Летен бриз и палави лъчи носят ни по 2 черти-Бъдещи мами над 35 :)

  • 63 345
  • 741
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 512
Добро утро!

Мистик, приятна почивка! Да те отменя с кафетата

Не губи надежда  spoko
ЗЕТ е  трансфер на замразен ембрион

Уанче, успех на есен  fingerscrossed

Амини, няма ли друг начин освен хормонални препарати да го регулираш цикъла?

Танзу ми се губи. Да се яви на отчет  ruporuu

# 181
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мистик с теб все сме в крак на тема мц.
Зет е трансфер на замразен ембрион, ембриона се размразява и ако оцелее се трансферира. Може на стимулиран или не цикъл. .
Инсе на нашите години няма смисъл то е за млади момичета. Тук инсе над 30 не правят.

# 182
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Уанче, ех че хубаво ви предстои.
Мистик, щом няма хора, значи сте на супер място.
Кей, радвам се, че мамина. Ами как да не е преуморен човек като не спи и кара 3 години без с ..С почти Sunglasses
Уф, на мен ми прескочи, остарявам и потъвам повече.

# 183
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Кой кара без секс 3 години Hushed ? Малее аз си мисля, че съм много зле като правим един път седмично, а и мм недоволства.. Сигурно ще ме изостави още на първата година, най-вероятно на втория месец ще ме заведе на психолог преди тва.
Ние сме Ок. Аз работя, Вики май почна да изоставя лошото държание. От време на време изтърве някой лош израз, като например "Ти глупав ли си?" Много съм сърдита тогава, и след минута идва да се извини. Но знам, че това не е задоволително де.
Уанче, ще стискам палци! Как е Леу, какво обича да прави, да похапва? А младежа как е, има ли гадже?
Мистик, приятна почивка! Как се казва селцето?

# 184
  • Мнения: 39 473
Ама Перу, я се стегни. Разхвърляй дечурлигата по бавачки и баби и заведи мъжа ти на хубаво място за ден- два. Пууу, за какво си взе млад мъж като не го ползваш по предназначение  newsm78
Мимс, целувки на малкият сладур  newsm76

Ние сме си вкъщи. Дребната е на антибиотик с ангина и доскоро с висока температура. Много деца изгърмяха с това, така че ограничавайте площадки, паркове. То верно вкъщи не могат да седят. Ма сега вирусът е много силен и гаден.

# 185
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Мария,селцето е Авдира...но това е вилна зона м/у Авдира и  Миродато,а иначе е близо до Керамоти и Кавала е на 60км.
Мм и мен би ме сменил,ако изкара и месец без сеск  Mr. Green само мърмори Whistling Здраве било Joy

Уанче,абе тук правят,ама...чудя се...дали въобще да търся причината или да се откажа Thinking Вие къде ще го правите опита?тук или при вас?
Как е Леу?Ходи ли вече?

# 186
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Е сватее Pensive ти ме уплаши сега. Нали знаеш как треперя като чуя Т, а пък от такава висока и упорита съвсем. Ужас. Какъв АБ и изписаха? Тя сега ходи ли на градина или е ваканция? Целувки и да оздравява бързо бързо!
Мистик даже не съм го и чувала. А е близо до местата на които ходим като сме при нашите. Водата как е, от готино синята ли е? Щото на керамоти не е от екзотичния цвят, който е присъщ на Егейско море.

# 187
  • Мнения: 39 473
Ми свате ангина. На зинат е. От снощи вече изчезна Т. Няма и сваляне тая гад. Сваляше само от хладки вани за по час. Колко пъти го обливах това дете, докато тръгне да действа АБ. Ма това е- треперене  Tired Вече е добре. Сутринта даже си поиска сама макарони без сирене. Снощи изглупих и дадох домат. Като писна това дете- гърлото и се раздра от тия налепи. Така де- минава  Mr. Green В събота ще я водя малко на планина. Като пие химия, поне да е на чист въздух. После моренце.

# 188
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Мария,не е пренаселено и затова...водата не е такава,да...тук не е.Това може би само по ръкавите и островите...но е чиста,топла...златист ситен пясък Peace

Сигма,къде на море ще сте?

# 189
  • Мнения: 39 473
Мистик, тука с ходим. На Приморско.

# 190
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Сигме, милата Лия. Доматът с киселината  я е раздразнил много. Да се оправи бързо.
И аз Ясен като имаше температура му слагах мокра кърпа на главата и сваляше.
Преди малко му наливах вода в гърлото и повърна, много съм лоша, ама като не ще  ooooh!

# 191
  • Мнения: 39 473
Да, точно киселината я раздразни. Милата дра се като мечка. Каза, че съм лоша майка и пак се разплака.
Е так е- учим се в движение.

# 192
  • Мнения: 8 529
Перу, някакви други течности приема ли Ясен? Защо си се заинатила за тази вода?

# 193
  • Мнения: 39 473
Май да. Преди е пиел кисело мляко със захар. Ама вода никаква.

# 194
  • Мнения: 13 941
Перу, давай по-течна храна, не мъчи детето с тази вода. И Ц. не пие, но не си го слагам на сърцето, е пие достатъчно АМ и яде плодове.
Мистик, добре звучи мястото, а за изследванията бих ги направила, нищо не губиш от това.
Сигме, да се оправя бързо Л, аз не бих ограничила достъпа на здраво дете до площадките, все пак трябва да се изгражда имунитет.

Общи условия

Активация на акаунт