как се почиства ютия ?

  • 18 112
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 734
Включваш ютията да се загрее хубаво, слагаш един вестник на дъската за гладене и започваш да торкъш с ютията отгоре ( на принципа на изстъргването на подметките на обувките)

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
абе  ютия от 10 лева (приблизително казано)  не   става за нищо ...има да  я  чистиш повече отколкото да гладиш  ...  така са ....

Много ми е интересно как определи цената на ютиите на хората? Четох мненията до тук, ама не видях някой да е написал цената?
Пък и питането е как да се почисти, а не дали става за нещо ютията.

Последна редакция: ср, 10 май 2006, 14:45 от Лалка

# 17
  • Мнения: 581
И аз имах такъв проблем и по съвет на форумките си купих "Щифт за почистване на ютия"-прилича на сух дезодорант. Продават се по два броя в опаковка /цена 5лв./ , продуктът е български, използва се много дълго време и е 100% ефикасен. Аз си го купих от един магазин за бои, лепила и железария, но доста обикалях докато го намеря!
Другото, което правех докато намеря щифт /пак посъветвана във форума/ беше да нагорещя ютията и да гладя сол върху вестник - действа, но с щифта е много по-лесно и ефикасно.

# 18
  • Мнения: 2 653
А това с аспирина някой може ли да гоооо обясни?

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
С аспирина не знам, ама ето и още една рецепта...
Парче груб вълнен плат... Топла, но не гореща ютия, слагаш на пода и почваш "яростно" търкане, разбирай здраво да натискаш надолу към плата... Бързо се маха каквото и да има отдолу на покритието, каквото и да е то...

П.С. На Лалка ютията струва само някакви си 87 лева в големите вериги... Че то това си е чист Чайната Пръдакшън, какво очаквате... Ха-ха-ха-ха-ха...

# 20
  • Мнения: 8 917
Майка ми едно време я почистваше с восък - като е топла натрие восък от свеща и след това "изглади" някакво чисто парцалче и така докато падне полепналото Peace

Общи условия

Активация на акаунт