Боледуване на децата ни - Тема 54

  • 42 563
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 68 654
Да е жив и здрав молкия рожденик! Да порастне силен и голям мъж и много да радва мама! Малко на патерици....но от сърце. Hug

# 691
  • Мнения: 6 562
Дани, честит рожденик Дени!  Да е много здрав, палав, щастлив и безгрижен! Simple Smile
извинявай за патеричното честитене, но вече рядко влизам в темата, че други грижи сега ме въртят.
Лайт, ха дано! моята почна вече. за съжаление още на втория ден в носа се загнезди някакъв сопол, който все я дави и похърква... нищо не давам, само с фр чистя. мисля да изкараме пак един курс с биозина, нали го дават в преходните сезони.
Аш, ти нямаш ли пред-първолачета тази година? сигурно са големи вълнения у вас Simple Smile

# 692
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Благодаря на всички за пожеланията към моето момче.
Да са живи и здрави всички градинарчета и ученици.
Моя днеска и те официално откриват учебната година в градината.Сутринта майка ми каза,че е отишъл много въодушевен.Сега като го вземам ще видим как ще е.

# 693
  • Мнения: 71
Един бърз и може би малко тъп въпрос:
Пуснахме изследвания за градина и резултатите са почти готови, но не разбрах това по-долу трябва ли да го чакам?
Като гледам е антибиотична чувствителност, и не би трябвало да ми трябва, но знае ли човек. 

# 694
  • Варна
  • Мнения: 25 242
И според мен няма какво повече да чакаш, всичко е наред.

# 695
  • София
  • Мнения: 7 277
Kiddo, и ние имахме едно подобно изследване, в което пишеше нещо от рода на "нормална дрън-дрън", после в скобички (-) и помня колко се чудих има ли нещо и защо просто не пише "няма нищо".

Силве, даа - тръгнахме днес на училище в ПУК, два отделни класа за двете деца, с голямо вълнение. Имаме си малко сополки и ние, но без тях не може. Директорката ни дръпна една реч за борбата с въшките и единодушно решихме,  че никой не може да им хване спатиите от къде се появяват Expressionless.

# 696
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Киддо,аз не бих чакала.
Аш,защо ще са в два различни класа?

# 697
  • Мнения: 1 874
То и при нас май се опитва да тръгне нещо. Вчера се поразкихави, носа хъркаше нощес, а тази сутрин киха няколко пъти едно след друго и изкара сополи, та да видим.

# 698
  • София
  • Мнения: 7 277
...
Аш,защо ще са в два различни класа?

За да не си пречат Wink.

# 699
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Лайт, незна дали се доверяваш на хомеопатия, но при такова плавно начало веднага почвам инфлуцид и шислееова сол 3, първите 2-3дни по интензивно после намалявам. И да ти кажа откакто го прилагам, всичко се изчерпва до това или най-много до едноседмична хрема.

# 700
  • Мнения: 1 874
Благодаря ще видя до следобед,надвечер положението, защото той последният месец почти всеки ден, но не всеки де,киха често и нощем чувам носа да похърква.. ако се събудя.. то не всяка нощ се будя, та не знам всяк нощ ли хърка или не.Обикновено сутрин и вечер са му кихавиците.Но до сега сопол да излезе навън е нямало.Ще видим.. скоро трябва да минем и при алерголожката на контролен.Ще й спомена.. може да е леко изразена алергийка от нещо.

ММ.. явно е понастинал ли, зачести кихането смърка, че и покашля чат пат...не вярвам толкова бързо да е от вчера..По скороот оня ден.. ходихме да прибираме майка ми от Несебър сколата и детето се топна у морето.. въпреки че беше мн топлои водата беше топла, ама.
Ся го почвам с Инфлуцид  и чай от лайка , да не стане нещоповече до понеделник, да не почнем учебната година с отсъствия.

Последна редакция: сб, 16 сеп 2017, 15:45 от Lightning

# 701
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
И моята се опитва нещо да провлачи крак. Леко влажен нос и носово говорене, ама директно я засилих към инфлуцида, ФР и тантума, че тя хремата при нея никога не е сама. Надявам се, че ще стопирам процеса бързо.
Абе...почна се, подготвям се психически за "любимия" сезон. Ако се скофти съвсем, ще включа и схемата с ксизала, но за сега ми се иска да пробваме и без него.

# 702
  • Варна
  • Мнения: 212
Добър вечер на всички. Синът ми вчера ( петък ) беше за първи ден на детска градина. Оставих го до обяд. Днес от 5 ч следобяд се оплаква от болки в гърлото. Започна и хрема. Той че миже да е прихванал нещо от там, може, но възможно ли е да се развие толкова бързо Sad Очаквах, че ще се разболее, но не очаквах да е на следващия ден.

# 703
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Да се оправят всички болни.
Лайт,Зест,дано не е нещо сериозно при вас.
Танита,а плакал ли е?Да не му се е одрало гърлото от това и да го боли?

# 704
  • Мнения: 1 961
Ами възможно е да.

Общи условия

Активация на акаунт