Клиники в Истанбул - тема №2

  • 96 456
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 685
Искам да си взема цветната снимка от Мемориал. Тя е правена в Бг., но това едва ли има значение. Лично ли трябва да отида или може и друг да ми я вземе- да речем някое момиче на процедура там? А с куриер дали ще стане?

# 721
  • Мнения: 213
Ina80, пишете на Севда. Тя ще ви даде най-точен отговор.

# 722
  • Мнения: 9
Zdraveite momicheta!
na 45 godini sam.Preporachaite mi v koia klinika da se nasocha za invitro?
obarnah se kam Memorial,no Sevda mi otgovori che ima ogranichenie v godinite.
blagodaria vi

# 723
  • Мнения: 685
Sienna sun, благодаря. Тъй като Севда не ми отговаря писах на Елис. Получих отговор сутринта.

# 724
  • Мнения: 213
Mutzata, не мога да говоря от личен опит, но аз бих се свързала с други болници като Bahceci и Acibadem. Другата опция е да проверите как могат да ви помогнат от Турмед https://www.turmed.bg/ (или друга подобна агенция). Те работят с няколко болници в Турция и сигурно могат да ви съдействат безплатно при контакт с други болници, записване на час, т.н. Успех!

# 725
  • Мнения: 213
Sienna sun, благодаря. Тъй като Севда не ми отговаря писах на Елис. Получих отговор сутринта.
Интересно ми е какъв е бил отговора. Моля да споделиш, ако нямаш нещо против.

# 726
  • Мнения: 9
Blagodariq
...някой били ми пратил координати за връзка със клиника Бахчези?

# 727
  • Мнения: 685
Ще я получа по куриер за тяхна сметка. Изпратих си адрес, телефон и пощенски код.

# 728
  • Мнения: 213
Blagodariq
...някой били ми пратил координати за връзка със клиника Бахчези?
Има информация и координати на първата страница на тази тема.

# 729
  • Мнения: 9
Аз писах на Севда-никакъв отговор,и след два дни писах на Елис,момичето веднага отговори и записах час за първичен преглед в Мемориал...Така че,пишете на Елис.
Елис от другия месец е в майчинство.

# 730
  • Мнения: 420
Искам да си взема цветната снимка от Мемориал. Тя е правена в Бг., но това едва ли има значение. Лично ли трябва да отида или може и друг да ми я вземе- да речем някое момиче на процедура там? А с куриер дали ще стане?

Може и друг да я вземе, само трябва да предупредиш Севда на кого да я даде. Аз съм взимала, не е имало проблем.

Относно микробиологията - аз съм магнит за всякакви гадости. Преди ЦС не съм правила. Правих преди стимулацията и преди трансфера, без да са ми казвали да правя. И в двата случая имах по нещо и лекувах. Даже се бях шашнала, защото след стимулацията ми казаха до трансфера (ЗЕТ) да не приемам никакви лекарства, само парацетамол в случай на нужда, но когато казах на Севда, че имам инфекция, тя каза да се лекувам според предписанията на АГ в България, защото трябва да съм абсолютно чиста за трансфера. Така че искат, не искат - по-добре си правете микробиология.

# 731
  • Мнения: 685
Елис ми писа да и пратя координати, за да ми я изпратят с куриер и аз и изпратих. Иначе и аз мислех за този вариант някое момиче да ми я вземе. Благодаря ти Jessy_85.

# 732
  • Мнения: 1 221
Blagodariq
...някой били ми пратил координати за връзка със клиника Бахчези?

Информацията от първа страница не е актуализирана от много отдавна! Хюсние е само медицинска сестра и не се занимава отдавна с пациенти. За Кюбра не съм и чувала, така че не мога да кажа със сигурност.
Координаторите в момена със сигурност са Фатме и Емине.
Телефонът на Емине е 00905436285287, а на Фатме 00905340654451
Успех!

# 733
  • Мнения: 213
Относно микробиологията - аз съм магнит за всякакви гадости. Преди ЦС не съм правила. Правих преди стимулацията и преди трансфера, без да са ми казвали да правя. И в двата случая имах по нещо и лекувах. Даже се бях шашнала, защото след стимулацията ми казаха до трансфера (ЗЕТ) да не приемам никакви лекарства, само парацетамол в случай на нужда, но когато казах на Севда, че имам инфекция, тя каза да се лекувам според предписанията на АГ в България, защото трябва да съм абсолютно чиста за трансфера. Така че искат, не искат - по-добре си правете микробиология.
Напълно съм съгласна. И аз си пусках микробиология на цервикален и вагинален секрет преди стимулация и преди трансфер, без да са ми казвали да правя. По-добре да съм сигурна, че и това съм проверила, отколкото после да се окаже че има проблем.

# 734
  • Мнения: 2 673
Zdraveite momicheta!
na 45 godini sam.Preporachaite mi v koia klinika da se nasocha za invitro?
obarnah se kam Memorial,no Sevda mi otgovori che ima ogranichenie v godinite.
blagodaria vi

Би ли споделила до колко години е ограничението? Благодаря! Успех ти желая! Hug

Общи условия

Активация на акаунт