Лидл-105-Жегава- 01.07-01.08

  • 151 466
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Да похваля накрайниците за чешма-не знам как се казват...завинтват се на батерията и стават на душ и на струя. Страшно удобни са и правят наистина хубав душ не като китайците дето ги сменям на два месеца.

И аз да похваля чучура,много е забавен и се врътка на където си пожелаете...

# 1 111
  • Бургас
  • Мнения: 1 411


Добре, че не са вдигнали още и Милдето ми..много мирише от него бе, цялата къща. Не се оплаквам де...Фаля ви се...
Днес в магазина като видях пакетите наредени веднага се сетих за теб.Joy

И аз. Stuck Out Tongue Closed Eyes Чак се засмях, леко под мустак, самичка... Минах инцидентно уж само за филе Елена и някой и друг ЖуЖук, ама взех кори, кисело мляко (и аз забелязах че е вдигното), кроасани с нуга и хляб, както и доста други неща. Чучури не видях да има, имаше някакви за рисуване неща, и чат-пат няколко раздърапни дънки и дрешоляци. В тази си част магазинът наистина напомняше на битак.

# 1 112
  • Мнения: 69 051
Аз пък видях кутиите...Тайс дали намери от тях?

# 1 113
  • Мнения: 14 966
Аз пък видях кутиите...Тайс дали намери от тях?
Аз съм много упорито добиче , когато ми влезе някоя муха у тиквата. Сън не ме хвана, особено като разбрах , че ги е имало в други магазини. И хем не знаех къде точно е лидъла до мола на Стамболийски , ама се метнах на трамвай , зяпах , за да не питам , пък на пазара Д. Петков се светнах , че трябва да сляза. На оборот и вече питах , леви леви и ей ме  Rolling Eyes Ей ги и кутишляците   ura Оказаха се големшки като пакет , но това не ми попречи, ама хич ,  Joy да си нося трофея, и пеша, и всякак до нас. Доволен !
Ще споделя отзив , като ги сглобя  Laughing
Да ви кажа , купих си дивечова луканка и я излапах цялата  Confused
Много ми хареса .

# 1 114
  • Мнения: 69 051
Уууу..бравос!
Заморила си се и затуй си излапала луканЪт. От толкоз търчане...
Да не се оплакваш, аз като мъкнах Милдето по рейса и аз...баси дри...лата съм изглеждала, ха ха... Ама мернах завист в очите на едно бабе...
 Нещо изчезнаха емотиконите...

# 1 115
  • Мнения: 5 313
Кутиите са хубави, взех си два вида. Сега се усетих, че към тях ще ми трябва Икейска етажерка  Mr. Green.

# 1 116
  • Сливен
  • Мнения: 4 063
Киселото мляко по БДС е увеличено за пореден път: 2% от 79 ст. на 84 ст., а 3,6% от 84 ст. на 89 ст. Почват да ми лазят по нервите вече. Ще си намеря друго да купувам, но не и от Лидл, защото никое от киселите им млека не става за нищо, само това е по-свястно.
Препоръчвам ти ЕлБи,има 2%,3.6%,2% по БДС и 3.6%  по БДС.Много е хубаво ,единственото за мен мляко което накиселява,но е и по-скъпо от Пилос.Има го в Билла,може би ще го заредят и в Кауфланд.

# 1 117
  • Мнения: 14 966
Кутиите са хубави, взех си два вида. Сега се усетих, че към тях ще ми трябва Икейска етажерка  Mr. Green.
Аз и икейски имам , сега си взех със сините капаци , защото в офиса диванът ми е с такава дамаска. Шъ сЪ аранжирам и ще кача снимки  Laughing
Уууу..бравос!
Заморила си се и затуй си излапала луканЪт. От толкоз търчане...
Да не се оплакваш, аз като мъкнах Милдето по рейса и аз...баси дри...лата съм изглеждала, ха ха... Ама мернах завист в очите на едно бабе...
 Нещо изчезнаха емотиконите...
Е , ти ме биеш по мераци , спор няма  Joy

# 1 118
  • Мнения: 35 147
Тея кутии така ги исках и аз ама в днешния Лидл ги нямаше. Та утре ще мина през друг. Даже табела нямаше за тях Sad

# 1 119
  • Мнения: 14 966
Тея кутии така ги исках и аз ама в днешния Лидл ги нямаше. Та утре ще мина през друг. Даже табела нямаше за тях Sad
В първия Лидл още в четвъртък следобяда нямаше табела. В петък сутрин в другия , бяха останали само пет комплекта. Дано си намериш  Hug

# 1 120
  • Мнения: 35 147
Тея кутии така ги исках и аз ама в днешния Лидл ги нямаше. Та утре ще мина през друг. Даже табела нямаше за тях Sad
В първия Лидл още в четвъртък следобяда нямаше табела. В петък сутрин в другия , бяха останали само пет комплекта. Дано си намериш  Hug
Тия хора що не ядат луканки анонса се нахвърлили на наще кутии??
Ааамахаа Wink

# 1 121
  • Мнения: 122

Здравейте, купих си машина за сладолед на Силвъркрест, но нещо не ми се получава, имате ли идея защо? Може ли да ми дадете сполучлива рецепта извън книжката? Благодаря.

Машината за сладолед на Силвъркрест се справя блестящо с всякакви рецепти, но има една странна особеност: трябва да се бърка по-дълго време - 50-60 минути, а не обявените 20-40. Явно с дължи на състава на течността в купата. При други машини след 40-тата минута сладоледената маса започва да се топи, а при лидълските машини едва тогава започва да стяга и понякога стяга толкова много, че бъркалката сама спира, а сладоледът или сорбето са готови за незабавна консумация, без нужда да се дозамразяват във фризера.

# 1 122
  • Асеновград
  • Мнения: 3 114

Май по-добре да се откажа от фритюрника, и без това нямам излишно място. Толкова години не ми е липсвал, какво ми хрумна сега не знам...


В Кауфланд допреди 2 дни / последно тогава ходих/ имаше фритюрници по 50 лв, мисля ,че точно за 2 л. мазнина ,но не помня марката  newsm78

В Лидл имаше ръчни парочистачки на 35 лв, май не ги видях в брошурата, пак преди 2 дни.
Къде ги е имало ръчните парочистачки на 35лв. ? Откакто ползвам тази за под дебна за тях.

# 1 123
  • София
  • Мнения: 12 006
Какви са тези кутии и за какво са? Аз нещо съм ги отървала? newsm78

# 1 124
  • Мнения: 69 051
Картонени, шарени, готини. С капак за всакакви нещица..сглобяват се.

Общи условия

Активация на акаунт