164 ГПИЕ „Мигел де Сервантес“

  • 81 037
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 7 041
Завиждам ви за Койчева. Дъщеря ми също.
Сериозно ли, обнадеждаваш ме. Преподавала ли е на дъщеря ти?

# 676
  • София
  • Мнения: 12 018
Да, преподава й миналата година. И моето дете, чийто любим предмет далеч не е БЕЛ, много съжалява, че от тази година няма да й преподава /защото поема випуска си - вашия/. Надяваме се и с новата учителка да им се получат нещата, още не са имали час с нея.

Последна редакция: чт, 19 сеп 2019, 11:37 от sanaka

# 677
  • Мнения: 1
От алеята на книгата купихме с дъщеря ми едно учебно помагало по Литература за 8. клас на издателство "РИВА", от което дъщерята е във възторг. Вътре произведенията за 8. клас са преразказани, анализирани и има кратки тестове към тях. Хем пести време, хем им е полезно.

# 678
  • Мнения: 205
Buni, в коя паралелка е синът ти и къде е открил тези пици, че това е голяма драма при моя синковец?

# 679
  • София
  • Мнения: 7 041
tsveti_77, синът ми е в 8Д. От неговите обяснения мисля, че пиците са на ул. Оборище, преди автобусната спирка на 72. Мисля, че името на спирката е 129 училище. Било някаква лавка за пици.

# 680
  • София
  • Мнения: 1 819
Много харесах Койчева. Това, което ни обясни, че ще правят, звучи супер инересно. Обаче нашите са ги наплашили за нея и не мога да я убедя да подходи безпристрастно. Много се надявам да промени мнението си, защото литературата винаги е била един от любимите предмети. Въпреки, че в старото училище изобщо не случихме на учител.

# 681
  • София
  • Мнения: 2 113
И аз я харесах, но определено ще се работи, а това на децата няма как да им е първа потребност - как да си намерят повече работа😉. Та, явно ще свикват и оценяват с времето, а може и чак след време. Затова ние сме доволни, а децата поизплашени.

# 682
  • Мнения: 22
Hola! Smile Hug
да се разпиша след родителската и аз (с моя 8-мокласник с италиански), много беше готино, ведро едно такова, само дето моят син все по-изморен с всеки изминал ден се връща LOL много думи за учене, много нещо...  засега запазва ентусиазма, ама да видим...

да споделя, че съм във възторг от електронния дневник в Школо, много по-добре от хартиените бележници и дневници... а само родителите ли си правим регистрация там или и децата също? 

tsveti_77, за тези прословути пици и аз вчера научих, май всички ходят в голямото, но ще го питам къде точно, ако не сте разучили междувременно Simple Smile

# 683
  • София
  • Мнения: 7 041
tsveti_77, забранила сте получаването на лични съобщения и не мога да ви отговоря.
Вчера четох текст на испански и аз, много се забавлявах, освен да започна да се обучавам нелегално Relaxed
В електронния дневник се регистрирах аз, детето като иска може да влиза през профила ми.

# 684
  • София
  • Мнения: 1 819
Моята си има профил в shkolo от миналата година. Но си нямам идея дали се е сетила да добави новото училище.

# 685
  • София
  • Мнения: 12 018
Сега, подред Joy

1. Учудвам се, че са ги наплашили за Койчева. Дъщеря ми получи чудесни отзиви за нея, още преди да започнат. Но на мненията на ученици, така или иначе, не може да се хваща много вяра. Аз харесах новите ни учители на РС. Химичката е много приятна жена, а и за нея ги бяха "наплашили". Отдъхнах си, че дъщеря ми хареса новата госпожа по БЕЛ / а се пристесняваше от раздялата с Койчева/. Та, да не слушат много "големите", а да си съставят сами мнение.
2. Децата могат да си направят самостоятелни профили в Школо. Даже е препоръчително, защото понякога учителите им пращат съобщения там.
3. Пиците са известни и човекът приема поръчки по телефона от учениците от Испанската - за да са готови нещата предварително и да не закъсняват за час. Simple Smile
4. И аз имах идея да уча испански с нея, но отпаднах още първата седмица - не издържах на темпото. Joy
5. Pink, имате страхотна класна. Simple Smile

# 686
  • София
  • Мнения: 287
В електронния дневник се регистрирах аз, детето като иска може да влиза през профила ми.
Това според мен не е добър вариант.
В гимназията Школо се използва активно и като основен начин за комуникация училище-родители и училище-ученици. И ръководството, и учителите, когато е необходимо, пишат общи съобщения за цялото училище или за випуска, или класа, като част от съобщенията са само за учениците и не се виждат в родителските профили.
+1 за всичко останало, което е написала Санака, а за т. 5 +2

# 687
  • София
  • Мнения: 12 018
И ръководството, и учителите, когато е необходимо, пишат общи съобщения за цялото училище или за випуска, или класа, като част от съобщенията са само за учениците и не се виждат в родителските профили.

Даам, като например задачите за преговор, които госпожата по МАТ им е изпратила в началото на септември, за които с Гугичка разбрахме на РС. Smirk

# 688
  • Мнения: 22
Много благодаря за отговорите Hug ще кажа на ученика и той да се регистрира значи Sunglasses

# 689
  • София
  • Мнения: 7 041
Mного благодаря за съвета, момичета! Ще кажа на детето да си направи профил в школо.

Общи условия

Активация на акаунт