Клиники в Истанбул - тема №2

  • 96 607
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 251
Dorito Georgieva, успех на прегледа!

# 91
  • Мнения: 199
много благодаря

# 92
  • Мнения: 2 653
Първи опит ми е! Иначе съм едра с едър кокал, така че износването на теория не би трябвало да е проблем. Качеството не знам какво е все още, не съм питала, мислех че го казват след като ги размразят и ги оставят да се делят до 5ти ден newsm78.
Иначе ми казаха че попринцип слагат само по 1, но ако искам ще ми сложат 2 на моя отговорност... и за това е дилемата

В такъв случай пробвай с 1 бр първо качество + 1 бр. второ, или трето, в зависимост какво имаш, за да им дадеш шанс. И замрази останалите.

# 93
  • Мнения: 87
puh4e05 нещо не мога да ти отговоря на лични. След прегледа на 13 ще видим какво става с фоликулите . Ще разберем продължаваме ли със стимулацията.

# 94
  • Мнения: 1 221
Момичета, искам да ви попитам след като приключите стимулацията правите ли си някакви хормонални тестове, за да видите как си е организма? Ходите ли на мамолог?
Бях чела че е хубаво да се отиде на мамолог, особено ако, както при мен, има кисти и в двете гърди... Но се чудя дали не си пусна и някакви други изследвания, за да се уверя че наистина съм добре...
Обаче сега пия противозачатъчни за подготовка за ЗЕТ и не съм сигурна че ще излязат достоверни резултати Dizzy Face

# 95
  • Мнения: 1 991
Dundiu,
Хубаво е да се консултираш с мамолог, щом и без това си имаш проблеми. Питай и по телефона, дали момента е подходящ. Все пак  като забременееш няма да е по-подходящ момента за преглед.
Колкото до хормоните, не мисля че има смисъл, то е ясно, че са се объркали и за месец-два ще се нормализират, освен това пиеш лекарства няма да е достоверно...
Вече ако имаш проблеми с тсх или друго, ще си ги следиш.

# 96
  • Мнения: 1 221
Dundiu,
Хубаво е да се консултираш с мамолог, щом и без това си имаш проблеми. Питай и по телефона, дали момента е подходящ. Все пак  като забременееш няма да е по-подходящ момента за преглед.
Колкото до хормоните, не мисля че има смисъл, то е ясно, че са се объркали и за месец-два ще се нормализират, освен това пиеш лекарства няма да е достоверно...
Вече ако имаш проблеми с тсх или друго, ще си ги следиш.

Благодаря Стеличка! Не, нямах никакви проблеми с хормоните преди, така че само на мамолог ще отида веднага щом ми дойде Simple Smile

# 97
  • Мнения: X
Аз пуснах едно АМХ, да видим какво ще покаже.

# 98
  • Мнения: 213
АМХ-то май пада след всяка стимулация. То по принцип намалява, но след стимулация май по-рязко. Ще е интересно да споделиш Gerda.

# 99
  • Мнения: X
При мен АМХ се е и вдигало така, че няма страшно.

Исках да попитам имало ли е жени, които са били с по 4 ембриона и да са правили пидове в турските клиники?

Какъв ли ми е шансът с 5 антрални, или 4 ембриона в резултат от стимулация с 450-470 единици гонал - с 4 ембриона до колко имам шанс при двоен пид? Дали има други подобни на мен?

# 100
  • Мнения: 213
Аз минах стимулация в Мемориал миналия месец с Гонал Ф 300, 400 и накрая 425. Извадиха 10 яйцеклетки, 7 са били годни за оплождане но 6 се оплодиха. На 5-ти ден един ембрион мина ПИД, на 6-ти ден още 4 ембриона. Не беше двоен ПИД. В момента имам един генетично здрав ембрион, и един който трябва да мине ПИД отново, защото взетия материал е бил недостатъчен.

# 101
  • Мнения: 236
момичета изписвали ли са на някои от мъжете ви АРИМИДЕКС и за какво е той?

# 102
  • Мнения: 1 142
момичета изписвали ли са на някои от мъжете ви АРИМИДЕКС и за какво е той?


На ММ го изписаха. Мисля, че заради ниски стойности на Инхибин Б, защото му го изписаха след като им изпратихме резултатите.
Впрочем в БГ е между 70-80 лв, а в Турция около 70 лири, което е наполовина. Просто така да го имате предвид. Wink

# 103
  • Мнения: 236
благодаря ви.момичета.имаме проблем с качеството и най вероятно за тостестерона

# 104
  • Мнения: 199
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА ТЪРСЯ ПОМОЩ КЪДЕ МОГА ДА ПУСНА НАЙБЛИЗО ДО КАРНОБАТ ЦИТОГЕНЕТИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ

Общи условия

Активация на акаунт