Клиники в Истанбул - тема №2

  • 96 502
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 673
Здравейте, момичета! Аз съм нова тук, от няколко дена чета само информация за ин витро процедурите. Досега не съм посещавала клиника, нито съм правила опити, обаче вече твърдо съм решила да се подложа, годинките минаха в чакане, защото все ми казват, че съм добре, но не се получава. От Варна съм. Тук нямам доверие на никоя клиника. Чета, че и в София положението не е розово. Отказах се твърдо от Стаменов и Щерев. Мисля да направя консулт с доктор Димитрова, която е работила във "Виена Ин Витро център" в Токуда, много я хвалят, но определено след това съм решила да потърся помощ в "Бахчеджи". Моля, ако някой може да ми помогне с мнение. Благодаря!

# 76
  • Мнения: 87
Здравеѝте, момичета! Мина и моя преглед при доктор Карликая. Започнахме вчера силна стимулация по къс протокол. / на 43 г. съм/. Изписа ми Мерионал 300 единици дневно и Пурегон 150 ед. За 5 дни. После следва преглед за да видим ефекта от стимулацията. Надявам се, че вс.   ще е ок. Няма да правя пулинг и затова започнахме силна стимулация.
 Докторът е мн.   позитивен,  няма грандомания у него. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 46
Момичета, някоя, която е там или скоро ще ходи в Истанбул, може ли да съдейства с 2 опаковки Proxeed plus?
От Пловдив съм.

# 78
  • Мнения: 199
Здравейте момичета да питам проблем ли е ако си в цикъл за първичен преглед

# 79
  • Мнения: 1 221
Аз имам нова дилема и ще се радвам, ако ми дадете вашето мнение по въпроса. Чудя се дали да направим трансфер на 1 или 2 бластоцидчета? Голяма дилема ми е, ММ иска да сложим само едно, но аз нали съм си лакома.. искам си две  Joy
вие как постъпихте и какви ви бяха съображенията?

# 80
  • Мнения: 199
много благодаря за отговора на мен ще ми е малко гадно но какво да се прави нямам избор

# 81
  • Мнения: 236
Аз имам нова дилема и ще се радвам, ако ми дадете вашето мнение по въпроса. Чудя се дали да направим трансфер на 1 или 2 бластоцидчета? Голяма дилема ми е, ММ иска да сложим само едно, но аз нали съм си лакома.. искам си две  Joy
вие как постъпихте и какви ви бяха съображенията?
Мисля че слагат само по едно  но ако те преценят ще ви сложат две но не е по желание.

# 82
  • Мнения: 213
nellykery, и аз благодаря, че сподели. Полезно ми е да чуя как са минали нещата и при други хора. И на мен Истанбул ми дойде в повече последния път. Бяхме 16 дни и накрая умирах да си тръгна от цялата лудница, трафик, шум, т.н. Много стиснати палчета за хубави ембриончета Simple Smile
dorito georgieva, няма никакъв проблем да си в цикъл. Даже така ще видят колко са антралните фоликули в началото на цикъла. За моят първичен толкова се бях развълнувала и притеснила, че ми закъсня и взе, че ми дойде в деня на прегледа Simple Smile
ina80, всеки си решава как да действа, но аз бих си спретнала една програма за следващите 3 месеца да посетя ендокринолог, имунолог и други лекари за консултация. Бих наваксала с вит Д, Б6, Б12, желязо и каквото друго излиза в дефицит след изследвания. Колкото и различни мнения да има за антиоксиданти като Co Q10 и други супер храни, аз бих ги приемала редовно. Ще дам шанс на тялото да се възстанови 3-4 месеца, бих пробвала още една стимулация и каквото и да се случи, ще съм спокойна, че съм дала всичко от себе си за максимално добри резултати. Каквото и да решиш ти желая успех  bouquet

Последна редакция: пн, 10 юли 2017, 12:48 от Sienna sun

# 83
  • Мнения: 2 650
Аз имам нова дилема и ще се радвам, ако ми дадете вашето мнение по въпроса. Чудя се дали да направим трансфер на 1 или 2 бластоцидчета? Голяма дилема ми е, ММ иска да сложим само едно, но аз нали съм си лакома.. искам си две  Joy
вие как постъпихте и какви ви бяха съображенията?

Зависи колко опита си правила до момента, какво качество са бластоцистите, и по колко броя са замразени, дали си фина и дребна натура. Помисли добре. Аз вече не бих рискувала с трансфер на 2 бр. Прекалено много си изпатих , но пък всеки организъм е различен. При теб може и да няма проблеми.

Последна редакция: пн, 10 юли 2017, 16:00 от ALMIRRA

# 84
  • Мнения: 1 221
Първи опит ми е! Иначе съм едра с едър кокал, така че износването на теория не би трябвало да е проблем. Качеството не знам какво е все още, не съм питала, мислех че го казват след като ги размразят и ги оставят да се делят до 5ти ден newsm78.
Иначе ми казаха че попринцип слагат само по 1, но ако искам ще ми сложат 2 на моя отговорност... и за това е дилемата

# 85
  • Мнения: 199
утре ми е втори ден и утре имам записан час за първичен преглед тази вечер пътуваме за истанбул

# 86
  • Мнения: 1 221
утре ми е втори ден и утре имам записан час за първичен преглед тази вечер пътуваме за истанбул

Супер! Успех и да разкажеш после как е било Simple Smile

# 87
  • Мнения: 199
благодаря разбира се живот и здраве като се прибера ще пиша

# 88
  • Мнения: 213
Много успех, dorito georgieva! Simple Smile

# 89
  • Мнения: 199
безкрайно благодаря

Общи условия

Активация на акаунт