164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“

  • 80 653
  • 743
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 11 855
Мандаринка, според заповедта средният успех се изчислява, като не се включва само СИП. Значи ЗИП влиза. Според мен не трябва да смята средно аритметично от ЗП и ЗИП по същия предмет, а средно аритметично общо от всички оценки по всички предмети, без СИП.

ПП -  Гугичка ме изпревари.

# 451
  • София
  • Мнения: 903
Какво затишие само! Как са ви децата? Simple Smile Моето пуфти постоянно, че много думи.
А векторите как са? 🤣

# 452
  • София
  • Мнения: 287
Какво затишие само! Как са ви децата? Simple Smile Моето пуфти постоянно, че много думи.
А векторите как са? 🤣

Peruanka, ти бръкна в двете рани едновременно. Joy Думите - зор, векторите - зор ... Иначе е горд притежател на 6-ца по Музика. И купонът в училище тече.

# 453
  • София
  • Мнения: 11 855
С векторите твърди, че нямала проблем и очаква 6 на котролното. На теста по БЕЛ е 6 /5,75/. По испански все й е песен, но последните две оценки са по 5,30. А по музика май почти всички са с 6. Wink

# 454
  • София
  • Мнения: 903
Правиха тест вчера на вектори. Нямало доказателства, което било облекчение. Та не било толкова страшно Wink.
По испански реди 6ци за сега, но много учи тя там. Почва да прегрява леко. Търся й вариант за спорт, че не се движи.

# 455
  • София
  • Мнения: 11 855
В случай че някой е пропуснал да види, имаме съобщение за родителска среща на 28.11.

# 456
  • Мнения: 149
Къде я има тази информация за родителска среща! Аз определено съм я пропуснала...нямам уведомление в школо....

# 457
  • София
  • Мнения: 11 855
Аз я имам в Школото в раздел РС. Но и на сайта е публикувана информацията.

# 458
  • София
  • Мнения: 903
На векторите има 6, което идва малко контражур на цялото пъшкане и тръшкане....
По испански: първа 5-ца след няколко 6-ци.

Инфото за родителската среща видях в сайта, в Школо не ми излезе съобщение или нещо подобно. Не знам защо.
Стипендиите гледам са нещо в положение pending 😂

# 459
  • София
  • Мнения: 11 855
Даам, трябваше вече да има класиране за стипендиите, но нищо не е обявено на сайта.

По колко оценки имате по испански? Нашите са 6, а в други гимназии се говори за по 10+ оценки по езика. Не че това има особено значение за нещо, но ви е любопитно дали във всеки 8-ми клас е сходно положението.

# 460
  • София
  • Мнения: 903
Към момента 5 оценки по езика. Краят на седмицата пак контролно. Simple Smile

# 461
  • София
  • Мнения: 3 046
Току що проведох следния разговор по тел:  "Днес ни донейтнаха"... "Какво ви направиха?" "Донейтнаха ни" "Ъъъъ, демек?" "Раздадоха ни стипендиите, беее!"
Та да знаете, раздали са стипендиите Simple Smile 35лв за над 5,50, за пълните отличници била 40лв.
Споделих Simple Smile

# 462
  • Мнения: 149
Брех, ти да видиш!! Ние сме с над 5.50 ама защо не ми се е похвалил...веднага отивам да попитам получил ли е!!!!

# 463
  • София
  • Мнения: 11 855
На моята са й дали 45 лв. Тя решила, че е за особени заслуги. Joy Утре ще връща 5 лв.

# 464
  • София
  • Мнения: 3 046
Ааа, как ще връща, може моичкият да не е разбрал, че той е с 35. Или да ми е казал така, че да не пиля за пълно отличие - не че щях, ма той предвидливо.
Бях чела за саги с дебитни карти, като подавахме документи за ЛК ни казаха да пуснем бърза поръчка, за да можем после да извадим и дебитна карта, че нали стипендиите ще превеждат скоро! Тогава се избъзиках с жената в районното, че така като го гледа тоя младеж, на получаващ стипендия ли ѝ прилича - да не се коси тя за дебитните карти. Те пък - на ръка.
Ха, честито, де Simple Smile Добър стимул е.

Общи условия

Активация на акаунт