Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 357
  • 190
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 655
[
Аз набарах някакъв нощен крем за избистряне на тена и заглаждане на кожата.

Ефа, кажи нещо повече за този крем, че в момента съм точно на такава вълна.
И нещо да ви развеселя. Вчера влезнах в един детски сайт да търся една песничка. Видях, че има форум и за родители и реши да разгледам. Една от темите беше за килограмите. Взех да разглеждам и се оказа, че повечето, които са писали са момиченца по на 10-13 г. Трябва да ви кажа, че в един момент чак ме хвана срам - 99% бяха поне с 15 см. по-високи, а на килограми не можеш да ги стигна по никакъв начин (поне с по 10 кг. повече от мен). Ех, акселерация. Grinning

# 61
  • Мнения: 730
Ей,финни мадами Sunglasses,темичката ни е отишла чак на 5-а стр.,бива ли такова нещо,май не искате да напълнявате,а Mr. Green

# 62
  • Мнения: 811
не ставаааа #Cussing out
зимата си стеснявах един панталон,снощи го обух-пада ми пак Sick
шъ зема да намаля цигарите,може и да стане,мейби бейби Thinking
тез витамини конфит колко струват? бирената мая не ми действа напълняващо Sick

# 63
  • Мнения: 217
[
Аз набарах някакъв нощен крем за избистряне на тена и заглаждане на кожата.

Ефа, кажи нещо повече за този крем, че в момента съм точно на такава вълна.
И нещо да ви развеселя. Вчера влезнах в един детски сайт да търся една песничка. Видях, че има форум и за родители и реши да разгледам. Една от темите беше за килограмите. Взех да разглеждам и се оказа, че повечето, които са писали са момиченца по на 10-13 г. Трябва да ви кажа, че в един момент чак ме хвана срам - 99% бяха поне с 15 см. по-високи, а на килограми не можеш да ги стигна по никакъв начин (поне с по 10 кг. повече от мен). Ех, акселерация. Grinning

Кремчето се казва Renew- Plus Night Lotion, марката е  Clarins. То е от така наречената им серия Radiant Boosters. Рекламират го, че изчиства тена, заглажда фините бръчици и пр. Аз лично засега съм доволна, кожата действително сутрин има свеж вид. Освен това ми дадоха мостри от серията Extra Firming - серум и маска за моментално изглаждане и крем за шия. Ефектът от маската и серума, който се слага като основна за грим също е добър. Кремът за шия ми се струва малко излишен.
Основния проблем е цената - кремчето го купих за 110 лв. Предполагам, че другите продукти пак ще са там някъде. Иначе са икономични - техните нощни кремови ги ползвам около 8-9 месеца.
Ако искаш, вземи си най-напред мостри, виж дали ти допадат продуктите и тогава инвестирай, че знае ли се та знае се...
А, както казах, мъжът ми се оплака, че като се намажа с нощния крем и ме целуне, му изтръпвали устните, като "че цялата нефтена индустрия ми отива в устата"  Crazy

# 64
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Сярата...  Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
 Hug

Аз питах и в др. тема, но ще те питам и тук, тъй като е по-вероятно да го прочетеш. Пък не искам да отварям цяла тема затова.

От аптека ли я купуваш тази сяра за пиене и колко струва? И има ли някакви странични ефекти?

# 65
  • Мнения: 1 181
ох, ужас! Пак съм отслабнала - днес кантара показа 46 кг. А пия бирена мая. Май ефект няма. Sad

# 66
  • София
  • Мнения: 7 098
Вчера за закуска правих бутербанички /чууудни станаха.../- изядах 5 и мъжът ми покрай мен омаа доста...Горкият, само го подлъгвам покрай мен да тъпче и доста се е окръглил...
Е, признайте си сега, не е ли прекрасно да си хапваш вкуснотийки с кеф и да си финна? Като чета заглавията на някои теми - супа от зеле и тем подобни, ми призлява ми...

# 67
  • Мнения: 19
здравейте и аз имам ъщият пролем 155 висока и 39к всичко оитах а резутат никакъв давайте идей Thinking

# 68
  • Мнения: 655
здравейте и аз имам ъщият пролем 155 висока и 39к всичко оитах а резутат никакъв давайте идей Thinking

Точно колкото съм и аз. Laughing

# 69
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Вчера за закуска правих бутербанички
Е, признайте си сега, не е ли прекрасно да си хапваш вкуснотийки с кеф и да си финна? Като чета заглавията на някои теми - супа от зеле и тем подобни, ми призлява ми...

Права си така е. smile3502
И аз вчера готвих тестени вкуснотийки, изядох 5-6, а пък кантара не е мръднал. Crazy

# 70
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Е, признайте си сега, не е ли прекрасно да си хапваш вкуснотийки с кеф и да си финна?
А, аз си го признавам без бой това и си се тъпча най-нахално с каквото ми е вкусно Rolling Eyes - за ужас на скъпия, който само ми опява, че заради мен му отивала на кино спортната програма. Прав е Embarassed, той после блъска километри в басейна, за да компенсира; много го е страх да не се отпусне пак и да заприлича на лоена топка. Но пък ако спра да ям, съвсем ще изчезна...

# 71
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
http://dieti.gbg.bg/tema.asp?razdel=10&temaN=84

Не, че казва нещо ной знае колко статията, ама все пак... Wink

# 72
  • Мнения: 120

Сярата...  Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
 Hug

Аз питах и в др. тема, но ще те питам и тук, тъй като е по-вероятно да го прочетеш. Пък не искам да отварям цяла тема затова.

От аптека ли я купуваш тази сяра за пиене и колко струва? И има ли някакви странични ефекти?
fam, мила Hug, извинявай, че не съм  видяла въпроса ти!
Сярата се купува от аптеката. Струва 70-80ст.някъде едно пакетче от 50гр. А за страничните ефекти....оффффф Sick. Какво да ти кажа- 1.Обилно газоотделяне Sick Joy hahaha. 2. Което е по гадното-в стомаха си имах чувството, че всеки момент може да ме присвие за по голяяяяяяяяяяма нужда Embarassed. И 3.това вече е допълнителната екстра - пийваш сутринта сярата и през целия ден се чувстваш така все едно са ти правили клизма-хапнеш ли малко, и започва да действа принципа на скачените съдове  Crazy, до 1/2 час идва зов да си изпразниш дебелото черво Rolling Eyes.
Аз издържах 5 дни и се предадох-особено присвиването в стомаха ми дойде в повече. Но гадни газове имах още седмица  след като спрях сярата!
В интересна на истината ефект, относно прочистването, имаше, и той най вече се видя върху кожата на лицето  Flutter.

А сега за напълняването- сякаш съм понапълняла, ама кантара показва същите килограми ooooh!.
Някой беше питал колко струват витамините Confit -някъде към 4-5лв.

# 73
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Сярата...  Пия я по следната схема-10 дни по ред, сутрин на гладно по 1с.л. сяра за пиене смесена с 1с.л. мед.
 Hug

Аз питах и в др. тема, но ще те питам и тук, тъй като е по-вероятно да го прочетеш. Пък не искам да отварям цяла тема затова.

От аптека ли я купуваш тази сяра за пиене и колко струва? И има ли някакви странични ефекти?
fam, мила Hug, извинявай, че не съм  видяла въпроса ти!
Сярата се купува от аптеката. Струва 70-80ст.някъде едно пакетче от 50гр. А за страничните ефекти....оффффф Sick. Какво да ти кажа- 1.Обилно газоотделяне Sick Joy hahaha. 2. Което е по гадното-в стомаха си имах чувството, че всеки момент може да ме присвие за по голяяяяяяяяяяма нужда Embarassed. И 3.това вече е допълнителната екстра - пийваш сутринта сярата и през целия ден се чувстваш така все едно са ти правили клизма-хапнеш ли малко, и започва да действа принципа на скачените съдове  Crazy, до 1/2 час идва зов да си изпразниш дебелото черво Rolling Eyes.
Аз издържах 5 дни и се предадох-особено присвиването в стомаха ми дойде в повече. Но гадни газове имах още седмица  след като спрях сярата!
В интересна на истината ефект, относно прочистването, имаше, и той най вече се видя върху кожата на лицето  Flutter.

А сега за напълняването- сякаш съм понапълняла, ама кантара показва същите килограми ooooh!.
Някой беше питал колко струват витамините Confit -някъде към 4-5лв.

Оф, ами те били доста страничние ефекти.  Whistling И все неприятни. То с присвиването, ще го издържа, ама другото... И главно заради неудобството от околните.
Май няма да се престраша. А ми се иска.  Rolling Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 4 398




[/quote]
Някой беше питал колко струват витамините Confit -някъде към 4-5лв.
[/quote]


А някой да ме светне от къде се взимат тези витамини, че вече в няколко аптеки питам и те ме гледат тъпо и ме питат какво е това.

Общи условия

Активация на акаунт