„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 16

  • 90 738
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 547
"Ночь после выпуска" ми хареса. Интересна история, хем криминална, хем семейна.
Жидков е както винаги, но това не дразни. Приятен мъж е. Simple Smile
Жалко, че не се снима в по-стойностни филми и да разкрие таланта си.


Лор, в тубето гледах.
https://www.youtube.com/watch?v=uJY56c_1kFk
https://www.youtube.com/watch?v=vfggdr5qM1g

да, Жидков се оказа в обичайното амплоа, но ми хареса...а така се надявах от анонса да е маниак-убиец  Laughing Laughing

даже ролятя му беше по-скоро второстепенна някак, но филмът си беше интересен

стойностните роли ги правят в театъра, ние в киното се задоволяваме с к'вот ни подхвърлят ))))

Жидков играе много добре в пиеси, гледала съм доста отдавна в  Белая гвардия някъде в нета и ми беше направил отлично впечатление )))

всъщност, по-ранните му филми - като почнем от Грозовые ворота, та даже и мелодрамите никак не са лоши, но според мен трябва да смени вече това еднообразно появяване в роля на доброто сладко момченце

даже Пронин вече не е само положителен герой )))

но от друга страна, когато видим някой рязко да се променя също не го възприемаме лесно, както например видяхме Нитита Тезин наскоро ...

мерси за линковете на Спецы )))

# 361
  • Мнения: 3 547
за неделно настроение - Лёва / Би2/ - Её глаза )))

# 362
  • Мнения: 3 547
и пак Лёва - за филма Метро )))

# 363
  • Мнения: 3 547
4411 записа на театрални постановки #Crazy #Crazy #Crazy


https://vk.com/videos7133799


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

на всеки клип има описание - режисьор, актьори, в кой театър и т.н.

безценна колекция ...не знам колко време  трябва, за да се изгледа всичко

веднага си заплюх нещо с Гришковец )))

ако минем на тетаър трябва да зарежем киното  Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 12 ное 2017, 11:36 от lor

# 364
# 365
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Улыбка лиса (2017 - 4 серии). Изгледах го с удоволствие. Филм изпълнен в старите традиции на криминалния жанр. Заслужава си  да се отделят три часа.



Алиса Варова, Алексей Нилов, Михаил Тарабукин, Галина Сумина, Валентин Кузнецов (III), Максим Меркулов (II), Татьяна Тузова, Даниэль Черныш, Дана Абызова, Артур Литвинов, Роман Жилкин, Анастасия Казарцева, Алеся Замаскина

Първа серия тук https://www.youtube.com/watch?v=rfOUe4QntMA останалите следват.

# 366
  • Мнения: 3 234
Привет, Натали!  Grinning

Аз започнах "Короткое слово нет". Препоръчвам. Чудесна Марина Митрофанова и красив младеж са ѝ дали за партньор - Дмитрий Белякин. Освен тях - Станислав Боклан, Дмитрий Сова, Марк Дробот, Вера Шпак, Виталий Салий, Максим Дахненко
Реж. Сергей Щербин





# 367
  • Мнения: 1 095
Привет, Натали!  Grinning

Аз започнах "Короткое слово нет". Препоръчвам. Чудесна Марина Митрофанова и красив младеж са ѝ дали за партньор - Дмитрий Белякин. Освен тях - Станислав Боклан, Дмитрий Сова, Марк Дробот, Вера Шпак, Виталий Салий, Максим Дахненко
Реж. Сергей Щербин







Вал, аз вече го изгледах. Страхотна мелодрама. (аз си падам по мелодрамите Simple Smile)
Много красива двойка са подбрали.
В любовните сцени са много естествени (дори малко дръзки, като за сериал).
Прекрасни млади актьори.
Рядко се получава химия между партньори.
При тях я има на повече от 100%.
От всички мелодрами за 2017 година тази ми е фаворит.










# 368
  • Мнения: 3 234
Благодаря, Кали, наистина хубав сериал.

Този актьор не сме го обсъждали, а съм го забелязала. Има много красиви очи.


Андрей Мостренко



Дмитрий Белякин

# 369
  • Мнения: 3 234
Гледате ли Неисправимые?
Аз започнах, харесвам много Шевченко, сюжетът е необичаен, но някак не ме увлича.
Чакам с нетърпение Спецовете  Simple Smile Моля, ако някой попадне на серия 13, да подаде сигнал.  Praynig

Да попитам и за Каждому свое, мнения? Чудя се дали си заслужава.

# 370
  • Мнения: 3 547
Гледате ли Неисправимые?
Аз започнах, харесвам много Шевченко, сюжетът е необичаен, но някак не ме увлича.
Чакам с нетърпение Спецовете  Simple Smile Моля, ако някой попадне на серия 13, да подаде сигнал.  Praynig

Да попитам и за Каждому свое, мнения? Чудя се дали си заслужава.

Неисправимые го гледам, на мен ми е симпатичен филма )))

Спецы много го бавят, вчера даже 9 и 10 та не бяха качили в бигсинема, а и в youtube ги нямаше , поне до едно време, после загледах друго

Кждому своё не си струва гледането, дори и заради Кирилл Дыцевич - много слаб филм

от новите - криминалния Морозова - так себе, на троечку, ако съвсем няма какво друго да се гледа  - супер предсказуем, муден...

обачеее - Доктор Рихтер ми хареса - супер прилична адаптация, с отлична игра на мъжката половина на състава - Серебряков, Дмитрий Ендальцев, Павел Чинарёв и Виталий Хаев )))

 Михалкова  и девойката в другата главна женска  роля / даже и знам името/ не са на нивото на американските си колеги.

аз лично ще гледам )))


# 371
  • Мнения: 3 234
Лор, снощи гледах 11 и 12 серия на Спецовете. Днес чакам 13 и 14.
Непоправимите го изоставих, симпатичен филм, но не ми е особено интересен.
Случайно отворих Миллионерша и от първите минути попаднах на приятни изненади - Глафира Козулина, Алексей Митин, Сергей Перегудов, Михаил Химичев.  Simple Smile
https://www.youtube.com/watch?v=9T2XbmcwksM



# 372
  • Мнения: 3 547
Лор, снощи гледах 11 и 12 серия на Спецовете. Днес чакам 13 и 14.
Непоправимите го изоставих, симпатичен филм, но не ми е особено интересен.
Случайно отворих Миллионерша и от първите минути попаднах на приятни изненади - Глафира Козулина, Алексей Митин, Сергей Перегудов, Михаил Химичев.  Simple Smile


актьорите са си приятна изненада, обаче филмът не го бива..., аз даже съжалих, че си изгубих 3 часа с него, просто привлечена от актьорите Rolling Eyes

с мелодрамите го има този риск..какво да се прави.

утре нещо пак революционно мярнах Laughing

# 373
  • Мнения: 3 547
Премьера
18 ноября 2017

# 374
  • Мнения: 3 547
няколко любимци в новия филм "Крыля империи"


https://www.youtube.com/watch?v=QMBUmQVmCCM

Общи условия

Активация на акаунт