BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 802
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 2 160
  • Мнения: X
Моите иконки са от телефона, знам, че не всеки може да ги види, но тези от мобилната версия са неизползваеми - грозни, размазани и много дребни...

# 2 161
  • Мнения: 54 633
Аз от телефона нито един емотикон не мога да разбера какво изразява.
Не, че и от пълната ми са ясни.

# 2 162
  • София
  • Мнения: 2 512
От телефон ползвам само старата версия и ми се плаче направо, като се сетя, че в един момент няма да я има ooooh!

# 2 163
  • София
  • Мнения: 5 547
На мен в мобилната не ми излиза прозорче че имам лично съобщение, така ли е принципно или има настройка?

# 2 164
  • Мнения: 54 633
На мен в мобилната не ми излиза прозорче че имам лично съобщение, така ли е принципно или има настройка?

Засега е така.


Аз имам ново оплакване.

Когато искам да сложа повече от един емотикон, вторият ми излиза не след първия, а в началото на изречението.
Не знам дали стана ясно?

Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 04:23 от DeVa®

# 2 165
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Мога ли да редактирам собствения си профил от мобилната версия? По-точно да сменя мейла, ако има значение.

# 2 166
  • София
  • Мнения: 1 270
Не мога да виждам през мобилната версия скрития текст.Моля , ако някои е имал този проблем да ми пише как се е справил.

# 2 167
  • Мнения: 19 326
На новата мобилна зареждат ли ви изобщо някакви емотикони? На мен не.
Сега седнах на компа. Голям кеф! Старата версия излиза съвсем същата. При старата мобилна излизат някакви дълги списъци преди новите отговори.

# 2 168
  • Мнения: X
На мен ми излизат емотикони и като пиша и като чета. Старите версии съм ги забравила вече, чакам подобрената мобилна.

# 2 169
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Вероятно е коментирано, но не ми се търси:
Къде е скритият текст? При мен от мобилната излиза само това и никъде го няма скрития текст.
P.s. току що видях, че две мнения по-нагоре е питано същото, но няма да си трия въпроса, а ще чакам някоя добра душица да ме просветли, че съм зле с новата "прекрасна" версия. (Тук щеше да има емотикона, ама ....)

# 2 170
  • Мнения: X
Няма скрит текат в мобилната версия, за момента.

# 2 171
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Няма скрит текат в мобилната версия, за момента.
Мерси Simple Smile
То какво ли има в мобилната версия Simple Smile

# 2 172
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Как мога да сложа подпис в новата версия?

# 2 173
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как мога да сложа подпис в новата версия?

Горе вдясно кликваш на снимката ти и избираш "Настройки". Отваря се "Настройки на лична информация". Скролваш надолу и виждаш "Подпис" и поле, в което можеш да го сложиш.



Последна редакция: пн, 31 юли 2017, 15:56 от smileys

# 2 174
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мерси Simple Smile
Ако е снимка, трябва да качвам от компютъра или може и с линк към изображението както преди?

Общи условия

Активация на акаунт