След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -227ღღ

  • 55 481
  • 741
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 13 725


 newsm78  newsm78 Какво пак ограждат и разследват  Tired

# 511
  • Мнения: 13 725



Скрит текст:
тут вышли газеты, суть публикаций, и того репортажа с TV8 как влюбленные проводят отпуск. Что они встречались с другими парами актеров Demet Akbağ-Zafer, с актрисой Doğa Rutkay, и что в сентябре начнутся съемки Делихи 2, в которых Б не примет участие, что эта информация породила слухи, что они расстались, а вот доказательство типа что они не расстались - вместе отдыхают.

Това преведоха засега: че са излезли публикации във вестниците, както и репортаж по ТВ8 как влюбените прекарват отпуска си. Че са се срещнали с други двойки артисти и че през септември ще започнат снимките на Делиха-2, в които Баръш няма да участва. Че това е породило слухове, че са се разделили, ама те не са - доказателството е, че почиват заедно  Wink

На мен все пак ми е интересно какво толкова говореше Баръш, пък тревопасната се хилеше доволно  Twisted Evil

# 512
  • Мнения: 8 488


Ще се радвам, ако започнем в темата да обсъждаме Сърцебиенето, дизито си заслужава, наистина има потенциала да замести Ашка.  Peace


Виви  Hug, аз съм за, ще наваксам набързо първите серии и ще се включа  Laughing Доста от момичетата го гледат, четох само хубави отзиви, явно на много се харесва, така че не виждам проблем да се коментира тук  Laughing
А някъде има ли превод на новия репортаж на Баръш  newsm78 Че тая, пасящата с кучета,подозрително доволна ми изглеждаше  Mr. Green
Диди Hug Дано ти хареса дизито Simple Smile Аз го започнах защото навсякъде срещах положителни отзиви, но не очаквах толкова да ми се хареса. Бях малко скептично настроена към главната, но ролята тук така ѝ подхожда, че все едно специално за нея е писана.

# 513
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379


 newsm78  newsm78 Какво пак ограждат и разследват  Tired

Диде, това са стари снимки  Peace. От дома на Йомер Ипликчи  Wink.
Не се сещам да съм ги виждала  newsm78 но според мен това в кръгчето прилича на Елка, и на втората снимка дават, че Боре излиза от задната врата на същата тази бяла кола  Rolling Eyes Mr. Green.
Изтичане на информация от руското КГБ  hahaha hahaha hahaha
каква абревиатура спретнах само  Joy Joy КГБ = Киралъка на Гупса и Боре  Mr. Green Mr. Green

# 514
  • Мнения: 2 541
Ей тука е частта с Кроки, май не е слагана, ако може някой да каже какво казва. Ама тя защо така тича напред като изоглавена?

https://www.instagram.com/p/BW2WRh3loNk/?taken-by=gupseask

# 515
  • Мнения: 2 478
 Hug Hug

7 классических чудес света,
 и 8е чудо - это Барыш на отдыхе в Чешме...
туристы и отдыхающие с удовольствием делают фото на память...))
Фаны прикольнулись...

7 - класически чудеса и 8 то  - Баръш на почивка в Чешме......да се снимат тупистите и почиващите


# 516
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Hug Hug

7 классических чудес света,
 и 8е чудо - это Барыш на отдыхе в Чешме...
туристы и отдыхающие с удовольствием делают фото на память...))
Фаны прикольнулись...

7 - класически чудеса и 8 то  - Баръш на почивка в Чешме......да се снимат тупистите и почиващите



hahaha hahaha hahaha hahaha
Еми  Wink самата реалност  Joy Joy

# 517
  • Мнения: 8 488
Ей тука е частта с Кроки, май не е слагана, ако може някой да каже какво казва. Ама тя защо така тича напред като изоглавена?

https://www.instagram.com/p/BW2WRh3loNk/?taken-by=gupseask
В началото анонсират, че въпреки че за двойката постоянно излизали новини, в които ги разделят ги засекли в Чешме да прекарват почивката си ( т.е. съвсем случайно репортера заедно с камерите ги срещнал Mr. Green). след това обръщат внимание на това с какво е облечена К. Питат я как върви почивката, тя казва, че тя не е на почивка, а пише сценарий. Казва още, че тези зад нея са почиващите( има предвид Баръш и този мъж до него, него не го знам кой е newsm78) След това отново гласът зад кадър казва, че К подготвя нов сценарий, добрата новина, че след Делиха и Гюрюмдже идва бомба.

Последна редакция: сб, 22 юли 2017, 18:13 от *Виви*

# 518
  • Мнения: 8 488
Тая сигурно е някоя засукана фенка, как ѝ се е усмихнал  Mr. Green

# 519
  • Мнения: 8 488
Мисля, че биха си подхождали с Ибо, харесва ми Thinking Инак след излизане на това, Елка е написала в ТТ да не се обръща внимание на такива новости, които не са пуснати от тях самите през соц. мрежи Peace
Цитат
Лицо нового сезона Канала D Эльчин Сангу очень щепетильна в выборе проекта и не хочет торопиться.

Как сообщает MedyaTava,Эльчин Сангу поступило предложение от DYapim для сериала,который будет снимать режиссер Ясин Услу.Стало известно,что компания ведет переговоры с возможным исполнителем главной мужской роли- актером Ибрагима Челликолем.Сюжет повествует о серьезном изменении (перевоплащении) героя,сердце которого заледенело из-за прошлого,после того,как в его жизнь вошла одна женщина.
Эльчин Сангу даст ответ после прочтения сценария.Ведутся переговоры и с другими актрисами для женской роли.

# 520
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Сърцебиене и аз смятам да го погледна, тъй че тука да си коментираме. Харесва ми двойката и от фрага и химията им виждам.

# 521
  • Мнения: 2 541
Тая сигурно е някоя засукана фенка, как ѝ се е усмихнал  Mr. Green




Виви, да не е Гупсата това  бе,? Как не може някоя отракана мома да му вземе акъла на Борко и да го отърве от оная талантливата с красивия смях? А пък за репортажа - то писателка, то чудо. Ще й видим бомбата каква е . Той Баръш работи толкова време денонощно кажи-речи , нищо не каза, тая сега набляга на това, че другите почивали, тя пишела сценарий. То сценаристите на сериалите, с по сума ти серии пишат та се пушек дига и не се оплакват, тая написала два тъпи и прости сюжета, дето аз ще ги измисля по-добре и голямата работа. И как в това Чешме ги откриха случайно баш тях. Тая ми е трън в очите и това е, ама самочувствието й толкова голямо, сигурно подклаждано от Баръш, че не се вижда колко е последствена и тъпа.

# 522
  • Мнения: 8 488
Скрит текст:
Тая сигурно е някоя засукана фенка, как ѝ се е усмихнал  Mr. Green


Виви, да не е Гупсата това  бе,? Как не може някоя отракана мома да му вземе акъла на Борко и да го отърве от оная талантливата с красивия смях? А пък за репортажа - то писателка, то чудо. Ще й видим бомбата каква е . Той Баръш работи толкова време денонощно кажи-речи , нищо не каза, тая сега набляга на това, че другите почивали, тя пишела сценарий. То сценаристите на сериалите, с по сума ти серии пишат та се пушек дига и не се оплакват, тая написала два тъпи и прости сюжета, дето аз ще ги измисля по-добре и голямата работа. И как в това Чешме ги откриха случайно баш тях. Тая ми е трън в очите и това е, ама самочувствието й толкова голямо, сигурно подклаждано от Баръш, че не се вижда колко е последствена и тъпа.
Тцц....не е Гупсето това Laughing, кога сме го виждали така лъчезарно да ѝ се усмихва. Whistling
Меги, как да му вземе ума някоя мадама, като тя тревопасната така му го е взела, че не му е оставила и грамче в наличност Mr. Green

# 523
  • Мнения: 13 725
Сърцебиене и аз смятам да го погледна, тъй че тука да си коментираме. Харесва ми двойката и от фрага и химията им виждам.

Ирко  Hug, я как се заформи групата, остава и да ни хареса така, че сърцебиене да получим.......по пълнолуние например  Joy  Joy  Joy

# 524
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 379
Сърцебиене и аз смятам да го погледна, тъй че тука да си коментираме. Харесва ми двойката и от фрага и химията им виждам.

Ирко  Hug, я как се заформи групата, остава и да ни хареса така, че сърцебиене да получим.......по пълнолуние например  Joy  Joy  Joy
Ехаа  Crazy Crazy

Общи условия

Активация на акаунт