Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 906
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 1 822
На Мтел каква беше играта? Някой ще ми припомни ли? Имам спомени, че бях се записала там, ама не се сещам какво беше.
http://www.mtel.bg/mtelclub-igra

# 811
  • Мнения: 2 007
Аз също не успях нито в бонибон, нито в куинс, а не бях с малко кодове. Мрън!.  Crossing Arms
Ако искаш да рискуваш един код, мога да се пробвам от твое име.

 Аз имам един, единствен и бих го предоставила да опиташ. Ако искаш, разбира се.  Wink
писах на лични

# 812
  • Мнения: 983
Имам проблем със спаркса. Не мога да променя адреса. Сега излиза само "бул." и нищо повече. Писах им, но кога ще отговорят и срока е три дни.
Аз имах същия проблем със спаркса, писах им, отговориха накрая на срока, че са променили адреса, като влязох да проверя - същата работа, само три букви в началото се виждат.  Laughing Върнах си стария адрес, той поне се запаметява, макар че там ще ми е много трудно да приема наградата, тъй като няма постоянно човек. Здраве да е, каквото стане. За първи път печеля от там, а играя от няколко години. Голям резил ще е, да не мога да си получа наградата. Детето ще се зарадва на тениската, ама не смея да казвам още, че не знам дали ще я получа.

При мен пълно затишие, като изключим тениската от спаркса и кутията олипс от бонибон, които току що получих. Ама аз и не играя така, както преди.
Сега ще пусна няколко лс.
Преди малко получих мейл че са го променили.

# 813
  • Мнения: 1 972
Красми, а вижда ли се целият адрес, моят бяха уж променили и пак не се виждаше целият.  Thinking

# 814
  • София
  • Мнения: 3 099
Моя приятелка е спечелила дъждобран от играта на Мтел, но не си го иска.. а той се получава само лично.

А от фанта още не са се свързали с мен..

# 815
  • Мнения: 9 460
В условията на М тел пише, че неполучената награда не се раздава повторно. Както и, че срока за доставка е до 31.07.2017 год.

# 816
  • Мнения: 11 761


Билети за концерт на Георги Христов си спечелих аз.


Къде ще е концертът и откъде спечели билетите
Летен театър Варна. Днес от 21 часа.
Все още има игра за билети и в момента раздават - https://www.facebook.com/%D0%A2%D0%95%D0%90%D0%A2%D0%AA%D0%A0-%D … 91193672/?fref=ts

# 817
  • при късмета
  • Мнения: 24 064
Не спечелих от ДМ. Поне с една покупка участие в 2 игри, взех още продукти на акфафреш

# 818
  • Мнения: 36 666
Един дъждобран струва 4 лв - наскоро си купувах, но сигурно има и по-скъпи. Аз не бих си оставила наградата, независимо колко е евтина - имала съм и по-дребни награди, като например щипката на Нова Бразилия и разните му там подложки за чаши. Не ме е яд, ако ме забравят и не ги пратят, но ако дойдат си ги ползвам))

# 819
  • Мнения: 2 581


Хе  хе печеля количка от дурасел. Току що получих смс.

# 820
  • Мнения: 10 874
Печеля от Дюрасел и се радвам много! Heart Eyes
Скрит текст:

# 821
  • Мнения: 1 822
Не ме е яд, ако ме забравят и не ги пратят, но ако дойдат си ги ползвам))
Както мен не ме е яд на Орео.
Всъщност ме е яд. Печеля, идва куриер, грешна опаковка (но заради тях, а не че е грешна), имейл, уверение че всичко е ток, к*р.

Дюрасел каква беше играта?

# 822
  • Мнения: 983
Красми, а вижда ли се целият адрес, моят бяха уж променили и пак не се виждаше целият.  Thinking
Вижда се. Във фейсбук са ми отговорили, че срокът на доставка е два месеца.

# 823
  • Мнения: 261
Преди малко и аз получих СМС от Дюрасел, че печеля количка, много се радвам.

# 824
  • Мнения: 4 841
Получих си бутилката от Бонибон. Днес ходих до Метро и пак загледах бонбоните, но не купих. Не си заслужават цената. Бутилката не е лоша, първокласникът е уреден. Кутиите обаче от Белвита още ги няма. Все до септември трябва да дойдат Grinning

Общи условия

Активация на акаунт