След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -226ღღ

  • 51 330
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 13 725




Небольшое ЧП!

Стало известно, что в Бодруме с Керемом Бурсином при отдыхе произошёл неприятный инцидент. Как оказалось, пара была на яхте почти на берегу моря, а Керем забыв об этом, кинулся в море с головой. Актёр ударился сильно головой в песок. Актёр сильно закричал и долгое время сидел, держа голову. После этого случая, пара вернулась в Стамбул.



Ди  Hug, неприятно наистина, да се надяваме, че ще е без последствия .
Или ако има, те ще са за Сера - ще си остане без годежен пръстен  Joy  Joy  Joy

# 691
  • Мнения: 8 482
Скрит текст:
Как сообщает "Ranini", продюссерская компания нового фильма Барыша "Nolook"(крайний их проект "ARIF V 216"). Также, актрисе которую хотят на главную роль уже отправлено предложение, но она еще его не приняла. Поэтому и не говорят, кто Барышу составит компанию.
Фильм выйдет на экраны в 2017 году.

С две думи - продуцентската компания на новия филм на Баръш е тази, която продуцира и филма "ARIF V 216". Може ъби затова той беше на откритата репетиция за филма. Отправено е предложение към актрисата, която ще изиграе главната роля, но тя още не го е приела. Филмът ще излезе на екран през 2017г.

Това не беше ли филма, в който не взеха кака му да разнася чай  newsm78
Сега няма се отърват от нея - има виси на сета и да им предлага чай, кафе, умни съвети и тенекиен смях  Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo най-вече с умни съвети ще им помогне  smile3532 smile3532
Я си представете Баръш да накара всички да рекламират "Делихато" и да идат на премиерата на филма. Тогава кака ще избие рибата! Както когато на "Зълвата" видяхме сума актьори от Ашка.
Не ми се вярва, те за един разносвач на чай не я взеха, пък камо ли да ѝ участват в ПР на филма Mr. Green Изобщо си мисля, че няма да намерят вече такива толерантни продуценти като тези на Ашка, които да позволяват на гърба на техен проект да се рекламира друг, който няма нищо общо с тях. Свърши тая Naughty Но то като знаем на Ашковите продуценти колко им пукаше за сериала, бяха си го отписали към тоя момент вече, та просто момента позволяваше да си разиграят коня Г и Б Crossing Arms

# 692
  • Мнения: 8 482
Как сообщает "Ranini", продюссерская компания нового фильма Барыша "Nolook"(крайний их проект "ARIF V 216"). Также, актрисе которую хотят на главную роль уже отправлено предложение, но она еще его не приняла. Поэтому и не говорят, кто Барышу составит компанию.
Фильм выйдет на экраны в 2017 году.

С две думи - продуцентската компания на новия филм на Баръш е тази, която продуцира и филма "ARIF V 216". Може ъби затова той беше на откритата репетиция за филма. Отправено е предложение към актрисата, която ще изиграе главната роля, но тя още не го е приела. Филмът ще излезе на екран през 2017г.

Това не беше ли филма, в който не взеха кака му да разнася чай  newsm78 Сега няма се отърват от нея - има виси на сета и да им предлага чай, кафе, умни съвети и тенекиен смях  Mr. Green
Диди  Hug аз пък си мисля, че вероятно трудно ще му намерят партньорка, от страх Кюса да не се заяде с тях чрез големите ѝ приятели - пишман журналисти, никоя няма да посмее да играе с него Mr. Green имат прекрасния пример с Елка  Naughty той сигурно затова си търсеше актриса от чужбина hahaha

# 693
  • Мнения: 13 725
Скрит текст:
Как сообщает "Ranini", продюссерская компания нового фильма Барыша "Nolook"(крайний их проект "ARIF V 216"). Также, актрисе которую хотят на главную роль уже отправлено предложение, но она еще его не приняла. Поэтому и не говорят, кто Барышу составит компанию.
Фильм выйдет на экраны в 2017 году.

С две думи - продуцентската компания на новия филм на Баръш е тази, която продуцира и филма "ARIF V 216". Може ъби затова той беше на откритата репетиция за филма. Отправено е предложение към актрисата, която ще изиграе главната роля, но тя още не го е приела. Филмът ще излезе на екран през 2017г.

Това не беше ли филма, в който не взеха кака му да разнася чай  newsm78 Сега няма се отърват от нея - има виси на сета и да им предлага чай, кафе, умни съвети и тенекиен смях  Mr. Green
Диди  Hug аз пък си мисля, че вероятно трудно ще му намерят партньорка, от страх Кюса да не се заяде с тях чрез големите ѝ приятели - пишман журналисти, никоя няма да посмее да играе с него Mr. Green имат прекрасния пример с Елка  Naughty той сигурно затова си търсеше актриса от чужбина hahaha

Не се знае, Виви, не само Гупата може да бъде невъзпитана, безпардонна и нахакана. И не само тя има приятели сред журналята. Я си представи, че  бъдещата партньорка на Боре сипва на кака от нейната манджа  Rolling Eyes Интересен цирк ще стане  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 8 482
Скрит текст:
Как сообщает "Ranini", продюссерская компания нового фильма Барыша "Nolook"(крайний их проект "ARIF V 216"). Также, актрисе которую хотят на главную роль уже отправлено предложение, но она еще его не приняла. Поэтому и не говорят, кто Барышу составит компанию.
Фильм выйдет на экраны в 2017 году.

С две думи - продуцентската компания на новия филм на Баръш е тази, която продуцира и филма "ARIF V 216". Може ъби затова той беше на откритата репетиция за филма. Отправено е предложение към актрисата, която ще изиграе главната роля, но тя още не го е приела. Филмът ще излезе на екран през 2017г.

Това не беше ли филма, в който не взеха кака му да разнася чай  newsm78 Сега няма се отърват от нея - има виси на сета и да им предлага чай, кафе, умни съвети и тенекиен смях  Mr. Green
Диди  Hug аз пък си мисля, че вероятно трудно ще му намерят партньорка, от страх Кюса да не се заяде с тях чрез големите ѝ приятели - пишман журналисти, никоя няма да посмее да играе с него Mr. Green имат прекрасния пример с Елка  Naughty той сигурно затова си търсеше актриса от чужбина hahaha

Не се знае, Виви, не само Гупата може да бъде невъзпитана, безпардонна и нахакана. И не само тя има приятели сред журналята. Я си представи, че  бъдещата партньорка на Боре сипва на кака от нейната манджа  Rolling Eyes Интересен цирк ще стане  Mr. Green
Е, винаги съществува и такава вероятност и би било много добре, ако се намери някоя, която да я постави на мястото ѝ  Mr. Green, но пък аз не знам да са много актрисите с манталитета на Кака, повечето се опитват да показват имидж на скромни и талантливи млади актриси и избягват скандали  Peace

# 695
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Нека му на Кирчо, барем му се намести мозъка малко Joy hahaha hahaha
Ама и баклавата му не е това, което беше Mr. Green
Значи събирането се измества със следните дати 29 и 30 Юли.
Тоест Събота и Неделя Peace
Тъй като повечето са редовна смяна .

Последна редакция: пт, 07 юли 2017, 17:25 от Нарцисчева

# 696
  • Мнения: 16 079
Нека му на Кирчо, барем му се намести мозъка малко Joy hahaha hahaha
Ама и баклавата му не е това, което беше Mr. Green
Значи събирането се измества със следните дати 29 и 30 Юли.
Тоест Събота и Неделя Peace
Тъй като повечето са редовна смяна .
newsm78 сбирка ли ще правите

# 697
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Нека му на Кирчо, барем му се намести мозъка малко Joy hahaha hahaha
Ама и баклавата му не е това, което беше Mr. Green
Значи събирането се измества със следните дати 29 и 30 Юли.
Тоест Събота и Неделя Peace
Тъй като повечето са редовна смяна .
newsm78 сбирка ли ще правите
Ми аз писах по напред Дидолино  Heart Eyes Hug
Мичона, каза че вероятно си щяла да се прибираш, ама не била много сигурна. Казвай сега, тука ли ще си  newsm78

# 698
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Новата тема Hug Hug

# 699
  • Мнения: 16 079
Нека му на Кирчо, барем му се намести мозъка малко Joy hahaha hahaha
Ама и баклавата му не е това, което беше Mr. Green
Значи събирането се измества със следните дати 29 и 30 Юли.
Тоест Събота и Неделя Peace
Тъй като повечето са редовна смяна .
newsm78 сбирка ли ще правите
Ми аз писах по напред Дидолино  Heart Eyes Hug
Мичона, каза че вероятно си щяла да се прибираш, ама не била много сигурна. Казвай сега, тука ли ще си  newsm78
Ирко Heart Eyes Hug не съм чела всичко и затова съм пропуснала,но така или иначе ще пропусна отново срещатата защото аз се прибирам на 9-ти  Grinning

# 700
  • Мнения: 2 539
Здравейте! Този сайт ли да кажа, издание ли, провело допитване с кого искаме да видим Баръш във  филма, който почва да снима през август. 52% са отговорили - Елчин. Mr. Green

# 701
  • София
  • Мнения: 30 209
Здравейте,

аз претенции за партньорка на Борето нямам, само да не е Серенай, че ще го опропасти. Борето с тези устни и Сера с нейните ластици ще са един път. Mr. Green

# 702
  • Мнения: 16 079
#new Эльчин Сангу вчера была замечена в одном из клубов в районе Нишанташи

ЭЛЬЧИН СБЕЖАЛА! Эльчин Сангу прошлым вечером была в клубе района Нишанташи. Актриса услышав что у дверей репортеры, разволновалась. Сангу попросила пригнать машину к выходу и не ответив на вопросы удалилась. #elcinsangu #kiralikask #админ_

най-накрая и Елка да хванат  Mr. Green


# 703
  • Мнения: 13 725
#new Эльчин Сангу вчера была замечена в одном из клубов в районе Нишанташи

ЭЛЬЧИН СБЕЖАЛА! Эльчин Сангу прошлым вечером была в клубе района Нишанташи. Актриса услышав что у дверей репортеры, разволновалась. Сангу попросила пригнать машину к выходу и не ответив на вопросы удалилась. #elcinsangu #kiralikask #админ_

най-накрая и Елка да хванат  Mr. Green




 Joy  Joy  Joy
Ми лято, всички се разпиляха по плажове, скука,  журналята няма кого да дебнат, та опряха до Елка  Mr. Green Сега остава да разберем с кой е била  newsm78

# 704
  • Мнения: 16 079
#new Эльчин Сангу вчера была замечена в одном из клубов в районе Нишанташи

ЭЛЬЧИН СБЕЖАЛА! Эльчин Сангу прошлым вечером была в клубе района Нишанташи. Актриса услышав что у дверей репортеры, разволновалась. Сангу попросила пригнать машину к выходу и не ответив на вопросы удалилась. #elcinsangu #kiralikask #админ_

най-накрая и Елка да хванат  Mr. Green




 Joy  Joy  Joy
Ми лято, всички се разпиляха по плажове, скука,  журналята няма кого да дебнат, та опряха до Елка  Mr. Green Сега остава да разберем с кой е била  newsm78
Диди Hug и това ще разберем,но предполагам с Кита  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт