BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 647
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 3 750
  • Мнения: 4 872
При мен иконите се редят една след друга ThinkingThinkingThinkingThinking Десктоп версия с Мозила.

# 3 751
  • Мнения: 7 848
Привет! Heart Kissing HeartSparkling Heart

ПП пробвам. Може да ме триете.😁

# 3 752
  • Мнения: X
TrollfaceTrollfaceИ аз съм от десктоп версията - но съм с Хром. Trollface

# 3 753
  • София
  • Мнения: 6 173
ThinkingThinkingХром Thinking

Явно е от Хрома. Той не иска и да оцветява текста. Всичко отива в началото.

# 3 754
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Все забравям, дали е обсъждан този казус:
Има тема, в която съм писала преди време. Не я следя вече и не искам да ми излизат съобщения за нови публикации в тази тема. Съответно съм я премахнала от списъка с Нови отговори (по начина, който е повтарян многократно тук).
Дотук всичко е наред.
Обаче! - веднъж на месец-два-три ми се случва да реша да маркирам всички теми в дадена група/подфорум като прочетени. И след като го направя - бам! - темата ми цъфва пак в камбаната, щом се появят нови отговори в нея.
И трябва пак да минавам през процедурата с премахването от списъка с Нови отговори...

Досадно е някак...
Има ли шанс да се оправи?

# 3 755
  • Мнения: 5 599
Моля от сърце,не премахвайте възможността да се ползва старата версия.Новата визия е неудачна Sad Благодаря Simple Smile

# 3 756
  • Мнения: 4 872
 До скоро си разчиствах камбаната от излишните нови теми от : Меню- Нови теми - Маркирай всичко като прочетено. От едно известно време след като съм ги маркирала като прочетени, те отново се появяват в камбаната като нови теми. И отново ги маркирам като прочетени и те отново си се появяват като Нови теми. Confused
Използвам камбаната , удобна ми е , но постоянното появяване на нови теми, които вече съм маркирала като прочетени ми е досадно. Има ли възможност  да ги маркирам само веднъж като прочетени и те да си останат такива?

# 3 757
  • Мнения: 4 871
Като маркираш за прочетено, ти фактически си "прочела" досегашните коментари, но като има нови, следва да ти излезе съобщение за нови.

# 3 758
  • Мнения: 4 872
Да, така си го обяснявам и аз. Но те се появяват като нови теми отново. Преди се премахваха от камбаната с едно маркиране като прочетени. Сега само някои отпадат, други се връщат упорито отново и отново.
 

# 3 759
  • Мнения: 35 969
За тема, в която сте писала и не желаете да следите повече:
Меню /горния ляв ъгъл/ - Нови отговори - в десната страна на списъка до заглавието на всяка тема има кошче /"премахни от списъка, спира следенето"/ - клик.
Следващо влизане в конкретната тема включва отново известията за нея.

Като маркираш за прочетено, ти фактически си "прочела" досегашните коментари, но като има нови, следва да ти излезе съобщение за нови.

Точно така.

# 3 760
  • Мнения: 4 872
 С риск да досадя ще попитам отново, за което се извинявам предварително, но в камбаната излизат нови отговори в теми, в които съм писала и в такива, които следя плюс нови теми от групите , в които участвам. Ако маркирам цялата камбана като прочетена , то новите теми вече не се появяват, колкото и отговори да има след това в тях.  Защото тогава ако ги маркирам като прочетени в съответното подменю/Нови теми от моите групи/ в Меню , то ми се появяват като нови теми в камбаната?  Не би ли трябвало двете действия по маркиране като прочетени  да са равносилни? Или аз нещо не разбирам правилно? Thinking

# 3 761
  • Мнения: 4 871
От няколко дена не мога да пиша през новата версия. Само при мен ли е този проблем? Минах на старата преди малко-всичко е наред. Докога ще има бъгове с тази нова версия? Не помня толкова бъгове да е имало със старата.

# 3 762
  • Мнения: 7 848
Тихо, тихо се радвай, че има все още стара.

# 3 763
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 993
Пробвах да пусна пост от новата версия, за проба, щото си ползвам само старата, и нацелих греда естествено.
Не възприема едновременно текстът да е италик и цветен. Слага затварящ таг за цвят, но не слага отварящ. Shocked
Предполагам, ако първо сложа цвета, а после италика, че няма пък да наклони текста. newsm78

# 3 764
  • Мнения: 54 455
Пробвах да пусна пост от новата версия, за проба, щото си ползвам само старата, и нацелих греда естествено.
Не възприема едновременно текстът да е италик и цветен. Слага затварящ таг за цвят, но не слага отварящ. Shocked
Предполагам, ако първо сложа цвета, а после италика, че няма пък да наклони текста. newsm78


Проба

И при мен не става.
Слага ми таговете за цвят в началото на твоя цитат. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт