Търся си съмишленици за..........напълняване!!!!!

  • 39 322
  • 190
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 358
Аз също съм от напълняващите, затова споделям какво си говорихме с моя лекар преди два дни.
Яденето трябва да е поне три пъти на ден. Поне 5 дни в седмицата трябва да се яде по 100 грама месо, 1 ден се яде риба, седмично се изяждат 2 яйца. Фъстъците били диетични, за напълняване се хапват бадеми, орехи.
Изследванията ми са много добри, изписаха ми само ензими за по-добро усвояване на храната. Пия и витамини Б комплекс, трябвало да ми увеличат апетита.
На теория всичко е ок, сега чакам резултатите.

# 151
  • София
  • Мнения: 3 889
мамаРени, протеините на Биогейм купувах от Аптеката.

Нати, трябва да си носим май торби суха храна в работата, ама на мен не ми остава време да седна да ям на бюрото, пък и не се сещам...да не говорим, че колегите ми са все на диети и ще ги дразня милите все да рупам нещо Wink

Теди, ти защо беше на лекар, заради килограмите ли?
кои ензими ти изписаха и в каква дозировка? аз пия Дигензим от 1 месец...
ох, това което казваш за яденето обаче не го спазвам, риба не съм яла от 1 година сигурно, орехи и бадеми също...пък яйца така сварени сигурно от Великден не съм хапвала newsm78

# 152
  • Мнения: 4 358
Aurora, не точно заради килограмите, но говорихме за тях, защото има връзка.
След раждането отслабнах много и започнах непрекъснато да боледувам. Трябва да си засиля имунитета, а част от това е качване поне на 2-3 килограма.
Ензимите са Мезим Форте, почвам ги от утре. Вече пия Б комплекса и наистина ми се хапва повече.
Истината е в балансираното хранене, а аз съм малко скарана с месото, плодовете и зеленчуците  Sad

# 153
  • София
  • Мнения: 3 889
Теди, при мен се получи същото, точно както го описваш. 12 кг съм по-слаба от изходното ми тегло, когато забременях. хем това положение е вече 2 години, хем още не може да ми свикне организма. на мен също ми се лепят болести.
аз успях да кача 2 кг от август досега, но много трудно ги държа. абе, направо изпускам положението нещо Mr. Green

# 154
  • София
  • Мнения: 7 097
Яденето трябва да е поне три пъти на ден. Поне 5 дни в седмицата трябва да се яде по 100 грама месо, 1 ден се яде риба, седмично се изяждат 2 яйца. Фъстъците били диетични, за напълняване се хапват бадеми, орехи.

Ми, аз така се храня - най-малко 3 пъти на ден, при това си угаждам много. Освен това съм сама в стая в работата и мога да плюскам на воля - никого няма да дразня... Mr. Green
Който влезе в моята стая, все ме заварва да набивам нещо...Бившата ми шефка ме гледаше подозрително, докато не й уточних, че не съм бременна отново...
Та в моя случай май няма нужда да пия витамини за подсилване на апетита, щото то вече няма накъде - почти цялата ми заплата отива да се изхраня... ooooh!
Да чукна на дърво - не боледувам повече от обикновено, т.е. отпреди да родя.

# 155
Привет и от мен 174/55кг. Родих преди 3 месеца и бях 70кг. и се чувствах прекрасно. Искам да стана поне 65кг. Казаха ми да ям на 3 часа като бебенцата , храна богата на въглехидрати, да пия бира, но метаболизъм, вместо да пълнея .........  ooooh! 

# 156
  • Мнения: 4 358
Aurora, тези 12 кг не са много показателни. Зависи колко си била преди забременяването, колко си сега, как се чувстваш, стабилен ли е имунитетът ти. Аз сега съм с 6 кг по-слаба от преди първата бременност, но съм с много слаб имунитет  Sad  Бесният метаболизъм ми е по наследство - моят татко е 184 см, миналото лято беше 69 кг, сега понапълня малко. Мама също е от този калибър. Има на кой да приличам, ама пустото здраве  Confused

Нати, щом организма ти е здрав и се чувства добре на тези килограми, хич не те трябва да пълнееш!

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 20:31 от kopche

# 157
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати, щом организма ти е здрав и се чувства добре на тези килограми, хич не те трябва да пълнееш!

Аз съм висока 1,70 и тежа 50 кг. - харесвам се така, защото където трябва имам материал...Проблемът ми е, че лесно падам под тези килца и тогава вече не се харесвам, а и започвам да не се чувствам добре - нямам енергия и т.н. и всичко това, въпреки, че се храня на 3-4 часа, че и енергия кой знае колко не хабя. Явно и моят метаболизъм е с бесен ритъм...По едно време мислех да си пускам хормони на щитовидната, но нямам други оплаквания, а и наследството ми е такова - майка ми е същата...

# 158
  • Мнения: 4 358
......Проблемът ми е, че лесно падам под тези килца и тогава вече не се харесвам, а и започвам да не се чувствам добре......
Мда, разбирам... Явно всичко е до гени, защото аз също по-лесно свалям отколкото качвам.

Говорих си с доктора и за спорт - това също е начин да се увеличат малко килограмите, а и тялото да се оформи по-добре. За целта обаче се искало активно спортуване поне 3 пъти в седмицата. Питах дали става с някакъв домашен уред - не ставало.
Ако имаш възможност да спортуваш, това ще помогне да увеличиш малко килограмите. Мускулите тежат повече от сланинките, но заемат много по-малко място в пространството.

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 20:29 от kopche

# 159
  • Мнения: X
Аз съм 172 см и доскоро тежах 49 кг - слабичка съм , но не прекалено кокалеста. От два месеца започнах да напълнявам и ми харесва - естествено няма да прекалявам , но ще Ви споделя диетата момичета - редовно и постоянно хранене - аз започвам от 7 сутинта с чаша топла вода с мед и лимон, плод, а послед закусвам обикновено сандвичи с кашкавал и ли друг калоричен и високомаслен млечен продукт. В 10 отново хапвам сандвич + някаква бисквитка или малко шоколад. Обчдвам в 12, после следобядвам в 15 и вечерям към 19:30. Пия 1,5 л вода на ден. Взимам таблетки желязо, витамини и... качвам килца. Simple Smile

# 160
  • София
  • Мнения: 7 097
Говорих си с доктора и за спорт - това също е начин да се увеличат малко килограмите, а и тялото да се оформи по-добре. За целта обаче се искало активно спортуване поне 3 пъти в седмицата. Питах дали става с някакъв домашен уред - не ставало.
Ако имаш възможност да спортуваш, това ще помогне да увеличиш малко килограмите. Мускулите тежат повече от сланинките, но заемат много по-малко място в пространството.

Това за спорта го знам и тренирам в къщи, ама явно нищо не правя щом трябва активно...Желание имам - от малка съм спортувала активно, но откъм време положението е зле... Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 4 358
..........ама явно нищо не правя щом трябва активно......
Поне 3 пъти в седмицата, поне по час и половина - два  Rolling Eyes
За мен на този етап е пълен абсурд да отделя толкова време  Sad

# 162
  • София
  • Мнения: 7 097
..........ама явно нищо не правя щом трябва активно......
Поне 3 пъти в седмицата, поне по час и половина - два  Rolling Eyes
За мен на този етап е пълен абсурд да отделя толкова време  Sad

Не само времето...За да издържа толкова време, трябва да унищожа двойно повече храна за енергия...Иначе ще колабирам... ooooh!

# 163
  • Мнения: 4 358
Затваря се кръгът и няма излизане от него  Laughing
Ще чакаме след 20-тина години природата да си каже думата и тогава ще се местим в отслабващата тема  Laughing

# 164
  • Мнения: 1 100
И аз бях от вашата категория преди две години 172 см/52 кг и винаги съм искала да напълнея, но все не успявах - винаги съм имала голям апетит и всички са се чудели къде отива храната. Първо качих малко килоглами от противозачатъчните, после пих пронатални витамини /какви ли не витамини +0,8 мг фолиева киселина/ + 3 мг фолива киселина допълнително /за по-сигурно Laughing
Сега доближавам 60. Звучи ужасяващо, но не ми личат, сдобих се с хубави форми и съпругът ми е много доволен. Лошото е, че не искам да качвам повече, а витамините трябва да ги пия, затова се захванах със спорт Laughing При мен от бирената мая ефектът беше нулев  Sad

Общи условия

Активация на акаунт