Октомврийче вече е голямо - опитва се да казва Мамо! - Тема 16

  • 54 602
  • 744
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 14 851
Ей разписали сте се много. Браво!  bouquet

Ние излизахме и малката спи,аз й готвя дробче,дето ви питах. Ще видим дали ще одобри.
Много често се буди и тая нощ.  ooooh! От 4 до 6 беше едно мрънкане...

Лид,и Шушулка спря да връща храна. Млякото не знам,щото си го пие сама и мама или спи ,или си пие питието по това време,та не знам,но не съм я заварвала в мляко. Дано и при вас скоро отмине. А за акането-съвсем нормално е да е всеки ден ,по 1-2-3 пъти. Не се вкарвай в излишни филми.  Hug

Отивам да пресаждам цветя,че си купих още 2.  Blush

# 106
  • Мнения: 1 242
9600,76 см. Ми апва си детето Heart Eyes

# 107
  • Мнения: 2 615
Лид, не е на антирефлуксно, на обикновен Аптамил е.
Поли, страхотни мерки.
При нас пак е много горещо, едвам се домъкнахме до вкъщи.

# 108
  • Мнения: 1 744
Поли обзавеждаме коридора сега, от Икея си харесах закачалки, поставки за обувки... Събота след гостите ще ходим за пердетата за останалите стаи... Рожден ден имам, пердетата за подарък искам... Ремонт ли е, брало си е лайката, но ще удържим фронта, къде ще ходим   Mr. Green
Пюър искрено ти съчувствам, тази нощ и ние криво ляво спахме, сутринта точно лежа напълно скапана и Бамбина се изправила на решетката на кошарата и ми говори и изведнъж каза мама, съвсем ясно, беше най-хубавото събуждане Heart Eyes

# 109
  • Мнения: 1 426
Краси, значи при него е бил по-лек рефлуксът щом не се е наложило да пие антирефлуксното мляко. Малкият като беше на кърма и после на АМ повръщаше на фонтан по няколко пъти след хранене. Като мина на Фризовом значително се подобри, но това, че връщаше дори каши/пюрета ни накара да го заведем пак на лекар.

Благодаря за подкрепата, дано и при него отшуми скоро. Вчера доцентът ни вика " Това не е кашлица или хрема, за да мине за две седмици." Трябва упоритост.

А още ли спят на повдигнати матраци?

Ние сме навън. На шарена сянка в парка е приказно. Но гледам прогнозата пак се задават горещини.

Поли, браво на Гери! Чудни мерки.

Ениуан, ти кърмиш ли още?

# 110
  • Мнения: 2 615
Лид, нашия и от Аптамил AR си повръщаше, а какъв запек хвана не ми се спомня.Повръщаше след всяко хранене, дори и да са минали два часа след това.Уж каши не трябваше да повръща, но ела да видиш....а пюретата отначало ги повръщаше и докато яде на столчето.Педиатъра ни твърдеше, че ще го израсте и щом наддавал добре да не се притеснявам.Та затова си мисля, че и при вас ще се израсте, просто време трябва.

# 111
  • Мнения: 14 851
Лид, не. Кърмих два месеца и дохранвах,та лека полека съвсем отказа цица.  Confused Не съм й вдигала матрака,връщаше след всяко ядене и то не малко. После и пюрета връщаше като се оригне или като е по корем,но вече може би над месец не се е случвало.  Hug

Аз я прибирам да си спи на хладничко вътре,а като се събуди излизаме по сенчица.
Дробчето със зеленчуци не се хареса.  Rolling Eyes
Мисля да полегна и аз с нея на следващия сън,че нещо ми е смотано.

# 112
  • Мнения: 2 050
Sho_ признавай какъв празник имате днес, ние празнуваме с ММ също, да не се окажем накрая близначки от две майки Joy

# 113
  • Мнения: 1 744
Оф, момичета като ви чета ...бързо да го израстват бебоците този рефлукс.
Да кажа и моята много повръщаше от Аптамила, от Лактаната Био - не.
Като беше мъничка беше ужасно, след всяко ядене повръщаше, но го надрастна.
Да се оправят и вашите мънички душици бързичко.
Шо - честит празник.  Hug

Някой купи ли си уокър вече? Препоръки? Flutter

# 114
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Chuby ние сме с уокър на фишър прайс още от преди 2г на Дари го бях взимала много е интересен и забавен Гоги си го подбутва лека полека и Дария все още си играе с него Simple Smile

# 115
  • Мнения: 1 426
Ох, момичета, малкият падна от спалнята..............

Първоначалният ми шок отмина. Сега да се допиша.

Фиффи, още дълги години разбирателство и семеен уют!

Шо, не знам какъв е днешният ти празник, но желая здраве, късмет, любов и много детски усмивки!

Краси, и при вас положението е било като това вкъщи, но поне с Фризовома малко овладях ситуацията. И се стреснах като взе да повръща гъстите каши... това ме уплаши най-много.

Благодаря и на теб и на Ениуан за споделеното.  Hug

Чуби, дано наистина всички шушулки, които повръщат да спрат, че и ние майките им се побъркваме от притеснение.

Мисис, каква питка искаш - сладка - солена? И ти ще папаш редом с малкия щом си я поръчала.  hahaha

Поли, ти щом си до щорите си почти готова! Чакаме с нетърпение да го завършите този ремонт и по-често да ни пишеш!  Hug

Последна редакция: чт, 06 юли 2017, 21:31 от Iid

# 116
  • Мнения: 1 117
Луд ходи ли на лекар или цицина ? Дано всичко да е наред  Hug
Шо ,Фифи честити празници.
Краси дано премине това повръщане.
Ние сме на вилата с мъжа ми,  три баби и дядо,племеник и съм капнала от умора дано утре не такава лудница...

# 117
  • Мнения: 19 733
Lid, Моят пада всеки ден Joy Главата му беше по едно време цялата в цицини и мораво-синя Crazy
И днес се сетих за нещо! Ти била ли си в Щерев при една акушерка Диди? На курс за бременни?

# 118
  • Мнения: 1 426
Ани, не съм го водила на лекар. Звъннах на педиатърката и го наблюдавах два часа. Главата му е червено-лилава на удареното място.
Лошо е, че падна на плочки, а не на нещо меко.

Кристи, не съм ходила в Щерев на курсове, защо?  newsm78

# 119
  • Мнения: 19 733
Реших, че съм те познавала от преди Grinning Ама явно не съм!

Общи условия

Активация на акаунт