Целулит - 9 тема

  • 120 540
  • 733
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 1 620
Нелинка, може диетата ти въобще да не е правилна и движението въобще да не ти е достатъчно. Много често си мислим, че правим всичко както трябва, а пък го нищо не става, а обикновено грешката си е 100% у нас. Сподели как се храниш и какво движение извършваш. Това е най-основното, това изгладиш ли го перфектно, най-обикновени масажи против целулит по-редовничко обаче ще окажат голямо влияние.

# 511
  • София
  • Мнения: 157
Аз също не съм доволна от процедурите против целулит. Миналата година правих venus legacy на бедра, задни части и брич - 180 мин., направих 6 процедури за месец и половина.
Правих ги в Скин лайн - ефект нула, а дадох доста пари.
Тази година направих LPG- 20 процедури цяло тяло - краката ми са много по зле от преди 2 години.
За себе си съм решила , че приключих с процедурите против целулит.
А някои съфорумки, които хвалят тук дадена процедура им искайте снимки преди и след.За мен всичко е лъжа.

# 512
  • Мнения: 2 259
Правилно хранене, спорт и много вода. Според мен това е истината. Другото е да ти вземат парите Simple Smile

# 513
  • Мнения: 2 809
Правилно хранене, спорт и много вода. Според мен това е истината. Другото е да ти вземат парите Simple Smile

И цял живот все едно си в казармата, на режим, заради единия целулит! Къде отива радостта от живота  Grinning
Мега нечестно е, че жените освен всички ядове и целулит имаме в кошничката. Истината е, че е до ген. Или имаш или нямаш.

Скапвай се от диети си спорт, в момента в който ги прекъснеш той ще се върне. Гад е, спор няма. Или си впрягаш половината живот да се бориш с него или се примиряваш и си живееш живота щастливо с целулит.


# 514
  • Мнения: 2 259
Ее никой не е казал да си под строй.. може да си похапваш отвреме навреме и нещо вредно, много ясно! Аз иначе ще избия всички покрай мен ако не ям шоколад Grinning Хората затова са измислили "мръсната Неделя" Grinning

# 515
  • Мнения: 7 723
Правилно хранене, спорт и много вода. Според мен това е истината. Другото е да ти вземат парите Simple Smile
само искам да кажа , че и при жени, които тренират редовно и спазват режими, се наблюдава целулит ... ето един пример , мацка която не се срамува и се показва реално
https://www.instagram.com/karinairby/

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 12:55 от elle.n

# 516
  • Мнения: 97
Аз минавам да споделя все пак за пресотерапията. Вчера ходих. Увериха ме, че, ако нямам сериозен проблем със спукани капиляри, тревогите ми в това отношение общо-взето са излишни. Пуснаха ме все пак на средна сила на натиск, не на максималната. Процедурата наистина имаше отпускащ и енергизиращ ефект. Не мисля обаче, че страдам от задържане на течности (ама може и само аз да си го мисля това). Колко помага за изхвърляне на токсини, вече е друг въпрос. След една процедура не видях някакъв ефект върху целулита - същият си е, нито по-видим, нито по-невидим. Ще видим като направя 5 процедури дали ще има някакъв ефект. Казаха, че не е добре да се правят всеки ден (така или иначе нямам време за нещо подобно, пиша го само за информация на други, които се интересуват от процедурата).

За да съм полезна на темичката - аз лично съм доволна от антицелулитния гел на Жоржея. Преди обаче някой да се е втурнал да го поръчва, ще споделя, че ефект "уау" нямаше, но ефект като цяло имаше. Кожата ми е гладка, мека и още с първия масаж с гела - с изравнен тен Flushed Това с тена не си го въобразявам наистина. Чудя се дали тази зелена боя не допринася за някаква оптическа измама все пак. Аз съм с много тънка кожа - изчервявам се много лесно, малко да ми се качи пулса и вече съм червена като рак, вените ми личат на доста места, получавам лесно синини. Добавям също и че може би ефектът се дължи на 1. оптическа измама 2. факта, че от години не съм правила никакви масажи и като цяло съм изтървала положението с целулита на принципа "Храня се добре, спортувам редовно и често, целулитът си е до ген". Мисля все пак след приключването на опаковката да си купя по-евтин крем от магазин/аптека и да направя сравнение, сигурно ефектът ще е същият, особено като ви чета мненията за гела тук и виждам колко нищо общо няма действието на Жоржея с агресивната реклама във фейсбук. 

# 517
  • Мнения: 2 259
Е да, има ги и другите фактори за наличие - като гените. И това, че сме жени Simple Smile Явно няма трайно отърване от тая гадост.. може само да се намали и горе-долу да не се личи. Stuck Out Tongue

# 518
  • Мнения: 2 809
Аз минавам да споделя все пак за пресотерапията. Вчера ходих. Увериха ме, че, ако нямам сериозен проблем със спукани капиляри, тревогите ми в това отношение общо-взето са излишни. Пуснаха ме все пак на средна сила на натиск, не на максималната. Процедурата наистина имаше отпускащ и енергизиращ ефект. Не мисля обаче, че страдам от задържане на течности (ама може и само аз да си го мисля това). Колко помага за изхвърляне на токсини, вече е друг въпрос. След една процедура не видях някакъв ефект върху целулита - същият си е, нито по-видим, нито по-невидим. Ще видим като направя 5 процедури дали ще има някакъв ефект. Казаха, че не е добре да се правят всеки ден (така или иначе нямам време за нещо подобно, пиша го само за информация на други, които се интересуват от процедурата).

Благодаря за информацията  bouquet
Къде я прави?

Аз обаче имам слаби капиляри, най-вече на лицето. Може и да не е съвсем подходяща за мен тази процедура.

Е да, има ги и другите фактори за наличие - като гените. И това, че сме жени Simple Smile Явно няма трайно отърване от тая гадост.. може само да се намали и горе-долу да не се личи. Stuck Out Tongue

Да си дойдем на думата, а аз това казах  Laughing А шоколад искам да ям когато ми се яде, не да чакам неделя. С него и без него целулит ще имам. Аз не се тъпча да ям по един шоколад на ден, но и не мога да лишавам себе си и тялото си от малките удоволствия в живота.

Блажени са жените, които не обичат сладкиши и шоколад.  Аз не съм от тях. На десерт не мога да устоя.
Аз и вода не обичам да пия, направо се насилвам  ooooh!

Последна редакция: чт, 05 юли 2018, 21:13 от Самсара

# 519
  • Мнения: 2 259
Самсара същата история е и при мен. Страшен любител съм на всякакви сладки неща. Поне с водата някакси се справям. ММ ме тормози дълго време докато се понауча да изпивам 1,5л на ден.
Аз никога не съм имала целулит като цяло.. Но откакто качих близо 15кг вече сериозно се забелязва. Sad Къси поли и къси панталонки - никакъв шанс /не че аз мното съм носила и преди това де/

# 520
  • Мнения: 153
Аз също не съм доволна от процедурите против целулит. Миналата година правих venus legacy на бедра, задни части и брич - 180 мин., направих 6 процедури за месец и половина.
Правих ги в Скин лайн - ефект нула, а дадох доста пари.
Тази година направих LPG- 20 процедури цяло тяло - краката ми са много по зле от преди 2 години.
За себе си съм решила , че приключих с процедурите против целулит.
А някои съфорумки, които хвалят тук дадена процедура им искайте снимки преди и след.За мен всичко е лъжа.


Аз пък мога да кажа точно обратното. От един месец правя същите процедури в SkinLine, като ми се падат по 1 Venus и 2 LPG-та на седмица и определено има резултат! По-напред в темата съм писала с какво друго съчетавам процедурите, но целулитът отзад на бедрата и дупето е понамалял, а бричовете са се постопили видимо. Отпред на бедрата нямах много, но и не виждам особена промяна там... Струва ми се, че положителният ефект идва най-вече от Venus-a, но него го правя само на дупе и брич. Направила съм 4 Venus-a и 8 LPG-та до момента. Simple Smile

# 521
  • Мнения: 5 280
Момичета аз не знам дали си втълпявам но Нв-вм хранене ми маха целулита 😏

# 522
  • Мнения: 2 259
Аз започнах да се храня така отскоро, но още съм начинаеща и не ги разбирам много нещата. Дано и при целулита окаже влияние. Simple Smile

# 523
  • Sofia
  • Мнения: 15 624
Съвсем резонно е НВ-ВМХ режимът да доведе до редукция в целулитните натрупвания, особено при хора, които по принцип не се хранят здравословно. Абсолютно закономерно си е.

Последна редакция: пт, 06 юли 2018, 22:09 от Blаck Cat

# 524
  • Мнения: 5 280
Аз също съм от скоро и не разбирам много но всеки ден чета. Явно водния целилут ми изчезва, защото при този режим първо излишната вода се махала.

Общи условия

Активация на акаунт