Изневяра и депресия

  • 19 428
  • 192
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 071
А, не лично. По фейсбук. То остава и лично да ми се яви. Една сутрин ми писа. Ей, така от никъде. Разгледах и профила и видях,че с доста семейни мъже има закачки и коментари. И се чудя що за хора са това. С каква лекота ми съсипа живота.
Не ти го е съсипала! Ти избираш дали да е съсипан или не! Не мисли за нея, как е била с мъжа ти и тем подобни, мисли за нея като за жалък паразит, каквато е всъщност.
Според мен ако мъжа ти наистина съжелява и иска да се запазите семеството - дай му шанс. Спри да анализираш нещата и да си вкарваш допълнителни филми в главата. Смисъл от това няма. Или приемаш ситуацията или продължаваш напред.

# 16
  • Мнения: 337
Трудно се живее така и преглъща такова нещо.
Особено като знаеш и подробности.
То има два пътя само,и всички знаем кои са. ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 24 839
Авторке, не ми казвай че лично си се срещала с 19 годишната пръдла??
Как така ти е намерила контактите? Егати наглото животно!

Ако има нагло животно, то това е хубавецът, замотал главата на 18 годишното.
И ако то е отишло при авторката с фактите в ръка, които са показвали, че юнакът е създавал илюзии и е обещавал разни неща, го е направило от наивност и чувства.
Все пак, го е размотавал цяла година.
Затова, аз бих посъветвала авторката да си помисли добре, преди лековерно да приеме, че мъжът просто ѝ го е" върнал".

# 18
  • София
  • Мнения: 3 951
Ако държеше на теб и те обичаше колкото твърди, щеше да ти прости и да се опита да те разбере, а не да ти връща, за да сте квит. Това е най-грозното. Твоето е било флирт за една вечер /до колкото разбрах/, а неговото е било съвсем осъзнато и продължително във времето.

# 19
  • Мнения: 15 624
Ти си направила грешка - той е простил. Той е направил грешка - сега е твой ред да простиш. Определено мисля, че е добре да седнете, да поговорите, да обсъдите нещата и да започнете живота си отначало. Щом и двамата искате да продължите да сте заедно, щом и двамата твърдите, че се обичате и вашето семейство е най-важно за вас, значи можете по веднъж да си затворите очите и двамата. Вашият случай не е прецедент. Просто трябва да се постараете това повече да не се повтаря. И да, знам че няма да стане толкова лесно, но времето лекува всичко. Имам пример с няколко познати семейства, които точно такива ситуации ги сплотиха, направиха ги по-силни и промениха живота им в хубава посока. Просто трябва да се постараете нещата да спрат до тук.
Ако ти е трудно да го превъзмогнеш може да се обърнеш към психолог или заедно да посетите семеен консултант  Peace

Авторке, не ми казвай че лично си се срещала с 19 годишната пръдла??
Как така ти е намерила контактите? Егати наглото животно!

Ако има нагло животно, то това е хубавецът, замотал главата на 18 годишното.
И ако то е отишло при авторката с фактите в ръка, които са показвали, че юнакът е създавал илюзии и е обещавал разни неща, го е направило от наивност и чувства.
Все пак, го е размотавал цяла година.
Затова, аз бих посъветвала авторката да си помисли добре, преди лековерно да приеме, че мъжът просто ѝ го е" върнал".

Не винаги е точно така. Момичетата на тази възраст приемат връзките си много сериозно, с голяма доза драма и егоизъм. За тях "да се преборят за любовта на живота си" е нещо героично и са готови да минат през огън и вода, за да стигнат до този, който са избрали, без да ги интересува семейното му положение. И дори без да им е обещавано нещо. На тази възраст нещата са "колкото повече драма има в една връзка, толкова по-истинска е тя"  Peace

# 20
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Веднъж мине ли номера с прошка ще има и втори и трети...........
И не не е връщане това Thinking

# 21
  • Мнения: 18 586
А аз не познавам нито половин семейство, на което животът да се е променил в положителна насока след изневяра.

# 22
  • Мнения: 17
Не е било година, а няколко седмици. Да не оставам грешна представа. Било е преди година.

# 23
  • Мнения: 18 586
И тя те намира след 1 година да ти го съобщи  Outta Joint

# 24
  • Мнения: 15 624
Не е било година, а няколко седмици. Да не оставам грешна представа. Било е преди година.

Според мен трябва да се опитате да преминете ЗАЕДНО през този труден период и да се справите. Много лесно се разваля едно семейство - трудното е да преминете заедно през тежките моменти. Винаги можеш да сложиш край, ако нещата не се получат. Но заради любовта между вас и заради детето ви сте длъжни да си дадете още един шанс  Peace

# 25
  • Мнения: 18 586
Съгласна съм по принцип, но тук историята е крайно неприятна.

# 26
  • Мнения: 17
Тя самата ми го каза заедно с всичките други неща. И аз не разбрах защо сега. Отговори ми „ защото така си реших, сега да ти кажа”. А ние с него от година работим в една фирма и сме постоянно заедно, не е бил по банкети, бири с приятели без мен в тази една година, затова съм склонна да вярвам, че не е сега.
Много благодаря за различните гледни точки. Всяка една ми помага по някакъв начин.

# 27
  • Мнения: 18 586
Ако и двамата искате - винаги има начин  Peace

Аз ще спра дотук, понеже вече имам супер крайно мнение за всякакви изневери.

# 28
  • Мнения: 17
Ако и двамата искате - винаги има начин  Peace

Аз ще спра дотук, понеже вече имам супер крайно мнение за всякакви изневери.

Благодаря ти за мнението. Имах нужда и да чуя, че не съм аз виновната. Много ми олеква да ви чета.

# 29
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Ако и двамата искате - винаги има начин  Peace

Аз ще спра дотук, понеже вече имам супер крайно мнение за всякакви изневери.

Благодаря ти за мнението. Имах нужда и да чуя, че не съм аз виновната. Много ми олеква да ви чета.

Разбира се,че не си ти виновната.Няма място за сравнение целувка с креватни изпълнения  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт