Къде в Пловдив? - 72

  • 64 155
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 715
Здравейте!
Къде в Пловдив има фирмен магазин на Лавена-Шумен?  Търся етеричните масла на Лавена, но не ги намирам.
Навсякъде има продуктите на Лавена-Бочко, но етеричните масла ги няма( поне аз не ги намирам).

аз ползвам масажен крем на лавена , купувам от лекси , виждала съм и антицелулитен, но за масла не съм обръщала внимание . Аптеки фрамар предлагат техни продукти също Simple Smile В аптеки 36.6 имат много масла може и там да пробваш .

# 706
  • Мнения: 54 802
Скоро някой беше споменавал къде около главната изкупуват злато на добра цена, но не помня подробности. Моля, припомнете ми...

А има ли ателие, което със сигурност предлага претопяване на изкупено злато и изработка на артикул от него?!

Че те май всички, които изработват предлагат това?

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
Стикита - патладжан и морков, някой излишни?
За един приятел питам.

# 708
  • Мнения: 733
Можете ли да ми препоръчате добра маникюристка в Каршияка или Гагарин за гел лак?
И аз се интересувам! За Кършияка - помагайте, момичета!

# 709
  • Мнения: 7 715
Скоро някой беше споменавал къде около главната изкупуват злато на добра цена, но не помня подробности. Моля, припомнете ми...

провери в tavex Simple Smile

# 710
  • под тепетата
  • Мнения: 9 446
Благодаря на отговорилите. Отидох до Тавекс.
❇Sisi_91❇ , в събота беше до 17,45ч, а в неделя пишеше от 11 до 17, но само 1 етаж. За утре ( понеже е почивен) не знам. Обаче много забравям напоследък, дано не те подведа. Утре  ще излизам, ако не ти е късно пак ще проверя и ще си запиша  Embarassed

# 711
  • Мнения: X
Скрит текст:
Оптика за слънчеви очила из центъра да ми препоръчате?Моят седна на тях,рамката е  изкривена леко,но стъклата са здрави.

Аз съм доволна от оптики Леонардо на главната. Но има и други, ако се разходиш, може да попиташ каквото те интересува. В моловете също има добри оптики със слънчеви очила.

Minerva благодаря,момичетата бяха много любезни и бързо и качествено ги оправиха Flowers Hibiscus
Аз продавах старо злато преди няколко месеца в едно софийско ателие,на един пункт по висок от тавекс,но принципно при тях са едни от най-високите изкупни цени.

# 712
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Утре  ще излизам, ако не ти е късно пак ще проверя и ще си запиша  Embarassed
Събота или неделя ще отскоча до Пловдив за разходка и ми се иска да си взема пак някоя джунджорийка от Бижуленд и затова питах.

# 713
  • под тепетата
  • Мнения: 9 446
Ще погледна днес и ще пиша.

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Стикита - патладжан и морков, някой излишни?
За един приятел питам.

За нас ли събираш?  Mr. Green

Умирам с тези стикита вече! Нямам какво да пазаря от Лидл и това е, събираме откъдето падне. Ангажирах половината офис тук и баща ми.  Blush

# 715
  • Мнения: 7 715
Къде мога да намеря козметика на Христина ? В сайта им е посочен магазин за био козметика до Кукления театър , в който имат представителен щанд , но днес го посетих и имат 5 артикула на кръст Sad

# 716
  • Мнения: 10 641
Стикита - патладжан и морков, някой излишни?
За един приятел питам.
Мини да ти дам патладжан Simple Smile

# 717
  • под тепетата
  • Мнения: 9 446
❇Sisi_91❇ , работно време на Бижуленд : понеделник до събота - 8/9 - 19/17,45ч (вторите цифри са за втория етаж) ; неделя - 11 до 17 ч без 2-ри етаж.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 3 573
Стикита - патладжан и морков, някой излишни?
За един приятел питам.
Мини да ти дам патладжан Simple Smile

Непременно! Благодаря Heart

# 719
  • Мнения: 130
Знаете ли някакъв курс или частни уроци по моден дизайн като цяло за наистина начинаещи ,които имат желание да се развият? Simple Smile
-elle.n купувала съм тоалетни трици на Христина от аптеки Тримонциум Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт