BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 631
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 2 145
  • Мнения: 2 695
В мобилната не се виждат подписите. Мисля че и в старата версия не се виждаха.

# 2 146
  • Мнения: 2 643
Май ,че не се виждаха наистина,а вижда ли ми се подписа сега . пиша от телефона в момента и не знам успях ли да си запаметя промените

# 2 147
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Май ,че не се виждаха наистина,а вижда ли ми се подписа сега . пиша от телефона в момента и не знам успях ли да си запаметя промените

Да, виждам ти подписа.

И в старата мобилна версия не се виждаха.

Изчистете кеша и ще проработят.

Изчистих и все тая. Не функционират.

Между другото, от 2008 пиша във форума, никога не съм чистила кеш и никога не съм имала проблеми. Аман!

Получава се нещо такова: 

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 11:12 от smileys

# 2 148
  • Мнения: 28 078
При мен цветовете на комп проработиха днес, след второ изчистване на кеша. Но сега, като писах поста си в тази тема, се наложи отново да го чистя, за да се появи текстът в цвят.
Трябва ли  преди да пиша следващ пост, отново да чистя, още не съм установила.


# 2 149
  • Мнения: 46 518
Между другото, от 2008 пиша във форума, никога не съм чистила кеш и никога не съм имала проблеми. Аман!
Прегледай старите теми за въпроси към модератори и ще видиш колко други хора са имали проблем и след изчистване на кеша се е оправил.
Винаги е било така, просто си се разминала Simple Smile

# 2 150
  • Мнения: 28 078
Добавям, че в личните съобщения цветовете не работят. Даже и след ново чистене на кеша.
В предварителен преглед функцията за размер на шрифта работи, след публикуване на поста - явно не.

Последна редакция: сб, 29 юли 2017, 14:52 от LU4IQ

# 2 151
  • Мнения: 21 455
Добавям, че в личните съобщения цветовете не работят. Даже и след ново чистене на кеша.
В предварителен преглед функцията за размер на текста работи, след публикуване на поста - явно не.

А аз, като гледам това мнение ще добавя, че при мен на предварителен преглед увеличаването на шрифта работи, но след публикуване размерът на буквите си остава същия, като за сметка на това от двете страни на текста се вижда [size=.....]   [/size]
Пробвах през няколко браузъра. С изчистен кеш.

# 2 152
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Май ,че не се виждаха наистина,а вижда ли ми се подписа сега . пиша от телефона в момента и не знам успях ли да си запаметя промените

Вижда се да Hands V

# 2 153
  • София
  • Мнения: 6 142
В тази тема http://m.bg-mamma.com/?topic=982578 не мога да отворя целия първи пост. В следващите мнения линкът „виж целия пост” работи. За мобилна версия става дума.

# 2 154
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Защо при избор на съобщения ми зарежда старата версия и нямам опциа да пиша ЛС на друг потребител, който нямам в листата със съобщения. Това го правих скоро, а днес не успях. Промени ли се правят?

# 2 155
  • Мнения: 46 518
Да, работи се по мобилната версия.

# 2 156
  • Мнения: 2 695
А аз, като гледам това мнение ще добавя, че при мен на предварителен преглед увеличаването на шрифта работи, но след публикуване размерът на буквите си остава същия, като за сметка на това от двете страни на текста се вижда [size=.....]   [/size]
Пробвах през няколко браузъра. С изчистен кеш.
Същото се получава и когато се опитваш да пуснеш нова тема през новата версия. Подготвянето на първи пост е цяло мъчение. Както знаете в първия пост има много информация, с различни шрифтове и различни цветове.

# 2 157
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 992
Предполагам е бъг появяването по два пъти на една и съща тема, затова го поствам. /човече с два вдигнати пръста/
В новата версия от преди малко -

# 2 158
  • Мнения: X
Да ти имам имотиконите, smileys 😬😬😬 !

# 2 159
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да ти имам имотиконите, smileys 😬😬😬 !

Нали?

Поне са "живи" и изразителни. А за да разбера какво означават "твоите" от новата версия, трябваше да кликна на бутона "отговор", да отворя емотиконите, да потърся публикуваните, да сложа курсора на мишката, за да разбера какво изразяват.

Общи условия

Активация на акаунт