BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 629
  • 4 118
  •   2
Отговори
# 2 115
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От няколко дни се каня да пиша за нов проблем.

Когато вмъквам цитат в новата версия и кликна точно в средата между quote и  /quote, за да вмъкна текст, се получава това:

[quote пак жена-космонафт][/quote],

т. е. при вмъкване текстът се измества един интервал вляво.

Трябва да оставя интервал между quote  и /quote, да вмъкна текста, тогава се прилепя към първото quote, защото текстът отива наляво, и след това да изтрия интервала пред /quote.

Установих, че при всяко кликване пред таг за отваряне се получава изместване вляво на курсора.

# 2 116
  • Мнения: 2 122
Това и аз го бях открила, но съм забравила за него. Искам да кажа, че не е единичен случай.

# 2 117
  • Мнения: 39
Изчетох доста негативни мнения за новата визия на сайта,но на мен лично ми харесва и допада.Има доста обновления и подобрения.Може и да има разни бъгове и неработещи неща,но нали затова е бета версия.Единственото (за сега),което не ми допада е ,че не е достатъчно цветно.

# 2 118
  • Мнения: 69
Мен ме дразнят тези пулсиращи в синьо въпросителни! Имам чувството, че са навсякъде! Казах си болката, дано изчезнат след време Smiley

# 2 119
  • София
  • Мнения: 1 573
Мен ме дразнят тези пулсиращи в синьо въпросителни! Имам чувството, че са навсякъде! Казах си болката, дано изчезнат след време Smiley

Цъкни ги по веднъж и ще изчезнат.

# 2 120
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мен ме дразнят тези пулсиращи в синьо въпросителни! Имам чувството, че са навсякъде! Казах си болката, дано изчезнат след време Smiley

По-напред беше написано: кликни на въпросителната и тя ще изчезне.

# 2 121
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Мен ме дразнят тези пулсиращи в синьо въпросителни! Имам чувството, че са навсякъде! Казах си болката, дано изчезнат след време Smiley

Ако цъкнеш на тях ще изчезнат иначе не.

# 2 122
  • Мнения: 69
Цитат
Мен ме дразнят тези пулсиращи в синьо въпросителни! Имам чувството, че са навсякъде! Казах си болката, дано изчезнат след време Smiley

Цъкни ги по веднъж и ще изчезнат.

Уаууу! Благодаря! Явно съм голяма бяла птица! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2 123
  • Мнения: X
Мобилната версия е много бавна, поне при мен тези дни. И като казвам бавна имам предвид, че често изобщо не се зареждат страниците. На практика е неизползваема.

Всъщност съществува ли още старата мобилна версия?

# 2 124
  • Мнения: 14 081
Само с едно не мога да се помиря - емотиконките. Искам да върнат старите, с всичко останало свикнах.

# 2 125
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Мобилната версия е много бавна, поне при мен тези дни. И като казвам бавна имам предвид, че често изобщо не се зареждат страниците. На практика е неизползваема.

Всъщност съществува ли още старата мобилна версия?
http://oldm.bg-mamma.com

# 2 126
  • Мнения: 19 302
Не знам само при мен ли е, но на новата мобилна при писане на отговор ми се скрива курсора някъде нагоре. Трябва да скролна полето, за да го видя. Също така е невъзможно да се пише при обръщане на телефона хоризонтално. Цялото поле за писане се скрива от глупавия надпис нов отговор.

# 2 127
  • Мнения: X
Не знам само при мен ли е, но на новата мобилна при писане на отговор ми се скрива курсора някъде нагоре. Трябва да скролна полето, за да го видя.

И при мен е така.

# 2 128
  • Мнения: 10 874
Само с едно не мога да се помиря - емотиконките. Искам да върнат старите, с всичко останало свикнах.
Казаха, че ще разработят нови емотикони, чиято визия ще е заимствана от старите.

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 19:00 от Лале в дъжда

# 2 129
  • Испания
  • Мнения: 37 503
От момент 0 протестирам срещу новите емотикони, но си разреших въпроса и си свиркам.

Току-що в камбаната ми се появи отново тема, към която нямам включено известяване и не съм я отваряла.

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 18:57 от smileys

Общи условия

Активация на акаунт