Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо - 15

  • 28 804
  • 729
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28 608
Вангобчееее, тук съм, ама много ангажименти! Даже не ядох много вчера, как удържах и аз не знам!
З бананово смути
О задушени зеленчуци и салата зеле
В шопска с три маслини
Още не ъм се премерила!
Днес БЕЛТЪЦИИИИ, много им се радвам!
Хубав ден бандичка, довечера на каланетика....май на нея ще останем, по спокойна е и доста разтягаща и тоницираща!

Последна редакция: пт, 07 юли 2017, 08:25 от mimi.7299

# 31
  • Мнения: 2 087
Жгмъци благодаря за темата Flowers Hibiscus. Лек път и много разтоварваща почивка.Blue Heart
Вангобче рождения ден мина перфектно. Имам мускулна треска - от 20,30 до 00,30 имаше луди танци. В ресторанта имаше група японци, които се изнесоха към 21,30, но на испанците не им се размина - научиха се да играят хоро и учудващото е, че го правеха с голямо желание. ММ дойде да ме прибере с такси о/о 1,00 ч. сигурно да не ме ощипе някой /досега никога не го е правил/.Purple Heart
Балки за голямо съжаление няма да съм в София. Около обяд заминавам към морето на вилата на наши приятели в с. Горен Близнак. Когато се прибираш към Германия обратно драсни, ако съм в София и съответно ти имаш дупка между автобуса и полета с удоволствие ще пийна кафе с теб.Green Heart
Влизам в банята, приготвям малко багаж /за 3 дни/, отивам да свърша малко работа  и живот и здраве около 11,30 трябва да сме на път към моренцето.Yellow Heart
Много целувки на всички !   

# 32
  • София
  • Мнения: 11 117
Благодаря ви момичета и момче.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Стреличке, странно поведение на ТМ.  tooth А ощипа ли те някой ?  Mr. Green
Весло и на теб на вилата.  Hug

Глеам, че се веселите за сметка на месото на Джулка на мъжОт.  hahaha

Емка, приятен басейн.  Hug

Хайде до после.  Hug

# 33
  • Мнения: 2 087
Жгмъцони
Скрит текст:
не никой не ме ощипа, а поведението не му не много странно. Просто усеща, че започва да ме губи и много се старае. Прави дори неща за които не съм го "молила".
В колко отпътувате ?

# 34
  • Мнения: 487
Пристигнахме. Край!   Grinning
Всичко е наред!
Обичам ви Heart Eyes
Ще пиша повече после. Край!  hahaha

# 35
  • Мнения: 3 347
Добро утрррро  Sunglasses!
Някой с компетентно мнение кой аквапарк от Бс до Сл.бряг да предпочета?

# 36
  • София
  • Мнения: 11 117
Би трябвало да тръгнем в 14 и 30ч. и да пристигнем утре сутрин.  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 2 087
Мамекс приятели са споделяли, че този м/у Несебър и Поморие е хубав, но аз не съм го посещавала. Дано да успях да помогна.
МамаМия супер, втори опит успешен. Да се разтоварите на макс. Весело изкарване !

# 38
  • Мнения: 2 087
Жгмъцони лек път и весело изкарване. Ако нета там е наред не ни забравяй.Blue HeartYellow HeartPurple Heart

# 39
  • Мнения: 3 347
Стрела благодаря  Hug.
Жгмъци,МамяМия чудно да си изкарате  Heart Eyes!

# 40
  • Мнения: 1 180
Добро утро  Hug
Аз пак ви изпуснах края, изтървах предната тема.....
Радвам се, че ви заварвам все така в добро настроение  Hug
Аз си се въртя около 60, карам си режима, къде с прегрешения, къде не, важното е че се чувствам лека и дрешките ми стават  Hug
Днес ще мъча ВГХ, меню мъгла за сега...

Много целувки и много гушки на всички  Heart Eyes  Hug
Желая ви хубав петък и до после се надявам пак да надникна

# 41
  • София
  • Мнения: 1 193
Добро утро  Hug
Жгмъци, благодаря за темата! Приятна почивка и да се заредиш с хубави емоции! Ще чакаме разкази със снимков материал  Hug
МамаМия хубава почивка!
Ир, дано текилата засили метаболизма  Hug  Grinning

Днес като се събудих и света не ми изглежда толкова черен, а разправиите с шпакловчика просто са една неприятна случка останала в миналото. Сега съм решила на следващият да му дам да ми шпаклова една стена и ако съм доволна тогава да продължава. Кантара също реши да ме зарадва. За първи път максимата-бързо качени кила, бързо свалени и за мен важи  Grinning . Отчитам - 1,7 кг за първата четворка. Остават още 4-5 кг да преборя. И аз като Вангоби смятам, че борбата ще е от тук нататък  Hug

За днес
З-банан
О-1к.кисело мляко+3бр чушки с извара и сирене+ салата краставици
В-задушен пъдпъдък+салата краставици и домати


Лек петък  на всички Hug

# 42
  • Мнения: 5 377
МамаМия, радвам се, че пристигнахте Hug Приятно изкарване на морето.
Стреличке, за съжаление на връщане ще ме карат роднините до летището и няма как да стане. Може би догодина, когато евентуално ще имам възможност за повече време.
Остана един ден... и отлитам като волна птичка Laughing

# 43
  • София
  • Мнения: 11 117
Хора, трябва да ида на олимпиада за каръци.  Cry
Скрит текст:
3 месеца без МЦ и днес цъфнах

# 44
  • Мнения: 2 844
Привет Hug Hug
Жгмъц  Hug благодаря за темичката, и лек път и чакаме включване от Дидим Simple Smile
Мамаия  Hug много се радвам,че втория опит е успешен Heart Eyes, хубаво да си изкарате .край hahaha
Стреличка и на теб приятна почивка, макар и малка Hug Heart Eyes
Балки лек път и на теб Hug Hug , надявам се че багажът вече е готов Sunglasses
Курдов наспа ли се Hug Hug
Оставям ви , после ще допиша - петък еееее, радвайте му се, много  Hug Hug Hug на всички
И днес е ден на ШОКОЛАДА - СИРЕЧ МОЙ ДЕН Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт