След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -227ღღ

  • 55 295
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 480
Ирка  Hug мерси за новата тема  bouquet

Само някой да се е усъмнил пак в неземната любов, я какви са грейнали, хеле тя, като тиган на месечина  newsm62
Скрит текст:



Ами, да  Rolling Eyes и как Боре се засмя на шегите ѝ, ние тук се майтапи за нейна сметка, но май той си я намира за много забавна Joy. Както беше умърлушен и отнесен и тя като започна да се шегува с питомците и с косата си и той взе да се смее.
Абе един за друг са си, то затова и още са заедно, тайна причина няма според мен, това е, допадат си  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 8 480
Знаете ли дали "Сърцебиене" ще се превежда на бг.  newsm78

# 17
  • Мнения: 11 991
Скрит текст:

Боре защо я дърпа така за пръста, да не я командва оттам, след като връзката и с кораба майка е прекъснат Crazy Mr. Green

Появата на Елчин предизвиква само положителни емоции, а на Боре с кака недоумение и съжаление за него

# 18
  • Мнения: 8 480
Скрит текст:

Боре защо я дърпа така за пръста, да не я командва оттам, след като връзката и с кораба майка е прекъснат Crazy Mr. Green

Появата на Елчин предизвиква само положителни емоции, а на Боре с кака недоумение и съжаление за него
За да не говори много-много, да се изнасят по бързо от досадниците  Joy Joy Joy

Иначе тя се опита да му пусне ръката, обаче Боре я стисна, затова така се получило, стиснал ѝ е пръста  hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 11 991

Седа/ Мюжде е по добре гримирана, трябва да се мине на курс по макиаж при мадам Озай, иначе хич не е зле, само някой да и каже , че вариации в розово не е нейния цвят Whistling

# 20
  • Мнения: 2 539






Последна редакция: нд, 09 юли 2017, 17:03 от Лудата Меги

# 21
  • Мнения: 11 991

 Stop Е стига де, хубавичка си е, ама феновете на Елка не го виждат Sunglasses

# 22
  • Мнения: 8 480

Седа/ Мюжде е по добре гримирана, трябва да се мине на курс по макиаж при мадам Озай, иначе хич не е зле, само някой да и каже , че вариации в розово не е нейния цвят Whistling
Славена  Hug а кой цвят би ѝ отивал newsm78 Whistling аз съм в сериозна чуденка  Mr. Green  питам за да вземем да ѝ помогнем на жената, вижда се, че се опитва да се грижи за себе си, но колко ѝ се получава е отделен въпрос hahaha hahaha

И после някой да каже, че не си подхождат  Naughty еднакви дебилни изражения

# 23
  • Мнения: 2 478

 Stop Е стига де, хубавичка си е, ама феновете на Елка не го виждат Sunglasses
hahaha hahaha
Търкулнало се гърнето,че си намерило похлупак.....
Или - Нагоре по стълбата която води надолу...... Joy
Ама аз от комедии не разбирам, а на тези двамата вече не им трябва мита за ЕлБар.....а и така си ходят hahaha
Има приказка за принцеса дето целунала жаба и получила Принц, обаче сефте виждам "Крал" три години жаба да целува...какво ли ще получи накрая newsm78

# 24
  • Мнения: 11 991
Виви  Wink, нещо като кройка и цвят тип зеблян чувал, хем неутрален на цвят, хем скрива някои детайли Rolling Eyes

Сега по сериозно-толкова си може жената yes..без консултант Mr. Green. пък и Боре да вземе да и подари едно свястно огледало, което поне не лъже, макар календара му да показва все 1.04. Whistling

Много време пак и отделих Crossing Arms, но пък ми е любимка Flutter, мис  Чар и бедствие ooooh!

Хубава вечер!

# 25
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Боре нещо яко погрознел без брада,като талибан май беше по добре. Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 539


Красавица! Баръш напълно си я заслужава!

# 27
  • Мнения: 16 079
Елка и Кита са на концерт на Таркан, на 1-ви ред са и Кита е до мъжа със синята риза
и една къде подскача близо до тях
https://vk.com/video284069459_456239244?list=c984ce637dbf3d894f

# 28
  • Мнения: 8 480

Последна редакция: нд, 09 юли 2017, 23:12 от *Виви*

# 29

Общи условия

Активация на акаунт