Целулит - 9 тема

  • 120 164
  • 733
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 19
При мен след второто раждане за отпусната кожа на корема процедурите с радиочестота помогнаха.

# 661
  • София
  • Мнения: 2 483
Простете, грешно съм цитирала, не съм аз анонимната. Следя темата, защото ме вълнуват ръчните масажи. LPG съм правила 16 процедури в Скин лайн, без никакъв ефект.

# 662
  • Мнения: 14
Здравейте, дали някой има мнение за антицелулитните масажи във Венера Фешън студио (Venera Fashion Studio). Не съм ползвала никакви услуги в салоните, но изглеждат добре. Цените на масажите за прекалено прилични.
Моля, ако някой е правил там процедиру, най-вече антицелулитни масажи да сподели, като спомене и в кой техен салон, тъй като са няколко.
Предварително благодаря.

# 663
  • София
  • Мнения: 12 006
Наскоро прочетох,че и при пиенето на вода си им правила. Сутрин на гладно поне 3 чаши. Закуска след 45 минути.
Вода също не се пие по време на ядене и поне 2 часа след това.
3 чаши ми се виждат прекалено много. Ама зависи и от чашите, има такива с вместимост 330мл. Та ако се пие в тях 3х300мл = 900мл. Rolling Eyes Нито е полезно, нито е здравословно да си разпъваме стомаха с близо литър вода наведнъж. Да не говорим за неудобството от амнайсетте ходения до WC после. А вода 2 часа след храна ми е абсурдно. Организмът сам определя кога има нужда от вода и е безумно да се стои жаден.

# 664
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 780
Наскоро прочетох,че и при пиенето на вода си им правила. Сутрин на гладно поне 3 чаши. Закуска след 45 минути.
Вода също не се пие по време на ядене и поне 2 часа след това.
3 чаши ми се виждат прекалено много. Ама зависи и от чашите, има такива с вместимост 330мл. Та ако се пие в тях 3х300мл = 900мл. Rolling Eyes Нито е полезно, нито е здравословно да си разпъваме стомаха с близо литър вода наведнъж. Да не говорим за неудобството от амнайсетте ходения до WC после. А вода 2 часа след храна ми е абсурдно. Организмът сам определя кога има нужда от вода и е безумно да се стои жаден.
150ml.

# 665
  • София
  • Мнения: 12 006
Наскоро прочетох,че и при пиенето на вода си им правила. Сутрин на гладно поне 3 чаши. Закуска след 45 минути.
Вода също не се пие по време на ядене и поне 2 часа след това.
3 чаши ми се виждат прекалено много. Ама зависи и от чашите, има такива с вместимост 330мл. Та ако се пие в тях 3х300мл = 900мл. Rolling Eyes Нито е полезно, нито е здравословно да си разпъваме стомаха с близо литър вода наведнъж. Да не говорим за неудобството от амнайсетте ходения до WC после. А вода 2 часа след храна ми е абсурдно. Организмът сам определя кога има нужда от вода и е безумно да се стои жаден.
150ml.
Дори и така да е, половин литър на гладно за мен лично не е ок. Нито пък има някакъв ефект. Пробвала съм с малко повече /550мл/ в продължение на 2 месеца, освен, че после не можех да закусвам и да изляза 2ч. от нас поради порива на водата да излезе по естествен път, друг ефект нямаше при мен.

# 666
  • Мнения: X
Относно ръчните масажи - правих преди 1 година, ужасно болезнени за мен, сигурно заради яките масни депа... Направих поне 10-12 масажа, последователни, без прекъсвания между тях - схемата беше 2 пъти седмично. Имаше видим ефект може би след 5-тата процедура и синини до последно. Факт е, че подействаха, бедрата се изгладиха, неравностите станаха почти незабележими, създава се усещането, че обиколките са намалели /не съм се мерила в см/. Сега 1 година по-късно мисля, че отново го заформих старото положение, трудно е да преценя прецизно, но си се вижда на места, под д-то особено. Та, като всяко нещо си трябва постоянство и периодична поддръжка на постигнатите резултати.

# 667
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 780
Afroditа, при мен действа пиенето на вода на гладно. 3 чаши от 150 мл са 450мл. Изпитвам ги още щом стана. После изчаквам 40/45 мин и закусвам.

# 668
  • Мнения: 1 491
Относно ръчните масажи - правих преди 1 година, ужасно болезнени за мен, сигурно заради яките масни депа... Направих поне 10-12 масажа, последователни, без прекъсвания между тях - схемата беше 2 пъти седмично. Имаше видим ефект може би след 5-тата процедура и синини до последно. Факт е, че подействаха, бедрата се изгладиха, неравностите станаха почти незабележими, създава се усещането, че обиколките са намалели /не съм се мерила в см/. Сега 1 година по-късно мисля, че отново го заформих старото положение, трудно е да преценя прецизно, но си се вижда на места, под д-то особено. Та, като всяко нещо си трябва постоянство и периодична поддръжка на постигнатите резултати.
И при мен се получи същото. Смятам скоро да подновявам. Като се погледна доста съм се отпуснала и раздула, което го нямаше като ходех редовно на масажи.

# 669
  • Мнения: X
Относно ръчните масажи - правих преди 1 година, ужасно болезнени за мен, сигурно заради яките масни депа... Направих поне 10-12 масажа, последователни, без прекъсвания между тях - схемата беше 2 пъти седмично. Имаше видим ефект може би след 5-тата процедура и синини до последно. Факт е, че подействаха, бедрата се изгладиха, неравностите станаха почти незабележими, създава се усещането, че обиколките са намалели /не съм се мерила в см/. Сега 1 година по-късно мисля, че отново го заформих старото положение, трудно е да преценя прецизно, но си се вижда на места, под д-то особено. Та, като всяко нещо си трябва постоянство и периодична поддръжка на постигнатите резултати.
Би ли споделила къде си ходила на ръчни масажи ?
Благодаря предварително.

# 670
  • Мнения: X
Ходих в Пловдив, малък салон в Смирненски, но разбрах, че масажистката се е преместила. Аз си избирам по отношението, честно казано. Може да е странно, но човека трябва да ми допадне, да ми е спокойно като отида, да има диалог някак си Laughing Сега не съм търсила, но ако някой може да препоръча, ще следя

# 671
  • Мнения: 102
Какво мислите за целутрота някой пробвал ли е?

# 672
  • Мнения: 196
Който е от Бургас да сподели къде извършват ръчен антицелулитен масаж

# 673
  • София
  • Мнения: 435
Моля и някой ако има информация за София за ръчни масажи да я сподели. По конкретно за района на Младост. Благодаря

# 674
  • Мнения: 2 452
Някоя от вас пие ли колаген и имали видим ефект върху целулита?

Общи условия

Активация на акаунт