Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 195
  • 190
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 488
Aз съм 179,5 см и 56 кг, преди да забременея бях 64 и изглеждах много по добре. Сега съм решила да спирам цигарите, които пропуших пак,  след като спрях да кърмя. От както съм родила съм изпила поне 6 големи опаковки Центрум и не знам колко опаковки Малтофер и изобщо грам не мръднах. А без сладко направо полудявам, всеки ден ям много сладки неща и нищо.

# 46
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Нямам какво съществено да кажа, но да подръпна темата напред.

Иначе днес не знам какво ми става, но много ми се яде. Направо цял ден не спрях да се тъпча.Сутринта чай със принцеса, на обед омлет с пържени картофи+2 филии бял хляб и за вечеря пак пържени картофи, кюфтета, таратор и пак хляб.  Hamburger
 А това с отказването от сладкото ми е доста трудно. Не знам как ще стане.  33uu Днес съм изяла една кутия бисквити, шоколадови+2-3(загубих им вече броя) сухи пасти. Сега в момента пак ми е прималяло за сладко и обмислям какво и дали въобще да хапна.
Добре поне, че компенсирах с 2 кивита и 1 банан.

А това за бозата, ще взема да го пробвам. Току виж подействало.  nuts

# 47
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз пък днес нямам апетит, но похапвам нервно, че Калина е болна...Току що се почерпих с половин шоколад и една кутия сладолед. Що се отнася до сладкото - може друго да не ми се яде, но сладко ли е...Знам, че е вредно, но не ми пука. Преди години много робувах на здравословно хранене, чак се бях вманиячила, но не съм забелязала да има кой знае какъв ефект върху кожата и изобщо тонуса /поне при мен е така/ и си викам - я си яж, каквото ти е гот!

# 48
  • София
  • Мнения: 1 511
Като сваля килца...като този месец например  Confused започвам с Коктейла на Катя!
Той е следният:

Във водна чаша се разбърква добре един жълтък и 1 супена лъжица мед!
Залива се с топло/студено прясно мляко и по желание се добавя какао!

Преди го пиех на един дъх,защото ми беше отвратително,но напоследък му се наслаждавам!  Shocked

Подсилва организма и повишава апетита!

# 49
  • Мнения: 150
Тези протеини са просто хранителна добавка но много концентрирани и с доста калории. Фирми и марки има страшно много но са на 1 и същи принцип и едва ли има значение толкова голямо от кои ще взема човек. Аз съм купувала от аптека преди , но съм виждала и в магазини за спортни принадлежности.
 В едни кутии кръгли са като хуманизираното мляко на малките и са също на прах и се разрежда с вода.
 Ами това е - аз определено ще си взема като намеря време да отскоча до някоя по-заредена аптека , а и с боза ще пробвам( и без това я обожавам  Peace )

# 50
  • Мнения: 217
Ми аз май мога да се похваля - днес кантара показа 53 кг., ама сантиметъра не е мръднал  newsm44 newsm44

# 51
  • Мнения: 120
Като сваля килца...като този месец например  Confused започвам с Коктейла на Катя!
Той е следният:

Във водна чаша се разбърква добре един жълтък и 1 супена лъжица мед!
Залива се с топло/студено прясно мляко и по желание се добавя какао!

Преди го пиех на един дъх,защото ми беше отвратително,но напоследък му се наслаждавам!  Shocked

Подсилва организма и повишава апетита!
Ауууууу, това ми беше невероятно противно, когато бях дете-мама ме караше да го пия сутрин на гладно, защото бях много слаба /то пък сега сякаш не съм hahaha Joy/.
Аз лично предпочитам бозата! Mr. Green

# 52
  • Мнения: 730
Ми аз май мога да се похваля - днес кантара показа 53 кг., ама сантиметъра не е мръднал  newsm44 newsm44

И как напълня,учести хапването или.... newsm78
Казвай бързо без бой Wink
И колко кила си била,сори ако си писала по,ама не ми се рови ooooh!

# 53
  • Мнения: 730
Ми аз май мога да се похваля - днес кантара показа 53 кг., ама сантиметъра не е мръднал  newsm44 newsm44

И как напълня,учести хапването или.... newsm78
Казвай бързо без бой Wink
И колко кила си била,сори ако си писала по,ама не ми се рови ooooh!

Видях на 1-ва страница,че доста подробно си написала какво ядеш  chef,ще пробвам и аз да увелича папането,инъче пък аз като отказах цигарите не качих нито грам newsm78

# 54
  • Мнения: 217
И как напълня,учести хапването или.... newsm78
Казвай бързо без бой Wink
И колко кила си била,сори ако си писала по,ама не ми се рови ooooh!

Значи напредъкът ми е малък - за около месец 1 килограм, от 52 на 53, разпределени върху 1,74.
Увеличих общия прием на калории, като хапвам пълномаслени сирена и млечни, червено месо, мазна риба, яйца. Не пропускам зеленчуците (основно зелени), щото без тях ми се получават проблеми със стомаха. Не ям сладко, защото не си падам по него.
Паралелно увеличих физическата активност - 5 пъти дневно по 20 минути с тежести, 2 пъти седмично по 1 час тае -бо в залата. Пия рибено масло.
Идеята ми е, увеличените килограми оттук нататък да не си ги лепна на задника, а да бъдат под формата на мускулна маса  Praynig
Успех на теб с качването  Hug

# 55
  • Мнения: 217

Видях на 1-ва страница,че доста подробно си написала какво ядеш  chef,ще пробвам и аз да увелича папането, инъче пък аз като отказах цигарите не качих нито грам newsm78
[/quote]

Ама и спорта увеличи - пресички, лицеви опори, там каквото ти е приятно и за каквото имаш време... Така наддадените килограми ще се позиционират по най-добрия възможен начин  Wink

# 56
  • Мнения: 730
Благодаря ти за изчерпателния отговор Hug,ще започна и пресички да правя,аз 2 месеца след като родих бях толкова надъхана да коремни правя преси,за да ми се прибере по бързо стомаха,че като започнах още от 1-вия ден с 50бр. Crazy,че една яка мъскулна треска и до там Laughing,ама сега ще ги започна постепенно,няма да си давам много зор от 1-вия ден Wink

# 57
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Включвам се в темата само за да обявя, че и аз душа под наем нося - 165/ 45-47 кг max, но не се натискам да пълнея много-много, така си ми е добре. Един-единствен път в живота си бях доближила заплашително Laughing 50-те килограма и изобщо не ми беше комфортно (а и хората около мене започнаха да ми казват да се спра, че не ми отивало). Всичко си е до конструкция, аз съм с фини кости и явно това е пределът, който мога да нося и да стигна в нормално състояние. Ако забременея не знам как ще бъде, но ще гледам да не качвам драстично - врат, гръб, кръст и сега си ме болят доволно Confused.

Брат ми е същият като мене, по-висок е само, но съотношението ръст/ тегло и при него е подобно. Сега напоследък се е пооял Laughing, обаче качва всичко на корем, иначе си е същият. Това е адски неприятно нещо, по ген явно са ни слаби коремните стени, и баща ми така изглеждаше, и при мен се получава същото - нито коремни преси помагат, нито нищо, братовчедка ми ги прави по 200, ефект - нъц, пак си е с леко изпъкнал корем. Тя е със същата конструкция, малко по-висока обаче и с по-едър кокал. Сестра ми е дребничка, но изобщо не прилича на нас. Всичко й е равномерно разпределено и при все, че на килограми тежи по-малко от мен, изобщо не изглежда прекалено слаба.

Забелязала съм, че стабилизирам теглото, когато съм спокойна, нямам дразнители, спя повече - това обаче е веднъж на високосна година. Хранителния режим не съм си променяла, ям каквото и колкото ми се яде.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 397
Така днес бях в една аптека и понеже не си спомних името на wитамините Confit , попитах за някакви такива и жената ми предложи пчелно млечице за напълняване, някой да е пил и дали е запознат с продукта.

# 59
  • Мнения: 120
Хей, момичета-аз съм наддала Embarassed 1кг.....Все гледам да ям нещо.....Вчера например, леща Mr. Green.....

Общи условия

Активация на акаунт