Краят на нашето кърмене и емоциите около него

  • 2 006
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Поздрави и от мен че нещата толкова плавно са се развивили при вас!
Хиляди благодарности за съветите и помощта която си оказвала и оказваш винаги на момичетата в нужда Зори!  bouquet
За мен си била винаги един светъл пример и ще ти се възхищавам все така и за напред! И аз се натъжих много, като те четох съзрях чувствата които и мен ще ме завладеят все някой ден когато Ива порасне. Успокоява ме все още мисълта че (дано) сме още на средата! Wink
Хайде очакваме включване със следващото кърмаче след кратка почивка. Peace
Наздраве!

# 16
  • САЩ
  • Мнения: 323
Припомних си и аз как се чувствах като се отби щерката...
Ами, поздравления за порастналото детенце, растат децата, макар че за нас майките това е освен радост и гордост, също и мъничко тъга...

# 17
  • Мнения: 1 341
Зори, поздравих те в отчетната ни тема, но като прочетох написаното от теби и от всички останали тук...... стана ми доста криво. Обзе ме едно много странно чувство, което ми е трудно да обясня.
Аз (типично за мен) не знам какво искам. В един момент искам да я отбия, в друг да си суче колкото иска... а бе кукавица кука в главата ми.
Няма да забравя едни твои думи (ще ги предам по спомен) На мен кърменето не ми пречи, ще кърмя докато тя сама се откаже. Виж, че точно така стана Grinning Много майки са го казвали, но точно твойте думи преди месец, два ме доубедиха, че трябва да си продължа с кърменето докато Кети иска. Благодаря ти, за което.

Хайде почивка една година, че после почваме бебеправенето на вторите бебочета
Роси, не си сама
Оставаме аз и Силвето (дано не пропускам някой)

# 18
Прегръщам ви и ви целувам!  bouquet
С едно голямо благодаря.....за единствената подкрепа ,която ми оказа ,когато реших да превърна Никола от некърмаче в кърмаче  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 547
Зори, чета си темата ти и отговорите на момичетата вече втори ден. Също ми става тъжно, донякъде объркано и мъчно, но от друга страна това е прекрасен завършек за теб и за Ева. Радвам се, че е било безпроблемно и че малкото момиче е надрастнало тази необходимост.

И на мен ми се кърми, и не ми се кърми. Колкото по-голям става Кольо, толкова повече и аз влагам в тези само наши моменти на близост и нежност.

Щастлива съм, че с твоя помощ и на момичетата от тук и аз кърмя вече почти година и четири месеца.

  bouquet Hug

Бу, какво имаш против коментарите ми?  #Silly

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 21:29 от Смърфиета

# 20
  • София
  • Мнения: 2 210
НА МОЯТА МИЛА И СКЪПА ПРИЯТЕЛКА:
WELCOME ON BOARD!!!!! Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

П.С. Ето, както заедно отбихме- живот и здраве, догодина заедно да бебеправим (всяка с мъжа си естествено Mr. Green) и после пак да кърмим мноооого! Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 2 959
Честито и от мен Зори!
Дай боже на всяка една от нас  такова безпроблемно отбиване.  PeaceРадвам се за Вас с Евичка, наслаждавайте се на създадената от Вас връзка и взаимност. И успех с бебеправенето, когато му дойде времето. Heart Eyes
Зори, но ти ни навестявай, най- малкото да споделиш как е живота от "другата" страна- без ограничения! Благодаря Ти за отзивчивостта и адекватните Ти съвети. Hug


...(скоро й казвам, че като се приберем в къщи, ще й дам мляко, а тя пита: "От цици ли?")...
Емем, много сладък диалог сте провели с Иринка. Heart Eyes

Бу, а наистина ли вече така си спинкате със сладка Мая, както на аватара? Отказа ли се от легълцето си? Hug

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 22:21 от Kalida

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Зори, Зори, по-хубаво от това отбиване - здраве му кажи Grinning

Съчувствам ти за носталгията, която изпитваш сега, но тя със сигурност ще избледнява с всеки ден и една сутрин ще се събудиш с усещането на онова сухо Мартини в устата и ще си дадеш сметка, че и некърменето си има преимущества Wink

Наздраве и от мен, и целувки на порасналата госпожица  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 379
Поздравления, Зори, за лекото отбиване, най-вече - естествено. Аз лично се надявам да се радвам на същия процес при нас, тъй като нямам намерение да отбивам насилствено, а когато му дойде времето, Гого сам ще си реши. Разбирам те, че ти е мъчно, на мен само мисълта, че това ще се случи ме прави тъжна... ноооо, такъв е животът, за да бъда банална Simple Smile Сега идват други красоти на възрастта, после живот и здраве и друго бебе и така.

Лично за мен това, че вече не кърмиш, не означава, че оставаш завинаги на резервната скамейка - ти си си част от отбора, нал тъй Simple Smile

Роси, все още сме в същата лодка - Жени, Ани... аз, плюс няколкото още по-отдавнашни от нас Simple Smile Като цяло обаче повечето дълго кърмещи бяхме от априлско-майската тема, интересен факт всъщност.

# 24
  • Мнения: 790
Зори,
много се радвам, че така безпроблемно се е получило всичко при вас.  Нормално е да изпитваш смесени чувства. Все пак погледни от хубавата страна на нещата и гледай напред.

# 25
  • Мнения: 352
Поздравления от мен за всичко! И възхищение за постигнатото! И съчуствие за тъгата! Но пък може би тя ще е мотивациа за следващо бебе.... Wink Peace

# 26
  • Мнения: 1 014
Аз също се присъединявам към поздравленията. При вас се е получил идеалния вариант - и като начин и като срок (по мое мнение 2 год. и нещо е перфектно!). Толкова се надявам и при нас да протече така - бебо да е инициатора, а аз да уважа решението му на порастнало дете.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 249
Поздравления, Зори! Явно детето е пораснало достатъчно уверено, за да направи само крачката и ти си му дала много в това отношение Hug!

А пробва ли ти да предложиш на Ева да суче? Отказва ли? В смисъл, че ако не отказва, бихте могли да продължите, но така може отбиването да се отложи много във времето/в смисъл, ако изпуснеш този благопр. период за отбиване/.

Напоследък все по-често си мисля, че кърмачетата на майки, които почват по-късно работа са склонни да се отбиват по-рано/което си е и логично, де/.

# 28
  • Мнения: 980
Споделям увереността, че детето ти е достигнало определено ниво на самостоятелност и съзряване.... Поздравления за което, Зори.  bouquet Разбирам и тъжната страна на нещата, но то е като да тъжим, че децата растат (а ние стареем... Twisted Evil) - живота е такъв. Simple Smile
 
Когато дойдох във форума, ти, Ива-Д, Хедра, Бу.... винаги сте ми давали изключително позитивни, аргументирани и точни съвети... Ти си част от сърцето на този форум. Не спирай да влизаш тук.  Peace

# 29
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Зори, честито!  Grinning Хич не е лошо, шъ знаеш!  Wink Mr. Green На мен ми е много кеф, откакто са си само мои циците.  Laughing Пийването и възможността да оставиш малкия дзвер да нощува у някой доброволец също не са за изпускане.  Twisted Evil

OFF - Смърфи, от тия курабийки, с малко по-различен рисунък на глазурата стават страхотни кърмачески такива.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт