Не пропускайте година без цитонамазка! Това може да ви коства живота!! Тема 42

  • 78 145
  • 722
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 191
Момичета, случвало ли ви се е при чиста микробиология, да имате течение? Предстои ми изгаряне на дисплазия, при наличие на високорисков тип HPV, имах разни бактериални инфекции, които лекувах с антибиотици, глобули, Глизиген пръсках за вируса, не бях пускала микробиология от месеци и сега преди обгарянето , настоях да пуснем, защото си имам течение, вече не е толкова обилно и няма миризма, но е бяло, като брашно с вода Grinning или като пресечено.. Гъбички не са се изолирали от години. Пуснах и уреаплазма и микоплазма -чисто. За Хламидия съм пускала кръвен тест и той чист.. Имам и лек сърбеж и дразнене, понякога и дискомфорт при пишкане. Сърбежът може да е от кондиломите, които са на входа на влагалището, или на малките срамни устни, не знам как й е мед. наименование на тази област Grinning Лекарката казва, че течението може да си е от дисплазия и от HPV, аз не намирам точна информация.. Моля, споделете, някой с HPV, дисплазия, "раничка" и чиста микробиология и липса на други STD-та, дали все пак е имал подобно течение и след обгарянето или конизация, промениха ли се нещата?
Извинявам се за дългия и подробен пост!
Благодаря! Flowers Cactus

# 511
  • Мнения: 1 078
Да, аз имах силно течение и чиста микробиология. Течението беше от дисплазията, или поне такова обяснение ми дадоха. След конизацията до сега - 2 г. вече не съм имала такова силно течение, както преди нея.

# 512
  • Мнения: 191
Да, аз имах силно течение и чиста микробиология. Течението беше от дисплазията, или поне такова обяснение ми дадоха. След конизацията до сега - 2 г. вече не съм имала такова силно течение, както преди нея.

Благодаря!!
Поуспокоих се! Flowers Bouquet
Твоето течение със странна консистенция ли беше?

# 513
  • Мнения: 145
Момичета, дали това наистина е причината?
Аз като цяло все съм си имала по-обилно течение без да се изолират гъбички например, а дори понякога микробиологията показва предимно лактобацили. След конизацията не съм съвем сигурна дали е намаляло значително. Забелязвам, че течението се увеличава основно около и след периода на овулация.
При чист колпоскоп, възможно ли е все пак да има скрит проблем?
В допълнение - предстои лечение на миколплазма, изолирана само в урината. 

# 514
  • SF
  • Мнения: 21 243
Какво е дисплазия?

# 515
  • София
  • Мнения: 134
Bonibon, благодаря. Би ли споделила доволна ли си и какви са цените, все пак важен е финансовия аспект.  Аз трудно сменям лекари, още повече когато съм доволна , но няма как.
[/Все още не съм ходила.Записах си час за 28.11.Аз също не обичам да сменям лекари, но в случая нямам избор.😀Ще пиша,когато мине прегледа.

# 516
# 517
  • Мнения: 191
Момичета, дали това наистина е причината?
Аз като цяло все съм си имала по-обилно течение без да се изолират гъбички например, а дори понякога микробиологията показва предимно лактобацили. След конизацията не съм съвем сигурна дали е намаляло значително. Забелязвам, че течението се увеличава основно около и след периода на овулация.
При чист колпоскоп, възможно ли е все пак да има скрит проблем?
В допълнение - предстои лечение на миколплазма, изолирана само в урината. 


Най-вероятно ще да е от микоплазмата.. То си е урогенитална инфекция. Лекувай се и би трябвало да се изчистиш.
Успех!

# 518
  • Мнения: 18
Бонибон, ще се радвам да споделиш дали си доволна.  За колко дни напред записват часовете?

# 519
  • София
  • Мнения: 134
Останах с впечатление,че има часове ,стига лекарката да е там.През цялото време сестрата ми препоръчваше някакъв лекар,чийто име не запомних.Накрая като и казах,че държа да е д-р Костова ми записа час.Аз исках за нечетна дата,нея я нямало,нямало да я има и тази седмица и накрая стигнахме до 28.11. 😀Ще пиша.

# 520
  • Мнения: 928
Имам записан час за д-р Карагьозов - АГ в Токуда, часът е за 27.11.2017 - 18.40, ако някой го иска да ми пише.

# 521
  • Мнения: 18
Аз лично, предпочитам жена да ме преглежда.Може и доктора да е много добър и внимателен. След ражданията тези прегледи ми станаха много неприятни. Някъде бях чела, че доц. Костова работи в онкологията, т.е тя е като д- р Ганчева, гинеколог - онколог.

# 522
  • Мнения: 640
Аз пък винаги съм се чудела, как мъжете гинеколози правят секс с жени.. при положение, че по цял ден гледат гадости между краката им Simple Smile

# 523
  • Мнения: 4 872
Аз винаги съм предпочитала и избирала мъже АГ. Нямам притеснения , спокойна съм с тях и са ми една идея по-внимателни при преглед Blush
 

# 524
  • Мнения: 5 820
Аз пък винаги съм се чудела, как мъжете гинеколози правят секс с жени.. при положение, че по цял ден гледат гадости между краката им Simple Smile

   И аз се чудя как после мъжете гинеколози правят секс с жените си, след като са видели през деня толкова много гадости?! Също се чудя и как създават деца, като знаят колко трудно е на една жена да роди и какво става при раждането.

Общи условия

Активация на акаунт