Клиники в Истанбул - тема №2

  • 96 739
  • 744
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Звънни и питай в Геника централата, или НГЛ.Може да може да се насочва по куриер в лилава епруветка.

# 106
  • Мнения: 199
много благодаря

# 107
  • Мнения: X
Централата на лаборатория Геника - ул. „Ами Буе“ 84, 088 272 4204.

Национална Генетична Лаборатория: Работно време с пациенти от Понеделник до Петък от 8:30 до 14:00.
Телефони за връзка:
+359 2 9172 268 : Началник - консултации +359 2 9172 468 : За резултати и консултации
+359 2 9172 464 : За резултати (Скрининг новородени)
+359 2 9172 469
+359 2 9172 473 : Допълнителен
+359 88 2436028 : За консултации.


Момичета, много се развълнувах от резултата, че АМХ ми е 1,34, не е зле нали.Two Hearts

# 108
  • Мнения: 199
НА 11.07.2017 МИНА И МОЯ ПЪРВИЧЕН ПРЕГЛЕД В МЕМОРИАЛ НИЩО ОБЩО С НАШИТЕ ПРЕГЛЕДИ В БЪЛГАРИЯ ОТНОШЕНИЕ ВНИМАНИЕ И ВСИЧКО Е СВЕТЛИННИ ГОДИНИ НАПРЕД
ПРИ МЕН НЕЩАТА НЕ СА ИДЕАЛНИ НО НЕ СА ЗЛЕ РЕЗУЛТАТА ОТ ЦС Е ТРЪБИТЕ ПРОХОДИМИ НЯМА ПРОБЛЕМ ЕДИНСТВЕНО ЕДНАТА Е ЛЕКО ПОСУКАНА ЗА КОЕТО ДР ЕМРЕ КАЗА ЧЕ НЕ Е ПРОБЛЕМ НАПРАВИ МИ ПРЕГЛЕД СЛЕД ТОВА И КОНСУЛТАЦИЯ С ПРОФЕСОРКАТА СЪПРУГА МИ ПРАВИ СПЕРМОГРАМА ТАМ НЕЩАТА СА ПО ЗЛЕ НО НЕ И НЕВЪЗМОЖНИ МИНАХМЕ ПРЕГЛЕД И ПРИ УРОЛОГ СЛЕД КОЕТО МУ ИЗПИСА ДА ПИЕ 1МЕСЕЦ NEOFORTIL M ТРЯБВА ДА НАПРАВИМ ЦИТОГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ И СЛЕД КАТО ИЗЛЯЗАТ ГИ ИЗПРАЩАМ В МЕМОРИАЛ И ТОГАВА РЕШАВАМЕ КОГА ЗАПОЧВАМЕ СТИМУЛАЦИЯ СЕГА ДОКТОРИТЕ ОТКАЗАХА ДА ЗАПОЧНЕМ ЗАЩОТО ПРИ МЕН ИМАШЕ САМО 2 ФОЛИКУЛА А И ЗАРАДИ ЛОШАТА СПЕРМОГРАМА НА МЪЖА МИ ОБЩО ВЗЕТО ТАКА МИНА НАШИЯ ПЪРВИЧЕН ПРЕГЛЕД В МЕМОРИАЛ АКО НЯКОЙ НЕЩО ГО ИНТЕРИСУВА НЕКА ПИТА ДА НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВА

# 109
  • Мнения: 113
Здравейте момичета.Трябва ми e-mail адрес на проф.Кахраман. Дали някоя от вас го знае?

# 110
  • Мнения: 2 021
Знаете ли дали Севда е на работа тези дни?
Дорито, успех!
Илияна, имах визитка на Кахраман, но сега не я намирам, провери на сайта им може да го има.

# 111
  • Мнения: 199
Да вчера беше на работа севда

# 112
  • Мнения: 37
Здравейте на всички борещи се момичета!Пожелавам ви от сърце сбъдване на най-съкровенната мечта,защото наистина всички трудности си заслужават!Не съм писала отдавна,защото моето мемориалско чудо е вече на 2 годинки и не ми остава време.През май направихме отново ЗЕТ за второ бебче,но нещата не се получиха,уж всичко беше наред,но имах биохимична бременност.Сега ми назначиха нова цветна снимка и anticardiolipin IGG/IGM и lupus anticoagulant(които са отрицателни)В понеделник ще правя ЦС и после имам час да обсъдим с д-р Емре какво следва.Моля момичетата,които тези дни са пътували да споделят как е по границата.

# 113
  • Мнения: 2 673
Здравейте, момичета! Все не мога да разбера защо е необходима цветна снимка при ин витро, при положение че проходимостта на тръбите не са от значение за процедурата.

# 114
  • Мнения: 1 680
На мен ми обясниха, че е важно или да няма никакъв проблем с тръбите, или да са напълно изолирани (чрез прищипване или отстраняване) Ако има частично запушване, се събирала някаква течност, която е опасна за ембрионите.

# 115
  • Мнения: 2 673
Благодаря, puh4e05!

# 116
  • Мнения: 142
Здравейте на всички борещи се момичета!Пожелавам ви от сърце сбъдване на най-съкровенната мечта,защото наистина всички трудности си заслужават!Не съм писала отдавна,защото моето мемориалско чудо е вече на 2 годинки и не ми остава време.През май направихме отново ЗЕТ за второ бебче,но нещата не се получиха,уж всичко беше наред,но имах биохимична бременност.Сега ми назначиха нова цветна снимка и anticardiolipin IGG/IGM и lupus anticoagulant(които са отрицателни)В понеделник ще правя ЦС и после имам час да обсъдим с д-р Емре какво следва.Моля момичетата,които тези дни са пътували да споделят как е по границата.

Marfirela, доста е натоварено по границата, поне така беше миналата седмица. Чакахме около 3 часа да минем. За съжаление на мен anticardiolipin IGM ми е положителен. Пращат ме на консултация с хематолог.

# 117
  • Мнения: 37
Благодаря ти,Съни.

# 118
  • Мнения: 2 656
Да попитам, може ли да платя с кредитна карта в Бахчеджи. Има ли оскъпяване между плащането с карта и кеш?
На кой  поред от прегледите трябва да си платя ЗЕТ трансфера?

# 119
  • Мнения: 117
Да попитам, може ли да платя с кредитна карта в Бахчеджи. Има ли оскъпяване между плащането с карта и кеш?
На кой  поред от прегледите трябва да си платя ЗЕТ трансфера?


Здравей,
няма никакъв проблем да се плаща с карти в клиниката, дори и лекарствата могат да се купуват така. Относно оскъпяването, всичко зависи на какъв курс ще ти превалутират в твоята банка, иначе в клиниката си те таксуват точно толко, колкото са ти казали в лири. Ние платихме целия опит на пункцията, а сега преди трансфера доплатихме 160 евро за ЗЕТ. Таксата била заради отложен трансфер,тъй като правихме и ПИД. Не съм наясно дали на всички им я искат.

Общи условия

Активация на акаунт