Неприятно ми е....?

  • 81 679
  • 696
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 24 467
По темата за веганите-има група във фейса,казва се "веган бебе".Та там баща споделя какво дават на бебето си за засилване на имунитета.Сперма!!! ooooh!  #2gunfire

Неприятно ми е, когато някой се бъзика из специализираните форуми с вярващите.  Sunglasses
Неприятен ми е твърде дебелашкият хумор.

# 526
  • Мнения: 2 475
Много ми са неприемливи и неприятни млади, а много дебели жени. Работя с една такава, яде постоянно.

# 527
  • Мнения: 9 441
Много ми са неприемливи и неприятни млади, а много дебели жени. Работя с една такава, яде постоянно.

Ужас!
А, не ти ли е минавало през ум, че може да има здравословен проблем тази жена?

# 528
  • Мнения: 35 114
Неприятно са ми журналистите!
Тази сутрин ми стана много мъчно как хората са в болницата, преживяли са тежка катастрофа, човека е с нарязано лице, а тая патка го пита как се чувства и какво се е случило..

# 529
  • Мнения: 9 441
Неприятно са ми журналистите!
Тази сутрин ми стана много мъчно как хората са в болницата, преживяли са тежка катастрофа, човека е с нарязано лице, а тая патка го пита как се чувства и какво се е случило..

Съгласна съм с теб. Търсят сензация, гонят рейтинг.

# 530
  • Мнения: 10 379
Никога няма да забравя как тормозеха Яне Янев (политик, който изобщо на харесвам) и съпругата му, която беше загубила дете по време на бременността си и по никакъв начин не желаеха да говорят за трагедията си, а журналистите бяха точно като мухи.

# 531
  • Мнения: 2 475
Много ми са неприемливи и неприятни млади, а много дебели жени. Работя с една такава, яде постоянно.

Ужас!
А, не ти ли е минавало през ум, че може да има здравословен проблем тази жена?
[/quote/
Ужас е наистина. Изяжда за половин ден толкова, колкото тричленно семейство за цял ден. Няма здравословен проблем, само безумна лакомия. Всъщност, може би ме дразни, защото съм на диета и подбирам какво точно ям.

# 532
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Никога няма да забравя как тормозеха Яне Янев (политик, който изобщо на харесвам) и съпругата му, която беше загубила дете по време на бременността си и по никакъв начин не желаеха да говорят за трагедията си, а журналистите бяха точно като мухи.
Това е ужасно, да пази Господ! Журналята понякога са такива хиени!

# 533
  • Мнения: 514
Неприятни са ми хората, които мляскат, но още по- неприятни са ми такива, които хапват нещо и при това говорят по телефона. И мляскат, естественно. Предимно са жени, но познавах и едно момче такова. Случвало ми се да наблюдавам такива индивиди, които слагат си в устата я бонбон, я вафличка някаква, след което веднага набират номера на някой. Имах си една позната, която постоянно така правеше, и се дразних всеки път, и се чудих, защо не може първо да глътне това, каквото там си дъвче, и след това да звъни, или обратно, да се наговори първо и след това да започне да яде! Ама не ми беше удобно да и правя забележки.

# 534
  • София
  • Мнения: 62 595
Еее, то пък, щото всички дебели, все със здравословни проблеми! Хайде сега, писна ми от това дежурно оправдание. Мен не ме дразнят, ама при повечето си е баш от лакомия (казвам го и по себе си, когато бях дебела). А лакомията от какво е, вече е друг въпрос.  Със сигурност дебелината докарва проблеми.

# 535
  • Мнения: 1 760
Прави ли ви впечатление напоследък по новините на телевизиите се надпреварват да театралничат, да говорят напевно, с патос, осъдително и все едно разиграват сценки? Няма никакво значение за какво се отнася репортажа. Просто си пуснете днес новините и се заслушайте.... Това хич не ми е приятно и дори да искам да чуя нещо, което ме интересува просто превключвам канала.

# 536
  • Мнения: 2 420
Да, ужасно звучи тази театрална, не на място реч!
Докарва ми болки в корема, обаче номер едно в отвратта за мен са дублажите на турските сапунки. След няма и 3 минути трябва да ходя да драйфам. Или в НАТФИЗ вече само некадърници преподават, или на всички нива в телевизиите самодейността е взела превес над професионализма .

# 537
  • София
  • Мнения: 28 595
Вчера ходих на кино, в една от рекламите в началото 2 пъти ме приканиха да съм "пазаряла" от някъде си.

# 538
  • Мнения: 9 441
Като стана реч за новините-неприятно ми е в 19:05 ч. тъкмо започнала емисията да ме уведомяват какво се е случило по света, а в 19:20ч. отново се връщат на българските новини. Рядко гледам новини, но в случаите, когато е пуснат телевизора ми се набива в ушите, как еди какво си се е случило в Русия, САЩ, Гърция. Чудя се дали, когато стане някоя трагедия в България чуждестранните телевизии излъчват за случилото се?

# 539
  • Мнения: 6 387
Прави ли ви впечатление напоследък по новините на телевизиите се надпреварват да театралничат, да говорят напевно, с патос, осъдително и все едно разиграват сценки? Няма никакво значение за какво се отнася репортажа. Просто си пуснете днес новините и се заслушайте.... Това хич не ми е приятно и дори да искам да чуя нещо, което ме интересува просто превключвам канала.

Да, не само ми е неприятно, ами и много ме дразни, та и аз превключвам канала. Все едно сме ужасно тъпи и нещо разказано по такъв начин ще ни убеди в точно тази истина и изобщо няма да допуснем друго мислене/мнение.

Общи условия

Активация на акаунт