да потърси Бог или да преживее някакво събитие което да промени светогледа и или просто може да реши да иде на хадж smile3521  

Това, което мисля по въпроса Зари го е написала преди мен


За Мурат и Бурчин ще кажа само, че съдбата си знае работата. Видно е, че всеки е щастлив и доволен от положението, в което се намира в момента. До сегашният Мурат не мога да си представя Бурчин или някоя друга подобна на нея - освободена, западно настроена, пазеща личното си пространство... Да не говорим, че тя е Кемалист, докато Мурат си е заклет поддръжник на Ердоган. Нещото, което най-много отблъсна мен от него, пък какво оставя за някой, с когото е живял...

+1 Би отблъснало всеки, който поне малко зачита човешките права и свобода.

И ако някой каже, че това е личнен живот, че той има свободно право на политически пристрастия  и личен избор, което няма общо с качествата му на актьор, бих казала, че е така,  до момента, в който публична личност не тръгне по митинги и не започне да се хвали колко е близък с бащицата. С това спирам до тук, нито фенките на Мурат ще спрат да го харесват, нито тези, които не се прехласваме по него ще започнем да го правим.


Промото на Канал Д



Доста по-добро от това на АТВ и като замисъл, и като актьорско присъствие Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 авг 2017, 20:18 от _Radi

Общи условия

Активация на акаунт