Октомврийче вече е голямо - опитва се да казва Мамо! - Тема 16

  • 53 124
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 288
Лид, клюкарче е, а? Сладур, представих си как любопитсва  Grinning

# 91
  • Мнения: 1 242
Ейййй гугутки,кво е да ми изтръпва вече втори ден ръката,ще мра ли  Laughing
Гера имаше запушен слъзен канал,за 10 дни го оправих само с вода и физиологичен разтвор.Трябват си упорити масажи Peace
Оффффъ бактисах от ремонти,вие Чуби до где стигнахте. Аз съм още на щорите #Cussing out

# 92
  • Мнения: 19 706
Аз се озовах с два хладилника, пък не знам Crossing Arms

# 93
  • Мнения: 1 242
Аз се озовах с два хладилника, пък не знам Crossing Arms

Подари другият на ближният си Mr. Green

# 94
  • Варна
  • Мнения: 1 364
Ооох Поли и с мен нон стоп ми изтърпява дясната ръка защото много я натоварвам пия магнерич по 4 таблетки на ден та се ядва малко по малко изтърпва така иначее за това съм будна сега от болки в ръката ходих на невролог изписа ми витамини с фолиева киселина имаше минимален ефект но само няколко дни... Ще  се мрее тва е поЛжениетУ 😂😂😋

# 95
  • Мнения: 1 426
Добро утро!'

И моята ръка изтръпва често...

Пюр,  Laughing не ни остави за минутка.

Според вас може ли малкият да има глутенова непоносимост - преди имаше запек и акаше веднъж на три дни, а откакто въведох глутена ака всяка сутрин нормално... няма диария, но все пак... как мислите да го водя ли на изследване?

# 96
  • Мнения: 294
Лид,не мисля,че има проблем.Коремчето вече се е регулирало.Бебка също си върши работата всяка сутрин.Щом няма диария значи е ОК.

# 97
  • Мнения: 2 615
Аз се озовах с два хладилника, пък не знам Crossing Arms
Тъкмо единия ще е само за сладолед, а другия за ребърца Mr. Green.
Лид, ние мога да кажа, че вече почти не повръщаме, тъй че и при вас ще се свърши с тоя проблем.
Аз снощи успях да спя Wink, дребния се събуди да помрънка само няколко пъти и даже не яде, та стискайте палци лошия му период да свършва и да се наспиваме.

# 98
  • Мнения: 19 706
Нали? По-скоро единият за Мушмул, другият за нас  Mr. Green

Поли, ако съм сигурна, че първият ще работи като хората, ти го давам веднага!

# 99
  • Мнения: 2 288
Лид, трябваше да ти прочета поста три пъти  newsm78 ей, това майките сме луда работа, детето ака нормлно всяка сутрин, а ние се чудим да го водим ли на лекар?! Моето на нова година спа непробудно 10 часа, а аз стоях последните 3 над кошарата, чудейки се да я будя ли, добре ли е, проверявайки я на 10 мин дали диша!   
Крис, ако ти е далече габровско да пращаш хладилник, аз У средногорско ще го взема със собствен транспорт  Mr. Green.
Аз да ви кажа, че май май отново ще се местим. Е, добре сме, цяла година и две седмици издържахме на едно място, герои сме си!
Патето е в малко по-адекватен период, спи повече, но да съм с нея. Заспива  докато ми държи ръката, ако се опитам да се измъкна, започва да опипва около нея да я търси и когато не намеря, събужда се и лази, за да ме намери. Вечер заспива по 30мин., не знам какво ще е, като се опитам да я върна в кошарата. По лошо стечение на обстоятелствата от седмица вече спи при нас, та, ще видим. Дано се преборим, че ми се иска да спя нормално.
Страшен дует са с баща й, той хърка, а тя мрънка. Когато се разхърка, гушна ли го престава, но това означава, че не гушкам Патето и тя започва да мрънка, да лази, обръщам се да я гушна, той ММ започва да хърка, като пумпал съм.
Лек ден, дами!

# 100
  • Мнения: 1 242
Честит празник Sho bouquet Много здраве,семейно щастие и любов ти пожелавам bouquet
Мдаааам Нориту,ще се мре. Днес в жегата сме на консултация, може и да сме ударили 10
кг  Blush

# 101
  • Мнения: 1 426
Благодаря.  bouquet

Пюр, много си права.  Joy Blush

Краси, а сега какво мляко пие? Антирефлуксното или?

Кристи, напълни го със сладолед и ме извикай на гости.  Joy

# 102
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро!  Hug

lid Суупер, че се подобрява! Я замеси една питка, стига го влачи по доктори детето!  Mr. Green

Като въведох глутена също се нормализира. Ака по 4-5 пъти на ден, сутрин задължително.  Crazy

Ръката... болките в китката продължават. Свърши ми фелорана, имаше някакъв малък ефект. Като стана сутрин не ме боли, ама вечер е ужас. И аз си мисля, че трябва да я пазя, но на 10-килограмовия мъж не му пука особено.  Mr. Green Чудя се дали ако я стегна да е малко обездвижена, няма ли да се подобри...

krassi14 Свършва, как няма да свършва! И довечера ще се наспиш, ще видиш.  Hug

Pure_nature  Joy Joy Joy Не може ли да се гушкат двамата, пък ти да си спиш?  Mr. Green

Ех, с този хладилник.. се сетих как ние се сдобихме с хладилник.  Joy Joy Joy Беше разпродажба в техно магазините. Живеехме на квартира в Гео Милев. Отидохме в магазин в Люлин. И си купихме хладилник, ей така. Дотук нищо странно, но... квартирата беше едно супер малко таванско помещение, със скосявания. Нямаше как този хладилник да се качи там. Имахме един стар Мраз, дето си работеше като цяло, ама ми беше писнало да го размразявам. Та, новия хладилник се озова с кашона в гаража.  Joy Joy Joy

Беше ни много лигаво него ден.  Laughing Щом импулсивно излязохме и си купихме хладилник!  hahaha Излизахме вечерта с приятели и те ни питат какво сме си купили. Обясняваме ние, а те ни гледаха ей така  Shocked . Знаеха къде живеем. Обяснявахме, че сега като имаме нов хладилник, ще трябва да сменяме и жилището. След 2 месеца го сменихме.  hahaha

П.п. Старият хладилник е сигурно на 40+ години. Подарък ми беше от един приятел, напускайки студентски град. Нямам идея той как се е сдобил с него. Ние пък го дадохме на наш приятел, ползва го известно време, сега ни го върна. И сега се ползва в едно промишлено помещение. Железен е!

# 103
  • Мнения: 1 426
Мисис,  Joy hahaha Joy

Разби ме - все едно сте си купили мокри кърпички!  hahaha

# 104
  • София
  • Мнения: 1 309
Абсолютно!  Laughing Обаче, беше много яко - да влезеш и да си купиш нещо импулсивно, без дори да може да го ползваш веднага.  Laughing

При нас ще има мото рок фест! Ох, много е яко и го чакам цяла година с нетърпение! Миналата година на малкия му хареса, пи сок от праскова, яде палачинка и слуша хард рок и рев на мотори.  Mr. Green Да видим тази година дали ще му хареса.  Crazy Утре вечер и в събота ще сме в гората Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт