Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 64 - ЮЛИ 2017

  • 107 958
  • 1 327
  •   2
Отговори
# 825
  • Мнения: 1 983
Красми, а вижда ли се целият адрес, моят бяха уж променили и пак не се виждаше целият.  Thinking
Вижда се. Във фейсбук са ми отговорили, че срокът на доставка е два месеца.
Благодаря, освен да им пиша отново.

# 826
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Не съм ви чела от сума ти време, до края на месеца съм в България, може и повече, защото се разболях ненадейно  ooooh!, та не престанах да играя на някои игри, чакам 2 чаши от Орео, дано дойдат по-бързо, крачкомер и бутилка от бонбоните и ми подариха една кутия на Белвита, много ми хареса, ММ ще я ползва да си носи храна на работа, ако знаех, че са толкова хубави щях да участвам и аз.
Късмет на всички и много награди. Hug

# 827
  • Мнения: 1 028
Уффф, така исках и аз количка от дюрасел, но нямам смс 😞

# 828
  • Стара Загора
  • Мнения: 885
Днес един куриер ме ядоса по телефона. Твърдеше ми , че носи награда от Куинс. Носил 3 пратки през деня от "ТЕРА Комюникейшънс" и решил , че и моята трябва да е от Куинс. Разбрахме се с няколко телефонни обаждания .Накрая се оказаха бонбоните от играта на Бонибон (от 8 кода с това мога да се похваля) 24 броя са в кутия. Вкусни са иначе динята ми допада. Мисля, че трябва да си пазим всички опаковки за големите награди  Simple Smile Успех на всички!
http://prikachi.com/images.php?images/724/9149724Q.jpg

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 15:29 от shushumiga87

# 829
  • у нас
  • Мнения: 5 740
На Мтел каква беше играта? Някой ще ми припомни ли? Имам спомени, че бях се записала там, ама не се сещам какво беше.
http://www.mtel.bg/mtelclub-igra

Благодаря ти. Видях списъка и се зарадвах, че прочетох името си. Но после сверих клубния номер и се оказа, че не съм аз. За съжаление.

# 830
  • Мнения: 1 822
Е това е екстремно вече.

# 831
  • у нас
  • Мнения: 5 740
Да. А отдавна не съм печелила. Мрън.

# 832
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 874
Звънял ми е някакъв номер,как се разбираше на кой е ,не се набира.

# 833
  • Мнения: 1 027
На мен днес ми звъняха от бяла карта ...завършва 5934

# 834
  • Мнения: 1 933
Получих СМС от Duracell.
Малкия ще е много щастлив.
Успех на всички!

Hulk1
И моята чаша още я няма. Писах им пак на мейла да видим какво ще отговорят.

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 17:18 от Pepich

# 835
  • София
  • Мнения: 23 140
Ивекс, дано не е сериозно. Бързо оздравяване.  Hug


10 лв от кръстословиците имам аз  Simple Smile На пирамидите са им направили нов тираж.

# 836
  • София
  • Мнения: 3 108
Един дъждобран струва 4 лв - наскоро си купувах, но сигурно има и по-скъпи. Аз не бих си оставила наградата, независимо колко е евтина - имала съм и по-дребни награди, като например щипката на Нова Бразилия и разните му там подложки за чаши. Не ме е яд, ако ме забравят и не ги пратят, но ако дойдат си ги ползвам))
При нея ще е трудно получаването и затова не й се занимава, а и е с малко дете и става сложно. Иначе аз също не бих си отказала наградата. Мисля, че няма да ми го дадат на мен.. инак бих го взела.  Peace

# 837
  • Мнения: 10 874
Честито на всички! Hug

Ивекс, радвам се да те „видя“ пак тук! Hug Бързо да оздравяваш! Hands Pray

Май няма да спечеля бъбъл бед от Милка, днешният ми опит също беше неуспешен. Мисля да направя още един (последен) до края на играта (защото вероятно дотогава ще изядем шоколадите, които купих днес), да видим какво ще стане.

# 838
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
Лале, благодаря, както се очертава може да поостана повечко. Wink
Липсва ми темата, беше забавно, не толкова игрите.
В играта на Милка няма да играя, не харесвам продуктите им, а и никога не печеля от техни игри.

# 839
  • Мнения: 984
Фанта са публикували печелившите от четвъртата седмица. Имаме тениска.
А тази игра на кола е с бутилки от 250мл.
http://konkurs-bg.blogspot.bg/2017/07/specheli-nagradi-coca-cola.html?m=1

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 22:55 от красми

Общи условия

Активация на акаунт