След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -227ღღ

  • 55 263
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 476
тоя да не вземе пак да се сдърпа с феновете Mr. Green


# 31
  • Мнения: 2 478
 ooooh!

Баръш бей гледам и бой ял..... #Crazy




май тренировките по бокс не могат го спасят от Каката Mr. Green

Странен избор на STAR TV за промо на новия сериал на Баръш - а може би на нас ни се струва странен, сега ще му намерят правилна партньорка, вероятно щастливо омъжена......и няма да има вече VAR стратегията на Каката, интересно каква нова простотия ще сътвори.... newsm78

Славена много добре я кръсти природно бедствие  hahaha




Явно много се гордее със стил на мацане и обличане "Фрида Кало" .

Феновете обаче няма толкова лесно да простят и забравят държанието и участието на БА в простотиите на ГО. Няма да  е достатъчно в следващ проект да се посмихва и намига за да се измъкне от негативизма който ги залива Wink

# 32
  • Мнения: 13 725
Елка и Кита са на концерт на Таркан, на 1-ви ред са и Кита е до мъжа със синята риза
и една къде подскача близо до тях
https://vk.com/video284069459_456239244?list=c984ce637dbf3d894f


Ей, много много зорки тия фенове, нищо не пропускат  Tired Ди, добре, че каза къде е Кита, та да мерна някакво негово подобие, а Елка хич не мога я отразя  newsm78
Значи и двете чифтета са налице, можем да спим спокойно  Mr. Green



Елка тук е  Stop  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 11 985
Еми, заблудила си се нещо, това е отражение от нечие лице гримирано... Та Елка ходи на концерт на Таркан, Боре слуша традиционна музика по кръчметата,взаимно се допълват, само дето не го знаят Whistling

# 34
  • Мнения: 2 539
Еми, здравей! Hug Hug Hug

Ами като чета колко са разочаровани от него феновете, и руските, и турските, този път може и да не им мине номера с ПР акцията. Тази се е впила като кърлеж в Баръш, защото знае, че остави ли я, ще й бъде доста трудно да убеди някого да й гледа шедьовъра, защото няма ли го него, тя не е интересна за никого. И Гупата много добре го разбира.
А пък Елчинка е супер сладка и позитивна, пълна противоположност на оная мърла.

# 35
  • Мнения: 13 725
ooooh!

Баръш бей гледам и бой ял..... #Crazy




 newsm78  newsm78  Не разбрах нещо - какъв бой  Tired

# 36
  • Мнения: 11 985
к
ooooh!

Баръш бей гледам и бой ял..... #Crazy




 newsm78  newsm78  Не разбрах нещо - какъв бой  Tired

Диди, Боре има някакво розово-лилаво отражение на бузата си,което навежда на мисълта че е имал спаринг с последствие, но това е от сиянието/отражението от блясъка  на кака според мен

# 37
  • Мнения: 8 476
Диди, според някои луди рускини и още по-луди арабки Баръш се бил с някакъв сервитьор, защото бил изпратен от Кюса да го следи или нещо подобно, не обърнах много внимание, прочетох го на бързо  Mr. Green      
Май някои и през лятото карат на чай  Joy Joy

От живото включване на Кита https://www.instagram.com/p/BWVuCTuBUYO/

# 38
  • Мнения: 2 478
к
ooooh!

Баръш бей гледам и бой ял..... #Crazy




 newsm78  newsm78  Не разбрах нещо - какъв бой  Tired

Диди, Боре има някакво розово-лилаво отражение на бузата си,което навежда на мисълта че е имал спаринг с последствие, но това е от сиянието/отражението от блясъка  на кака според мен


 hahaha hahaha hahaha

Отражение аха , даже в тъмното се вижда на бузата му.....

ама той си е за бой......да ходи с момчетата да пие без нея  hahaha hahaha hahaha




Елчин си изглежда чудесно както винаги  bouquet

И Кака е в стихията си  #Crazy

# 39
  • Мнения: 2 539
Абе, Еми, да не би Баръш да се е бил с някой обожател на Кака, че то такава хубавица сигурно много мъже я харесват? Mr. Green В сериала Мерич не му даде толкова да ревнува, че чак до бой да стига, но в реала е друго нЯщо - за убавица Гица всичко или нищо.

# 40
  • Мнения: 13 725
к
ooooh!

Баръш бей гледам и бой ял..... #Crazy




 newsm78  newsm78  Не разбрах нещо - какъв бой  Tired

Диди, Боре има някакво розово-лилаво отражение на бузата си,което навежда на мисълта че е имал спаринг с последствие, но това е от сиянието/отражението от блясъка  на кака според мен

 Joy  Joy  Joy Блясъка на кака  hahaha Почти като избухване на свръхнова звезда  hahaha  hahaha  hahaha

# 41
  • Мнения: 8 476
Ето Кака докато си прави клоунския макиаж  hahaha

# 42
  • Мнения: 13 725


Един път  Елка да се изплъзне от охраната си и да се позабавлява без тях и виж ти каква суматоха настава  newsm78 Боре веднага хвана кака за ръка и се изтъпани пред камерите, все едно се оправдава - не бях снощи с Елка, ей на, Гусито ми е свидетел, кучето изведох на разходка  Joy  Joy  Joy А Кита, да не остане по-назад, видео доказателство ни дава - снощи не знам къде съм бил, ама днес Елка ме изведе, да ме поразходи и покаже  Joy  Joy  Joy
Сладурки, цирка продължава  Laughing Аз съм си взела билет за първия ред, имам си и пуканки, ще им гледам сеира, че още ми са забавни  Joy  Joy  Joy

# 43
  • Мнения: 11 985
Скрит текст:


Един път  Елка да се изплъзне от охраната си и да се позабавлява без тях и виж ти каква суматоха настава  newsm78 Боре веднага хвана кака за ръка и се изтъпани пред камерите, все едно се оправдава - не бях снощи с Елка, ей на, Гусито ми е свидетел, кучето изведох на разходка  Joy  Joy  Joy А Кита, да не остане по-назад, видео доказателство ни дава - снощи не знам къде съм бил, ама днес Елка ме изведе, да ме поразходи и покаже  Joy  Joy  Joy
Сладурки, цирка продължава  Laughing Аз съм си взела билет за първия ред, имам си и пуканки, ще им гледам сеира, че още ми са забавни  Joy  Joy  Joy

Диди, а място до теб има ли Popcorn

# 44
  • Мнения: 2 478
Еми, здравей! Hug Hug Hug

Ами като чета колко са разочаровани от него феновете, и руските, и турските, този път може и да не им мине номера с ПР акцията. Тази се е впила като кърлеж в Баръш, защото знае, че остави ли я, ще й бъде доста трудно да убеди някого да й гледа шедьовъра, защото няма ли го него, тя не е интересна за никого. И Гупата много добре го разбира.
А пък Елчинка е супер сладка и позитивна, пълна противоположност на оная мърла.

Меги не виждам някой да му е опрял пистолет в главата , та да стои до Кака........стои си по собствен избор.......а кой ще и гледа щедьовъра - цял живот Делиха 2,3,4,.......Ще го гледат всички които после ще се подиграват на БА.
Елчин е умно момиче , явно отдавна си ги  е преценила нещата относно тези двамата Wink

 smile3532 smile3521

Може ли и аз до вас с пуканките - и малко студено бяло ......

Общи условия

Активация на акаунт