Лидл-105-Жегава- 01.07-01.08

  • 151 409
  • 1 234
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 662
Тези картофки чудесно стават във фурната.  Въпросът е и колко често ядете боклуци.

# 31
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Аз пък да споделя хубаво мнение за фрайъра
ММ не бива да яде нищо пържено , а е фен на такъв тип пържени картофки - тип Макдоналдс
та откакто сме го взели , ми е много лесно да измислям какво да вечеряме
правих и обикновенни пресни картофки , само нарязани , леко ги омазах с олио и за 13 минутки станаха чудни
замразени пилешки хапки правих също , а онзи ден и аз си панирах пилешки филенца с яйца и брашно - ми на мен ми харесват
Сега вече ясно , че всеки си има вкус , ама аз съм доволна , че даже съм строила брат ми да отива и да купува един и за тях

# 32
  • София
  • Мнения: 3 843
Дамсите блузи, лен и памук, от новата брошура не ги ли пускаха миналата година?

# 33
  • Мнения: 68 644
Сега...мен ако питате, тоя фрайър е голяма глупост. Без пари да ми го дават , го не щЪ. Stop Фурна си имам. За какъв...букет Mr. Greenми е туй нещо.
Голям зор една капка мазно да не погълните. Гледам бутчета ще мятате-не че нещо,ама мазното е У бутчето,тъй че...ама дето е рекъл и бай ви Ганя-имал си бол пари,дал си ги.. Whistling

# 34
  • Мнения: 19 687
На мен ми е основно заради картофите, щото вкъщи се изяждат огромни количества. Ама за едни картофи не ми се дават 500 лева за Филипс и зат'ва се чудя. Иначе бутчетата си ги правя на фурна  Grinning

# 35
  • Мнения: 68 644
Аз картофи не ям. На дребен пържа по един тиган,макс два,ако не ме мързи Mr. Green ММ си пържи сам. Изхвърлих му и фритюрника преди време...абе гад съм.
Ся,зехтин мога да пия за проба...ама тая глупост няма как да я купя и да тествам Laughing

# 36
  • Мнения: 19 687
Да бе, мъж да си изпържи Joy Не и моят  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 68 644
Щоо Shocked...две ръце няма ли и той?
"Мамо,ти що не пържиш много картофки като татко?"...ме пита мамин златен.

# 38
  • Мнения: 4 725
Има ли вероятност тази вечер преди да приключи работния ден, да започнат да нареждат нещата за утре и съответно да се купят?  newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 848
Зависи от управителя на магазина. Купувала съм "предварително" от кв. Изток, но на повечето места не продават от предната вечер.

# 40
  • Мнения: 1 186
Аз утре ще ходя за детски дрехи с миньоните. Относно фраяра или както там са го кръстили, аз имах на Тефал. Не ми харесваха катофиките приготвени в него и го продадох. Също така му трябваше доста време за да ги сготви.

# 41
  • Мнения: 6 710
Уредът с горещ въздух ми се струва излишна покупка. Peace Аз моите вкъщи ги научих да ядат картофи на фурна, дори и тиквички на фурна. Mr. Green

Благодаря за новата тема!  Hug

От другата седмица нищо не харесах, но съм много доволна, че в четвъртък успях да купя роклите, които бях харесала за малката, че и дори още една, която съм пропуснала кога са пускали (беше на рафтовете срещу виното, където са изосталите стоки), не беше отваряна. Peace

# 42
  • Мнения: 532
Трещерица, златна си, спаси ме от ненужна покупка Flowers Hibiscus Аз разни "панировки" си правя във фурната - кеф ти тиквички, кеф ти филенца, все стават разкош.. За едните картофи ми беше, че няма как да ги докарам като пържени. Но то пък толкова рядко ги ядем, че не е чак драма да си продължим с тигана.

# 43
  • Мнения: 1 153
Аз утре отивам за американския сладолед с бисквитите. Е това е абсолютното савършенство за мен. Като го пуснат, винаги купувам по 4-5 кутии.

# 44
  • Мнения: 46
 Парочистачката, която пускаха беше бяла, но иначе изглежда същата. Доволна съм-става бързо и лесно, но първо трябва да е минато с прахосмукачка. Маневрена е и не мокри много пода.

Общи условия

Активация на акаунт