Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 486

  • 39 724
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 832
Феми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes да ти е жива и здрава ! Честит празник !

За плочки ,че ще направи е ясно ....ооообаче за епилацията  newsm78 ще видим силно се надявам нито мустаци , нито вуна по гърдите , но знае ли се ...

То Енгин и Ча някога правили ли са изявления ....за нова роля или каквото и да е там ...официално ?

Профи , на мен винаги Хавиер Бардем ми идва наум за чужденец , както и Жан Рено ....титани ...дори акцентът им отива . Вчера гледах Черната пеперуда с Антонио Бандерас ...и той има много роли ..и не чист английски  Peace

# 31
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Диде, тия идват от западната част на Европата  Wink. Не случайно посочих Вишнич. Peace

# 32
  • Мнения: 27 457
 Мерси , Диде, Профи   Hug

 Като спомена за Бандерас   представяте ли си Ча като Зоро на кон с маска и шпага  латино  мачооо Crazy



Heart Eyes

Последна редакция: нд, 09 юли 2017, 19:12 от femmi2

# 33
  • Мнения: 832
Съгласна за екшъна  Peace
И аз мисля, че в Холивуд не допускат някой "външен" да стане звезда, освен екшън-звезда.
Идва ми наум Горан Вишнич, който въпреки приличната си кариера и филмография там, някак не стигна статуса на звезда по холивудски.  Rolling Eyes
А просто да снимаш там нещо си, при положение, че си супер звезда в родината си ... не съм убедена дали си заслужава. Трябва да е някой запомнящ се и впечатляващ супер проект, със супер режисьор и супер колеги, че да си заслужава да си част от второстепенния каст.  Peace



Точно по причина , че са звезди в собствените си страни  и никои в Холивуд ...слабо се котират и италианците ....един Раул Бова така и не стана звезда за света ...да не ги изреждам , че са много и все красавци , но и те наблягат на АШКА и затова нямат шанс . В Америка обичат борбата ...може да има късмет да го харесат , ако  наистина е вярна информацията , че ще се опитат да направят световна премиера с известен разпространител  Peace

# 34
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
 И аз за италианците си мислех, но ... нали съм по-дърта  Mr. Green , се сетих за Франко Неро. Laughing Peace
Бандерас и Рено пробиха с екшъни / Thinking newsm78 Blush/ за Бардем не се сещам.

Оставям ви, че трябва да се къносвам, а съм яхнала и крос тренажора - шкембе имам да стопявам  ooooh!.

# 35
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Бандерас, Рено, Жерар Депардийо, Лиъм Нийсън, и други  макар и в американски продукции си играят мексиканец, французин, ирландец/шотландец и т.н. но никога американци. Горан Вишнич е играл сърбин и бъргарин, а досега не съм виждала турчин в американски филм, дори и да се слуми с Ча, той ще го играе турчин, а колко пъти Холивуд би снимал някаква история за някой си турчин и колко пъти ако го направи повече от един би снимала пак с Чаатай.... Според мен надеждата е съвсем мъничка, освен ако не е някоя продукция за ИДИЛ, Сирия, и прочие че да вземат актьор близък на региона, но гледам че холивудци не закачат тази тема....
Всъщност дано не съм права и дано Ча пробие зад океана Peace
Браво на малкия  smile3501
Цитат
П.П забелязах , че на профила на Аталай в Инстаграма стоят редом Турското , Българското и Босненското знаме ....браво  Peace


Феми, да е жива и здрава майка ти Hug

# 36
  • Мнения: 21 201
И аз да кажа браво Party на кардишимчето Аталай.
Феми,
Скрит текст:
жива и здрава да ти е.

# 37
  • Мнения: 832
Профи  Heart Eyes приятно  Peace

Какво прочетох днес  Whistling

Бюджетът на турският сериал Нарекох я Фериха е бил толкова ограничен , че изпълнителят на главната роля  Чаатай Улусой е използвал своята собствена кола за снимките  ooooh!  Сам по себе си  сериалът е донесъл на продуцента  Фатих Аксой милиони долари и до сега се продава в студио Medyapim с огромни рейтинги  (миналата седмица започна излъчването на Фериха в големия мексикански телевизионен канал  Ацтека).




Ако наистина има филм за Големия Юсуф и снимките са в Канада ....предполагам , че ще са във Ванкувър ....там снимат почти всички продукции , които искат да изкарат ,че филма е сниман в Америка  Peace
Дано има турци там и снимат клюки от сетовете  Naughty

# 38
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
Да, снимал е със собствената си кола, която му беше подарена не помня по каква линия, но белите БМВ-та бяха две, т.е. се снимаше и с кола от студиото Peace Едната беше с графитено сива тапицерия, а другата със светло сива, в много от сцените си личи разликата между двата автомобила, не само вътрешния салон но и отвън- едната кола е с бели дръжки на вратите, а другата с металически Peace В някакъв момент пък едната беше ударена мисля че дясната предна врата и боядисана 5-за 4 сигурно с четката, та и там си личеше едната от другата Peace
По късно Ча си шофираше и черния Мерцедес извън сериала, та и там не се знае каква беше работата. Някои актриси в зависимост от договорите си, примерно получават дрехите и обувките на героините си, не се знае Ча какво е получил от спонсорите на сериала, това са си нормални неща Wink
Честно казано не знам и милионите за кого са, дали чисто ги прибира Фатих Аксой или ги дели с Шоу тв. Защото като заснеме серията, каналът му я плаща, т.е. той я продава на канала. Делят и приходите от рекламата Peace  Всяка година си има и търгове за сериалите, каналите наддават, помня че преди 3 години срещнах информация за Карагюл, който по това време беше счупил всички рекорди в това отношение- Фокс отново бяха спечелили разпространението му за трети сезон, но на цена от почти 2млн. т.л. за серия - двойна или тройна от предния сезон.

Последна редакция: нд, 09 юли 2017, 20:18 от Беллора

# 39
  • Мнения: 832
Иве , да не излезе , че и в Ичердето , черният мерцедес G класа , в което беше взривен  Кюстенджията в 10 серия е колата на Ча   Joy Joy

На летището  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Тръгна  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Но не сега  Joy Joy Joy

# 40
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 395
МожИ Laughing

# 41
  • Мнения: 832
Вай ,Вай , Вай ....много работа го чака до това тяло ...ама много .





Сега може да ходи на тренировка при борците ....нали трябва да се подготвя  Peace Поне месец .....

# 42
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Цитат
Ехаа, хубавец Heart Eyes

Феми, живо и здраво да е майчето ти Grinning

# 43
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
Хазал и досега носи на Ферка черното разкроено палто. Peace

Не ми напомняйте, че припадам   Crazy  smile3544 Много са ми слаби ангелите Mr. Green

# 44
  • Мнения: 832
Профи , да не се изхлузи от тренажора кЪт го виде  Joy Joy Joy

Скрит текст:
Не ми напомняйте, че припадам   Crazy  smile3544 Много са ми слаби ангелите Mr. Green

То и Ча сигурно щеше да си носи ония хубави тишърки и жилетчици от Емко 1 2 3 ...обаче ЛЕКО му теснеят  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт