Хасково - Край реката редят се, редят се тополите ...

  • 18 836
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 190
Честит Имен Ден на малката Марина, много здраве, късмет и щастливо детство  ura и много подаръци най-вече  happy bd

# 271
Хайде майки, събудете се!!! Елате в петък пред съвета в 9.00 часа за да покажем,че най-важните в този град са децата. С вдигане на таксите в яслите и детските градини ощетяваме тях- бъдещето на града ни. Иначе много говорим за стимулиране на раждаемостта и отглеждането на деца, а какво правим- попълваме си хазната с детски пари. Как е възможно в Пловдив, София таксите да са по 25 лева, а тука двойно, та ние в Хасково си носим тоалетна хартия, гърнета, вода, мокри кърпи, чаршафи, само леглата си дето не носим та сега и таксите вдигат. За това вие сънливки, глезорани, вие които си мислите че нищо не можем да променим, на какво ще научим децата си, на смиреност и търпимост. Аз съм готова и пред съвета да спя за да отстоявам позицията си, а съм сигурна, че още стотина майки ще ме последват. Ако сега не покажем на г-н кмета, че и ние имаме позиция, кога?! Призовавам всички вие които обичате децата си " дори и тези които могат да си позволят да плащат двойни такси" всички които обожавате внуците си и сте съпричастни с нашите проблеми елате в петък - 9,00 часа пред съвета. Ако си седим тихо в къщи и недоволстваме утре ще се събудим само с по-отънял джоб. ЕЛАТЕ ВСИЧКИ КОИТО ВИ Е ГРИЖА ЗА БЪДЕЩЕТО НА НАШИТЕ ДЕЦА. С ОБИЧ МИРКА  bouquet Naughty

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 823
Някой ще разкаже ли какво става с досегашните ви протести.Имаше ли разговори с някои например общинари и изобщо какво постигнахте?Както и до какво ниво стигнаха протестите?Какво следва и усещате ли да има някаква надежда нещата да се получат въпреки нежеланието на кмета?Ако продължите с тази офанзива след 25-и съм редом с вас.Simple Smile

# 273
  • Мнения: 1 190
Честит Рожден Ден на Бисер на Bisismile3525

# 274
  • Мнения: 79
Здравейте на вси4ки и от мен:)

# 275
  • Мнения: 1 190
Добре дошла borjna Hug

# 276
  • Мнения: 1 190
Между другото смятам, че с този протест малко попрекалихте, също така ако някой има да пише нещо ще го напише..., предлагам да се действа, а не само да се пише хайде това..... хайде онова .....

п.п. Моля никой да не се обижда и да не започвате да ме нападате Peace

Лека нощ Hug

# 277
Здравей Тоничка! В интерес на истината попрекалихме само пет майки от града, а другите спяха. А за писането-не си права. Ако искаш някой да те чуе първо трябва да го кажеш, а след това да действаш!  Thinking

# 278
  • Мнения: 1 190
Здравей Тоничка! В интерес на истината попрекалихме само пет майки от града, а другите спяха. А за писането-не си права. Ако искаш някой да те чуе първо трябва да го кажеш, а след това да действаш!  Thinking

Съгласна съм, обаче ако някой иска да те чуе, той ще те чуе и с първия - втория път, просто не виждам смисъл да се повтаря едно и също без развитие Peace

Пак казвам - Не се заяждам Hug

# 279
  • Мнения: 2 631
Борянаwelcome! Включвай се и ти, че имаме нужда от свеж полъх... smile3525

Тоничка, абсолютно си права!  newsm10
Просто зациклихме тук с тези протести! А и ми е доста неприятно да чета обидни реплики в някои от постингите!  smile3516
Затова и аз не съм се включвала отдавна....

# 280
  • Мнения: 1 190
..... Ами да .....

Видяхте ли Тази Статия newsm10

# 281

Общи условия

Активация на акаунт