„ХИТОВИ романтични РУСКИ филми и сериали" - тема 16

  • 90 892
  • 735
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 535
Весело посрещане на Новата година!  Hug
Може и като с Кирето, важното е краят да е хубав Wink Grinning


# 511
  • Мнения: 1 726
Привет, привет!!!

Прелюдия към празничната вечер. Малко носталгична, но красива!

# 512
  • AMS
  • Мнения: 6 440


 На всички вас благодаря!!!
 Няма да правя класация, а констатация.
 Данила Козловский е в апогей.

 


 Пожелавам
 весело посрещане
 здраве и успех през
 Новата 2018 Година!!!




# 513
  • Мнения: 3 547

Честита Нова Година !

На всички желая преди всичко здраве и хармония !
Щастие на вас и вашите близки хора !
Повече надежда и светлина в мислите !
И бъдете такива, каквито ви харесва да сте !

# 514
  • Мнения: 3 241
На всички - честита Нова Година!
Благодаря ви за приятната компания, за хубавите пожелания, за интересните коментари и предложения през цялата година!

Нека и следващата е здрава, мирна, с много творчески и артистични върхове, на които ако не сме автори, о да им се радваме от все сърце!

# 515
  • Мнения: 1 726
Да е мирна и честита, здрава и плодовита!
Щастие и любов на всички! Топлота и уют в домовете и много хубаво настроение в темата!

# 516
  • Мнения: 3 547

https://vk.com/feed?z=video-148008248_456239154%2Fe0fc2d28510c38 … _-118910383_55041

сценарият е повърхностен, но пък  гледането на Женя Пронин е едно добро начало на новата киногодина Wink

# 517
# 518
  • Мнения: 3 547

@actormashkov приходят сообщения и вижу комментарии, что во время #движениявверх весь зал аплодировал... НЕПЕРЕДАВАЕМО... СПАСИБО!..

казват, че е супер филма, дано го пуснат по-скоро и за нас - в нета Wink

# 519
# 520
# 521
# 522
  • Мнения: 3 547
Кольцо с рубином обещава да е интересна мелодрама, макар и разтегната до 90 серии

загледах, актьорите са приятни и интересни, анонсът е интригуващ.

"В результате автомобильной аварии сестры Аня и Яна получают множественные травмы и впадают в кому. Сильно пострадали лица сестер. Родственники смогли определить кто есть кто только по кольцу с рубином, которое всегда было на пальце Ани. Сестрам сделали операции, восстановили лица. Но беда в том, что по дороге в Киев кольцо находилось на пальце другой сестры, Яны. Теперь девушки вынуждены продолжать жить с лицами друг друга. Их лица просто поменяли местами. Вся привычная жизнь рухнула. Аня до аварии планировала выйти замуж, а Яна хотела сниматься в телешоу. Как действовать далее? Как наладить свою жизнь, когда из зеркала на тебя смотрит лицо сестры? Смириться и жить несвоей жизнью или попытаться вернуть свою? Смотрите, как сложится дальнейшая судьба сестер."

и двата образа на сестрите са много своеобразни и ярки, много ми е любопитно как двете героини ще изиграят абсолютната противоположност след 'размяната' на лицата - малко като превъплъщението на Миронов в Апостол, но тук две различни момичета ще го играят





с две думи - историята ме завладя, ще я следя, препоръчвам, ако ви се гледа мелодрама Wink

братята украинци са добри в дългите мелодрами - Нити судбы, Верни мою любовь, Ради любви я всё смогу...и т.н. - все хубави филми

тук ми е много забавно да гледам как актьори, които съм свикнала да гледам говорещи на руски, си говорят на украински...добре че има субтитри, иначе за мен щеше да е невъзможно да гледам - опитвала съм няколко пъти - не разбирам и това е  Mr. Green

# 523
# 524
  • Мнения: 3 547


Стас Бондаренко и Оля Арнтгольц ...много симпатично и леко криминале

http://bigcinema.cc/series/koroleva-pri-ispolnenii-2017.html


Общи условия

Активация на акаунт